Skoči na vsebino

[PS4/5] Gran Turismo 7


Priporočeni prispevki

Ethan reče pred 25 minutami:

Če prav vidim je v akciji samo PS4 verzija? A je možen free upgrade? PS5 verzija je 39€.


Je tako.

 

Jaz sem se najprej zaj… in sem kupil ps4 verzijo, kjer je bila grafika nikakva in pol komand  ni delovalo, potem sem videl v glavnem meniju opcijo free ps5 upgrade.

 

Tako da ja je free ps5 upgrade.

Povezava do prispevka

Evo zdaj pa glede denarja nimamo kaj več jokat. Že circuit experience ti da 200k za vse bronze, vse gold 500-1000k. Če ste pa že sfininiširali jih pa samo odprete progo pa date exit in dobite prize money. Možno, da so kje manjše nagrade, jaz sem samo za dve progi pogledal.

 

Pa nove misije ko je ene 7 al 8 enournih endurance dirk in za zmago dobiš milijončka.

Povezava do prispevka
urby20 reče pred 13 urami:

Danes nalozil ACC…

 

Sprobavam ze kar nekaj ur in kaj naj recem… mislim da bo sel GT7 kar lepo nazaj v skatlo in polico.

 

ACC je top simulacija, kar se mene tice veliko boljsa od GT in si pomoje zasluzi tudi svojo temo.

 

Glede na trenutno ceno slabih 14€ je to definitivno no brainer.

Mal hruške in jabke, je pa acc pač the sim. Vabljen v sim kriza srednjih let temo :P

 

Kaj je zdej z aprilskim patchom za GT7, niso rekl kerga leta bo, to je res.

 

edit: menda še dons: https://www.gtplanet.net/gt7-update-110-coming-april-7-20220406/

Povezava do prispevka
trpotec65387628363 reče pred 2 urama:

Evo zdaj pa glede denarja nimamo kaj več jokat. Že circuit experience ti da 200k za vse bronze, vse gold 500-1000k. Če ste pa že sfininiširali jih pa samo odprete progo pa date exit in dobite prize money. Možno, da so kje manjše nagrade, jaz sem samo za dve progi pogledal.

 

Pa nove misije ko je ene 7 al 8 enournih endurance dirk in za zmago dobiš milijončka.

 

Ole...zdaj bo naenkrat denarja kot solate - kdo bo nam reku greedy. :D

 

Edino to mi je malo muka, ki bom moral spet odpeljat, ampak ok, so easy eventi...

 

– Rankings have been reset for the following Time Limit events*
・Gone With the Wind – High Speed Ring 30 min.
・The Sun Also Rises – Le Mans 24 min.
・The Sun Also Rises – Bathurst Gr. 3 Battle

 

To pa je tudi definitivno potrebovalo fix

 

9. Car Physics Simulation
– Improved physics when landing from a jump, mainly on dirt tracks.

 

 

 

Povezava do prispevka
trpotec65387628363 reče pred 1 minuto:

Če s tem misliš experience ni treba še 1x odpeljat. Dobiš nagrade za nazaj. 😁

 

Ja ja, to sem razumel...sem mislil tiste 3 evente, ki so resetirali čase.

 

Sem se pa bal tudi za te experience, če bodo priznali kredite - ki sem jih odpeljal že 5 al 6...

 

Kakorkoli, to bo zdaj zgleda skoraj nek easy mode Gran Turismo, bi se lahko zdaj mi zagriženi grinderji bunili. :D

 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 1 uro:

Ampak kok je pa AI zabit v tej igrici je pa prov razred zase. Kar je sploh super, ko voziš overtake misije in jih ne smeš pipnit, ai se pa obnaša kot da te ni na cesti in te zriva s ceste, seka linijo, buta v rit, dela brake check na ravnini ....

Najhuje, ko se vozite v zavetrju in tip namesto, da bi začel prehitevat zažlajfa. Al pa v hitrih ovinkih, namesto, da spusti gas zažlajfa na polno in si mu v riti.

 

Da ne omenjamo pit stop strategije, ker je nimajo. Na dežne gume ne vem, če sploh grejo kdaj, fuel mappinga ne uporabljajo in točno veš kdaj bojo šli v bokse. Pa če bo to zadnji krog pa zadnji krog.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 3 urami:

Ampak kok je pa AI zabit v tej igrici je pa prov razred zase. Kar je sploh super, ko voziš overtake misije in jih ne smeš pipnit, ai se pa obnaša kot da te ni na cesti in te zriva s ceste, seka linijo, buta v rit, dela brake check na ravnini ....

 

Meni so overtake misije zakon, ki moraš res dobro naštudirat in gre za milimetre. :D 

 

Drugače včeraj sem odpeljal GT3 Cup Daytona Road Course - najboljša dirka do zdaj...probaj

Povezava do prispevka
trpotec65387628363 reče pred 2 urama:

Najhuje, ko se vozite v zavetrju in tip namesto, da bi začel prehitevat zažlajfa. Al pa v hitrih ovinkih, namesto, da spusti gas zažlajfa na polno in si mu v riti.

 

Da ne omenjamo pit stop strategije, ker je nimajo. Na dežne gume ne vem, če sploh grejo kdaj, fuel mappinga ne uporabljajo in točno veš kdaj bojo šli v bokse. Pa če bo to zadnji krog pa zadnji krog.

 

Včeraj me je en sfukal v Laguni Seci - je odpeljal brez postanka na hard gumah, prasec - zadnji krog, jaz na skoraj novih soft gumah, tip pred mano 14 sekund prednosti, računam da bo šel v bokse 100%, grem lagano da ne delam napak - vidim tip pelje naprej - ga lovim ko zmešan cel krog, na koncu zmanjkale 3 desetinke...:D

 

Povezava do prispevka

Tisto sem se kar matral za zlato - ne me jebat, da bom zdaj moral še izboljševat čas - za koliko si me guznil? :D

 

Kaj pa tiste eko misije, kjer moraš z določeno količino bencina prevozit čimveč, kaj je point tam? :D na začetku pospešiš in potem voziš brez gasa v najvišji prestavi dokler se avto ne ustavi. :D

 

Povezava do prispevka

Vsako jutro ob kavi odvozim 42 km, da dobim tist useless mekič bon za 5-10k, in probam nabrat kakšni novo zlato, ker me ne vleče tok, da bi jih ciljni grindal. Samo pri Moby Dick pass misiji bom pomoje prej fuknil pad v steno (vsaj upam, da ne bo tv), ne vem katera igrica me je uspela tok zafrustrirat zadnje čase. Fak kok je to retardirano, pa sem včeraj cel večer lovil zlat hotlap na Imoli s Countachom v AC, in je faking pain in the ass gugajoča ladja brez elektronike z bremzam iz apn7, pa je čisti užitek proti temu zabitmu podrekanmu na roke narjenmu AIju in dizajnu misije. 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče Dne, 10. 4. 2022 at 9:52:

Vsako jutro ob kavi odvozim 42 km, da dobim tist useless mekič bon za 5-10k, in probam nabrat kakšni novo zlato, ker me ne vleče tok, da bi jih ciljni grindal. Samo pri Moby Dick pass misiji bom pomoje prej fuknil pad v steno (vsaj upam, da ne bo tv), ne vem katera igrica me je uspela tok zafrustrirat zadnje čase. Fak kok je to retardirano, pa sem včeraj cel večer lovil zlat hotlap na Imoli s Countachom v AC, in je faking pain in the ass gugajoča ladja brez elektronike z bremzam iz apn7, pa je čisti užitek proti temu zabitmu podrekanmu na roke narjenmu AIju in dizajnu misije. 

 

Kaj te je toliko razjezilo v tej misiji?

Ne spomnim se, da je bila pretirano težka...

Povezava do prispevka

Omg tej japanci ap fukjeni. Če bi vsaj eno uro dali v razvoj AIja.

 

Včeraj zvečer odpeljal še trial mountain bac mono misijo. V prvi seriji ovinkov do hairpina v tunelu žlajfajo ko budale. Da ne omenim backmarkerjev, ki se pa skoraj ustavijo sred idealne linije v teh ovinkih. :avadodo: drugače dirka lahka, samo kaj ko moraš zaradi idiotov skos pazit, da se jim ne zabiješ v rit.

 

Poleg tega je omejitev konjev na 304 ali manj. Serijski bac mono jih ima pa ene 314 se mi zdi in moraš zaradi tega kupit power restrictor. A dirka je one make. :avadodo:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...