Skoči na vsebino

[PS4/5] Gran Turismo 7


Priporočeni prispevki

trpotec65387628363 reče pred 30 minutami:

Nova enourna dirka na spaju je nora. Se vmes spremenj v noč, začne lit ko iz škafa, pride jutro proti koncu dirke. :avadodo:

 

Pa AI se umika modrim zastavam, samo žal na najbolj glupih odsekih. 

 

Je pa žal AI tako glup glede menjave gum, da joj. Skoraj ni izziva. 

 

Jaz sem hotel včeraj odvozit, pa potem vidim da je enourna dirka - bo malo počakalo. :D

 

Povezava do prispevka

Ma za 1,5 mio nagrade se splača. Samo obvezno kupi intermediate in full wet gume. Res že ko se spusti noč in začne lit ko iz škafa je noro. Upam, da res več takih dirk dodajo.

 

Recimo jaz sem šel na full wet in je v enem krogu nehalo padat in sem šel nazaj na hard. Ko zapeljem v bokse šele pogledam na radar in prihaja nova runda. Sem sam bencin dotočil, ker sem k sreči pravi čas opazil.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 48 minutami:

 

Pa zakaj si potem sploh kupil igro?

Ne razumem - ni valjda res pričakoval, da boš imel vse avte in proge na voljo takoj in zastonj?

Ti bereš kar napišem, ali samo iščeš trn spotike v mojem pisanju?

Igraj in daj mir :)

Vse sem napisal. In ja, tega ne gre pričakovati samo in predvsem v GT seriji, ker drugod, vse to je na ZAČETKU in ne vem kaj te moti, če napišem kar moti mene, pa čeprav tebe ne. Igraš in se ne obešaš na to, zakaj je nekdo nekaj storil, v tem primeru kupil. Ampak kupil sem zato, ker imam dosti denarja, prodal bom pa zato, ker je igra slab naslednik v seriji in ne nudi ama prav nič novega, razen boljše grafike  To je to. Si zadovoljen z odgovorom ali boš spet štartal v en stavek, kot bik v rdeče tangice na Hulku? ;)

 

Povezava do prispevka
Logihack reče pred 34 minutami:

In ja, tega ne gre pričakovati samo in predvsem v GT seriji, ker drugod, vse to je na ZAČETKU in ne vem kaj te moti

 

Kako kaj me moti :D

Če si točno vedel, kaj pričakovat, pol nimaš kaj govorit, da te je razočaralo - kot da pelješ grdo pičko ven, ampak upaš, da mogoče bo vseeno lepa; probaj se napit, pa igrat, mogoče bo pomagalo (tako kot pri pičkah)

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 12 minutami:

 

Kako kaj me moti :D

Če si točno vedel, kaj pričakovat, pol nimaš kaj govorit, da te je razočaralo - kot da pelješ grdo pičko ven, ampak upaš, da mogoče bo vseeno lepa; probaj se napit, pa igrat, mogoče bo pomagalo (tako kot pri pičkah)

Drgač alko pa igranje ne pomaga 😂 tko k v real life 😁

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 uro:

 

Kako kaj me moti :D

Če si točno vedel, kaj pričakovat, pol nimaš kaj govorit, da te je razočaralo - kot da pelješ grdo pičko ven, ampak upaš, da mogoče bo vseeno lepa; probaj se napit, pa igrat, mogoče bo pomagalo (tako kot pri pičkah)

Prav zares si zadel s temle. Jaz torej nočem grde pičke, ki nekako zgleda, ker je našminkana. Niti pijan. Jo pa z veseljem prepustim takim, ki ali so zadovoljni s šminko, so pijani, ali pa kar oboje.

Res ne bi mogel najti boljšega primera.

Top.

Povezava do prispevka
Logihack reče pred 2 minutama:

Prav zares si zadel s temle. Jaz torej nočem grde pičke, ki nekako zgleda, ker je našminkana. Niti pijan. Jo pa z veseljem prepustim takim, ki ali so zadovoljni s šminko, so pijani, ali pa kar oboje. Pa seveda kar je najpomembneje, še fuk je slab, hehe.

Res ne bi mogel najti boljšega primera.

Top.

UPS citiral, namesto urejal.

 

uredilo bitje Logihack
Povezava do prispevka
Logihack reče pred 24 minutami:

Prav zares si zadel s temle. Jaz torej nočem grde pičke, ki nekako zgleda, ker je našminkana. Niti pijan. Jo pa z veseljem prepustim takim, ki ali so zadovoljni s šminko, so pijani, ali pa kar oboje.

Res ne bi mogel najti boljšega primera.

Top.

 

To se reče, slabom kurcu svaka dlaka smeta :D

Povezava do prispevka
trpotec65387628363 reče pred 2 urama:

Ma za 1,5 mio nagrade se splača. Samo obvezno kupi intermediate in full wet gume. Res že ko se spusti noč in začne lit ko iz škafa je noro. Upam, da res več takih dirk dodajo.

 

Recimo jaz sem šel na full wet in je v enem krogu nehalo padat in sem šel nazaj na hard. Ko zapeljem v bokse šele pogledam na radar in prihaja nova runda. Sem sam bencin dotočil, ker sem k sreči pravi čas opazil.

 

Nisem sploh gledal nagrado - sej bom odvozil, itak, samo včeraj ni bilo časa.

 

Jaz drugače intermediate sploh ne koristim - always full wet, za vsak slučaj. :D

 

Kateri pogled pa furate med dirkanjem?

Jaz tistega, ki sploh ne veš da dežuje. :D

 

Povezava do prispevka

Najraje bi iz kabine. Samk glede na to, da v letu 2022 ne moreš spreminjat FOV se pri večini počutiš ko v bunkerju. In glede na to, da ne moreš spreminjat postavitve HUDa... in to, da dežja ne vidiš drugje ko iz kabine je sploh glupo. 

 

Bumper cam je pa pri večini avtov prav visoko, tako kot hood cam. Nekje na strehi, nekje na havbi. 😂

Povezava do prispevka
trpotec65387628363 reče pred 22 minutami:

Najraje bi iz kabine. Samk glede na to, da v letu 2022 ne moreš spreminjat FOV se pri večini počutiš ko v bunkerju. In glede na to, da ne moreš spreminjat postavitve HUDa... in to, da dežja ne vidiš drugje ko iz kabine je sploh glupo. 

 

Bumper cam je pa pri večini avtov prav visoko, tako kot hood cam. Nekje na strehi, nekje na havbi. 😂

Ja, to je še ena stvar, ki v gt sport je, v sedmici pa je ni. Korak naprej? Mogoče za tiste brez nog :)

Spet bom izpostavil, da je to boljše v AC ;)

uredilo bitje Logihack
Povezava do prispevka
trpotec65387628363 reče pred 1 uro:

A niso v sportu bile iste kamere?

Kamere ja, ni pa možnosti nastavitve pogleda. Govora je o pogledu iz kabine, kjer si v gt sport to naredil mimogrede, tu pa mogoče treba na Japan. 

Vozim pa s pogledom iz kabine, ampak AC je spet zmaga, ko lahko ta pogled nastaviš tako, da vidiš samo armaturo, ne pa volana in rok. Pa ne, da se to zbriše, ampak tako približa. To, je zame TOP view, za dirkanje. Je pa odvisno od igre same. Dirt rally, mi je nemogoče igrat s tem pogledom. Moram šofirati na havbi.

uredilo bitje Logihack
Povezava do prispevka

Meni je všeč bumper cam tudi zato, ker pri vseh drugih pogledih mi je občutek hitrosti nekam prepočasen - iz kabine me tudi moti, da od stebričkov ne vidiš levo desno od sebe in kake mestne steze sploh ne morem vozit s tem pogledom - recimo ene variante tokyo express so dali res zajebane čase za naredit golde in moraš vsak ovinek zvozit na milimetre od zida, a vsi ovinki ultra hitri in dolgi. :D

Le Mans nisem še probal, ampak si tudi že predstavljam zadnji dve šikani s pogledom iz kabine. :D

 

Povezava do prispevka

Evo, zdaj sem prav preverjal zakaj je na Thrustmaster T-Gt volanu, igranje Gt7 slabša izkušnja, napram predhodniku. 

T DFB namreč ne dela najbolje pri sedmici. Tudi nastavite za FF so v sedmici okrnjene, napram sportu. Sicer funkcija t dfb dela, ampak zelo, zelo slabo, skoraj nezaznavno. Potemtakem je razumljivo, da se na moji opremi, ki ni slaba sport vozi mnogo boljše. 

Kot pravim, pa se z nastavitvami ne da kaj veliko popraviti, saj je FF samo od 1-10.

Res ne vem, kako je tak manjko nastavitev(ta FF ni edina), ki so bile prej enostavno dostopne, zdaj pa jih sploh ni, lahko komu to napredek. 

Stipe vem, da si fan, saj se te spomnim še iz štirice, če se ne motim. Vem tudi, da si bil že takrat dober SIM šofer, a zagovarjanje takega govna, že meji na fanatizem, hehe.

Verjetno bom volan kar izklopil iz plejca in ga zarinil v PC.

 

 

uredilo bitje Logihack
Povezava do prispevka
Logihack reče pred 1 uro:

Evo, zdaj sem prav preverjal zakaj je na Thrustmaster T-Gt volanu, igranje Gt7 slabša izkušnja, napram predhodniku. 

T DFB namreč ne dela najbolje pri sedmici. Tudi nastavite za FF so v sedmici okrnjene, napram sportu. Sicer funkcija t dfb dela, ampak zelo, zelo slabo, skoraj nezaznavno. Potemtakem je razumljivo, da se na moji opremi, ki ni slaba sport vozi mnogo boljše. 

Kot pravim, pa se z nastavitvami ne da kaj veliko popraviti, saj je FF samo od 1-10.

Res ne vem, kako je tak manjko nastavitev(ta FF ni edina), ki so bile prej enostavno dostopne, zdaj pa jih sploh ni, lahko komu to napredek. 

Stipe vem, da si fan, saj se te spomnim še iz štirice, če se ne motim. Vem tudi, da si bil že takrat dober SIM šofer, a zagovarjanje takega govna, že meji na fanatizem, hehe.

Verjetno bom volan kar izklopil iz plejca in ga zarinil v PC.

 

Sej ne rečem, da ni motečih stvari - ampak tudi govno ravno ni, to sem nekako hotel dopovedat. :D
Pa tudi GT je postal praktično live service in bodo večino napak kmalu odpravili glede na user feedback - isto je bilo z GT Sport, če se spomniš - na začetku je isto bil "govno", pa zdaj je ok...

Povezava do prispevka

Kot kaže, bom moral pojesti kar nekaj kruha. Saj vemo katerega, hehe. Zdaj sem nekako volan nastavil optimalno zame in priznam, da se pelje nekako enako kot sport, ki pa mi je dogajal. Seveda ni nikoli idealno, ampak tak je lajf. Vseeno pa bi res prišel prav pogled iz AC. Tisti z armaturko. Je precej bolj pregleden, kot pa pogled z dvema volanoma pred sabo. Pa seveda dva para rok, sta tudi odveč.

 Vožnja, se mi zdi tudi nekako prelahka in prav v tem segmentu, mi je AC veliko boljša igra. Občutek hitrosti, bi lahko bil bolj realen in težavnost samega šofiranja večja. 

Povezava do prispevka

Saj vem, se spomnim kako je bilo šele ob izidu prejšnje, hehe. Je trajalo kar nekaj časa, da se je sploh vsebina nabrala.

 

Ampak res ne vem, ali je velik problem dodati proge, ki so bile prej top. Jih je kar nekaj. Vedno so mi dogajale dirke skozi neka naselja. Ne toliko mesta, kot vasi, hehe. Citta di aria, je bila v štirici moja najljubša. Je to res velik zalogaj, če jo potem vključijo in dodelajo za naslednje izdaje? 

 Gt7, pa mogoče vseeno obdržim, čeprav je že v oglasu skupaj s projem. Zares mi plejc ne nudi veliko, kar se racinga tiče, a vseeno bo verjetno še preveč. Dirt rally 2 v teh dneh niti zagnal nisem. Bom nekaj časa kar na gt7 ostal, ker še vedno čakam na alfo ;)

 

 

uredilo bitje Logihack
Povezava do prispevka

Jaz bi imel Seattle recimo - ta mi je ful ostala v spominu, verjetno tudi zaradi takrat hude grafike na PS2, kjer je ta pista še posebej izstopala.

Pa imel bi še Grand Valley, ki mi je tudi v lepem spominu.

Pa Eiger Nordwand mi je bila kul.

Verjetno je treba sugerirat developerjem po teh večjih forumih... :D

 

Povezava do prispevka

Uf ja, Seattle je bila tista na gor in potem dol, k si skakal. Ma je bilo teh prog dobrih.Rome circuit, pa El capitan, al kaj je bila. Saj pravim, bilo je dobrih prog na pretek, zdaj pa je nekako enako, kot v sport verziji. Upam, da veliko dodajo. Za avte mi je vseeno, saj je dosti vsega, stare proge, pa bi bile top dodatek ;)

 

Povezava do prispevka
Logihack reče pred 2 urama:

Uf ja, Seattle je bila tista na gor in potem dol, k si skakal. Ma je bilo teh prog dobrih.Rome circuit, pa El capitan, al kaj je bila. Saj pravim, bilo je dobrih prog na pretek, zdaj pa je nekako enako, kot v sport verziji. Upam, da veliko dodajo. Za avte mi je vseeno, saj je dosti vsega, stare proge, pa bi bile top dodatek ;)

 

Rome, ja, ta je bila tudi dobra...sej bo verjetno tudi kaka stara padla sigurno - čeprav bodo imo več novih dodajali...

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Katere te circuit exp se splaca nardit, da ni prevec jeba in dobis dobre šolde??

 

Ma težko to povedat, ki vsakemu neke piste bolj ležijo, kot druge - ene so mogoče lažje na volan, kot na plošček in obratno...ti samo vozi, ki nobena ni baš tisto nemogoča - včeraj sem Le Mans recimo naredil gold dobesedno v prvem poskusu; mogoče ta ni tako zajebana? :D

 

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka

Oooo pizda bom znoru. 2xsem zajebal pit stop.... obakrat v 9 krogu. Laguna seca, ki je kratka, a vseeno. 

Pridem v box, označim, da ne bom menjal gum, potem čas teče in ne morem drugega, kot da grem iz boxa s praznim tankom. 

Se mi bo snel od teh bedastoč. Bi moral menjat gume, al kaj? 

Prvič sem imel aktiven samo volan, drugič sem za ta namen še kontroler priklopil, pa nič.....o maj gad. 

 

Malo pozneje....zgleda, da ne znam, brez, da bi menjal gume. Zdaj grem na le Mans. Najprej 5 krogov, potem 30minut. Bom pa obvezno moral pritrditi pedala, saj mi jih ob močnem zaviranju dviguje. Se je že mali pritoževal, pa vidim, da upravičeno. Ali pa jih poskusim na PCju še enkrat kalibrirat, da ne bo potrebna tolikšna sila za 100%.

uredilo bitje Logihack
Povezava do prispevka
Logihack reče pred 18 urami:

Oooo pizda bom znoru. 2xsem zajebal pit stop.... obakrat v 9 krogu. Laguna seca, ki je kratka, a vseeno. 

Pridem v box, označim, da ne bom menjal gum, potem čas teče in ne morem drugega, kot da grem iz boxa s praznim tankom. 

Se mi bo snel od teh bedastoč. Bi moral menjat gume, al kaj? 

Prvič sem imel aktiven samo volan, drugič sem za ta namen še kontroler priklopil, pa nič.....o maj gad. 

 

Malo pozneje....zgleda, da ne znam, brez, da bi menjal gume. Zdaj grem na le Mans. Najprej 5 krogov, potem 30minut. Bom pa obvezno moral pritrditi pedala, saj mi jih ob močnem zaviranju dviguje. Se je že mali pritoževal, pa vidim, da upravičeno. Ali pa jih poskusim na PCju še enkrat kalibrirat, da ne bo potrebna tolikšna sila za 100%.

 

Meni se je v Le Mansu (al Monzi?) zgodilo, da sem se prvič neki zamislil in sem pozabil it v bokse in sem ostal brez bencina. :D

Prekinem dirko, restartam, grem pravočasno v bokse, ampak po nesreči kliknem da ne bom tankal in spet je bilo treba znova :D 

Povezava do prispevka

Danes sem kalibriral TM TLCM pedala, saj sem mislil, da je za to poskrbljeno, ko apdejtaš bazo. Zdaj je zadeva povsem drugačna. Sem dal bremze na 62% in zdaj je super.

Prejšnji dan sem od odvozil skoraj 1000km in če bi bremza ostala na 100%, bi se kaj kmalu znašel na ortopediji zaradi križa.

Sem pritiskal k norc, da je delalo:D

Trenutno pa popravljam sina, ki je vse licence zvozil na hitro, jaz pobiram zlate, hehe. 

Kdaj se pa menja trg z rabljenimi in legendarnimi avti? Še vedno čakam alfo, mater. 

Naslednji nakup bo nova baza, ki bo zaradi trenutne opreme kar TGT 2. Zdaj je malo pod 500, prej je bila nedobavljiva. Sem se nazaj menil z TM oddelkom in so povedali, da so težave z nekimi čipi, če se ne motim. Bi raje DD Pro, a ne mislim vsega menjati, bi bil overkill.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...