Skoči na vsebino

[PS4/5] Gran Turismo 7


Priporočeni prispevki

Jaz bom pa končno začel vozit tole zadevo. Kar sem do zdaj, sem na joypad, pa še to na zadnje kakšen mesec nazaj. Komaj čakam, da se zadeve lotim tako, kot se zagre.

TM T-Gt+njihova ultra pedala, pa še svoj izdelek potestiram(kokpit). Zdravje je jeba, ampak v večini primerov se vse poštima. Nisem še čisto pri močeh, ampak bom vseeno malo potestiral vse te "nove" stvari, saj niti volana še nisem obrnil.

Je pa zato sin imel več od vsega, ampak zdaj se prične pravi boj za driver seat.

Povezava do prispevka
kemik reče pred 59 minutami:

Ene 10 -15 šele

Zdej nabiram mitsibušije, končno mal bolj proper avti. 

 

Ej kerga furaš v GR3? A te avte tut dobivaš tekom misij al je to treba nabavt posebej? 

Pa a nisi se ti neki hvalil da si na ruletah dobival miljone, js prisežem VEDNO dobim drobiž alpa del za avto. :D

 

 

Meni je všeč Corvette C7, ker se ful lepo in predvidljivo pelje in jo tudi dobiš nekje za nagrado - tudi BMW M6 se pelje ful dobro, pa baje tudi Porsche (tega sicer nisem še probal).

Splošno sprejeto najboljši Gr.3 je pa baje Peugeot RCZ, vsaj kar berem okoli - menda zato v online ful furajo tega. :D

Najslabši mi je pa Audi R8 LMS Evo, čeprav sem z njim odvozil kar nekaj dirk (ker sem ga dobil za nagrado med prvimi) - ful ne odpušča napak...

 

Na ruleti pa, hja - na začetku je nekaj blo, pa potem nič več - sem se prehitro veselil. :D

 

Povezava do prispevka

Uf.... včeraj sem odpeljal par krogov. Prvič torej Gt7 z volanom. Priznam, da mi ni šlo dobro, ampak tudi vi RL, bi se verjetno ubil že v prvem krogu Nordschleife ringa. 

Nekaj mesecev nazaj sem z G29 vozil Gt sport in AC, pa sem bil v primerjavi z sedanjimi časi, neprimerno boljši. Zdaj sem imel problem skoraj v vsakem ovinku, hehe 

Bo potrebno par dni, da se spet privadim. Predvsem na nova pedala, kjer je zavora bistveno trša, kljub najmehkejši nastavitvi. 

 

 

Povezava do prispevka
trpotec65387628363 reče Dne, 23. 4. 2022 at 10:09:

Škoda da bojo v ponedeljek verjetno uničili nam tomahawka 😭

 

To misliš na ta današnji maintenance?

 

Sej drugače jaz imam skoraj 40M na računu samo iz normalne kampanje in je tudi še nekaj easy dirk, ki ti navržejo skoraj 1M (recimo 24m Le Meansa, ki tudi lahko voziš s Tomahawkom) - tako da ne bo neke panike, tudi če ukinejo...

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 4 minutami:

 

To misliš na ta današnji maintenance?

 

Sej drugače jaz imam skoraj 40M na računu samo iz normalne kampanje in je tudi še nekaj easy dirk, ki ti navržejo skoraj 1M (recimo 24m Le Meansa, ki tudi lahko voziš s Tomahawkom) - tako da ne bo neke panike, tudi če ukinejo...

Jp, saj bomo videli. Tudi lemans je ok ali pa bomo vzeli normalen avto za tokijo.

 

Pa 3 avte bojo dodal, celo 3! Suzuki kapučino pa 2 BRZa. Divje.

 

Povezava do prispevka
urby20 reče pred 14 urami:

Jaz danes končal prvi cafe, v zameno za 4  zvezdno ruleto sem dobil auspuh za nekega lexusa :D

 

Ja, jaz tudi imam nekaj teh "uporabnih" nagrad. :D

Je pa res, da so eni deli taki, ki jih ne moreš kupit - samo kaj, ki so za neke meni nezanimive avte...

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

Ja sem vidu ja.. mislim, se une missije morem nardit gold, da dobim avte 🤣🤣

 

In circuit experience, pod kaj spada to? Dobia tudi avte a?

 

A ja, nisi še misije?

Ma ene pol si jih že odpeljal, če se ne motim - al kje sem videl tvoje čase?

 

Circuit Experience imaš pri vsaki progi posebej - ne dobiš avta, dobiš pa 1,2M kreditov na progo v povprečju (a prog je malo morje, ker so tudi izpeljanke), pa si kupiš sam avto. :D

Povezava do prispevka

Ja, vsebine je res dosti in še nova bo prihajala - pa online, ki bo zgleda še mene premamil... :D

 

Razmišljam že, kako bodo naredili 24h Le Mansa - upam da boš lahko shranil položaj, da ne bo treba puščat konzolo v rest mode pa trepetat da ne zmanjka elektrike. :D

 

In čakam še Čamirja, da odpakira igro - jaz sem igral njegov The Witness...:D 

 

Povezava do prispevka

Evo, spet vozim malo gt7, pa AC. Slednja je na thrustmaster t-gt volanu neprimerljivo boljša, pa že za gt sport sem pravil, da se vozi slabše. Zdaj moram reči, da se s tem volanom gt7 vozi za en drek in je gt sport boljši, saj je volan narejen kot kaže samo za sport, ne za sedmico, kjer ni tiste "specialne" zvokovne zadeve, ki se prenaša po kokpitu.  Nadalje mi je grafika v sedmici risanka, AC je je bolj realna, pa čeprav bi lahko rekel, da je slika na gt7 boljša. Mogoče, ampak res cartoon like boljša in nič drugega. Real driving simulator my ass. Igra gre v prodajo. Tudi sin pravi, da raje vozi AC in gt sport. Kar se tiče mene, je to korak nazaj, a kot velik fan trojke in štirice, sem moral probat. Ni mi žal, tako kot mi ne bo, ko je ne bo več v moji zbirki. 

 

Povezava do prispevka
Logihack reče pred 11 urami:

Evo, spet vozim malo gt7, pa AC. Slednja je na thrustmaster t-gt volanu neprimerljivo boljša, pa že za gt sport sem pravil, da se vozi slabše. Zdaj moram reči, da se s tem volanom gt7 vozi za en drek in je gt sport boljši, saj je volan narejen kot kaže samo za sport, ne za sedmico, kjer ni tiste "specialne" zvokovne zadeve, ki se prenaša po kokpitu.  Nadalje mi je grafika v sedmici risanka, AC je je bolj realna, pa čeprav bi lahko rekel, da je slika na gt7 boljša. Mogoče, ampak res cartoon like boljša in nič drugega. Real driving simulator my ass. Igra gre v prodajo. Tudi sin pravi, da raje vozi AC in gt sport. Kar se tiče mene, je to korak nazaj, a kot velik fan trojke in štirice, sem moral probat. Ni mi žal, tako kot mi ne bo, ko je ne bo več v moji zbirki. 

 

Se mi zdi, da bolj kot korak nazaj, si se ti odločil, da ti bo GT7 zanič. :D

 

Povezava do prispevka

Mogoče res, ampak res sem prestar za neke kampanije v tovrstnih igrah. Rad izberem progo, avto in potem time attack. Lahko cel dan. Ne potrebujem nekih izmišljenih oseb, ki mi vseskozi nabijajo nekaj, kar lahko ugasnemo z 15xnim pritiskom na x button...kaj šele, da bi se zares trudil pridobiti vseh 400+ avtov, pa čeprav jih je že zdaj v garaži 80, al nekaj takega. 

Kot sem že večkrat....imam TM T-Gt in njihova top pedala. S to opremo, se boljše vozi gt sport. Vsaj na ps4pro, ki je še vedno. Tako kot me še vedno čaka ps5, pa se ne morem zares odločiti. 

Nadalje, se nama obema s sinom bolje vozi stara AC, pa torej sploh ni dileme. Zaradi osebnih motenj tistikrat nisem kupil ACC, kar bo naslednji nakup in ne dvomim, da nama bo bolj dogajalo, kot pa gt7, ki res ni to, kar sem pričakoval. Zame osebno korak nazaj, ali pa vsaj, če sem prizanesljiv, enako kot prej z boljšo grafiko, pa čeprav ne vem zakaj ne vključujejo v te nove serije vseh najboljših prog. Citta di aria, Amalfi, pa še in še.....vse pretekle proge, bi morale biti po mojem mnenju vključene v te nove izdaje. Tako, pa se gre za grafični pogon, kateri dandanes prodaja igre. 

Mogoče se ne strinjaš, ampak gt serija ne gladko izgubila prestol med konzolnim dirkačinam. Konkurenca je velika, japanerji pa preveč fetišisti, da bi zares naredili nekaj za vse. Naj imajo gt7, tako, kot avtomate z rabljenimi tangicami. Jaz imam pač boljši alternativo, hehe. Je pa fino, da si vsak lahko izbere svoje :)

Povezava do prispevka
Logihack reče pred 39 minutami:

Rad izberem progo, avto in potem time attack.

 

ne vem zakaj ne vključujejo v te nove serije vseh najboljših prog. Citta di aria, Amalfi, pa še in še.....vse pretekle proge, bi morale biti po mojem mnenju vključene v te nove izdaje.

 

Mogoče se ne strinjaš, ampak gt serija ne gladko izgubila prestol med konzolnim dirkačinam.

 

Konkurenca je velika, japanerji pa preveč fetišisti, da bi zares naredili nekaj za vse.

 

 

1) To lahko mirno delaš v GTju - v bistvu jaz skoraj samo to tudi igram

 

2) to je očitek v primerjavi z AC, čeprav ima GT ful več prog in še nove prihajajo?

 

3) To je tvoje mnenje

4) AC je bolj "nekaj za vse" kot GT? :nicjasno:

 

Povezava do prispevka

Lahko delaš v gtju, ko nabereš avte.

Ima več prog, a kot rečeno, bolje se mi vozi AC, torej kvaliteta pred kvantiteto.

Vse kar napišem, je moje mnenje.

AC se vozi bolje, pa je lahko samo zame, mi je prav vseeno. Saj sem napisal, da je fino, da je izbira.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...