Skoči na vsebino

[PS4/5] Gran Turismo 7


Priporočeni prispevki

Fizka je tud kr čunga lunga

 

 

Tko mal imam na sumu (tudi iz lastnih izkušenj s foha :D) da modeli vlečejo nek svoj engine od prve špile dalje, pol nekih ezoteričnih kosov kode, optimzacij in "optimizacij", noben več ne ve kaj se je 20 let nazaj delal in zakaj je tam, pol programerjev je že 3x zamenjal šiht in imajo blokirano od Yamauchija mobi cifro, noben pa nima motivacije, veselja in jajc napisat vse z nule. In je cel engine en black box, v katerga nafukajo neke parametre in vn pride "real driving simulator".

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 1 uro:

Fizka je tud kr čunga lunga

 

 

Tko mal imam na sumu (tudi iz lastnih izkušenj s foha :D) da modeli vlečejo nek svoj engine od prve špile dalje, pol nekih ezoteričnih kosov kode, optimzacij in "optimizacij", noben več ne ve kaj se je 20 let nazaj delal in zakaj je tam, pol programerjev je že 3x zamenjal šiht in imajo blokirano od Yamauchija mobi cifro, noben pa nima motivacije, veselja in jajc napisat vse z nule. In je cel engine en black box, v katerga nafukajo neke parametre in vn pride "real driving simulator".

 

halo model!!! Spoilerji!!

 

Amazon.com: CoscosX 1 Pc Mini Spoiler Auto Universal Car Tail Decoration  Spoiler Wing Carbon Fiber 6.7inch(Black) : Automotive

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 3 urami:

Fizka je tud kr čunga lunga

 

Tko mal imam na sumu (tudi iz lastnih izkušenj s foha :D) da modeli vlečejo nek svoj engine od prve špile dalje, pol nekih ezoteričnih kosov kode, optimzacij in "optimizacij", noben več ne ve kaj se je 20 let nazaj delal in zakaj je tam, pol programerjev je že 3x zamenjal šiht in imajo blokirano od Yamauchija mobi cifro, noben pa nima motivacije, veselja in jajc napisat vse z nule. In je cel engine en black box, v katerga nafukajo neke parametre in vn pride "real driving simulator".

 

Zato, ki govoriš grdo o Gran Turismu, sem zdaj še enkrat odpeljal Moby Dick Fuji Pass misijo in izboljšal čas. :D :P

 

 

 

Povezava do prispevka

Kupim spil

 

Dobim 20k creditsov in si mislim super tole bo ta grind ko si siptar in strugglas da si kupis boljsi avto, to je to o cemer so govorili postavni fantje mn3njala, srcika igre

 

Kupim neka japonska aqua jajca in se zacnem smilit samemu sebi

 

Pridem v nek drug meni, kjer me caka cek za 1 miljon creditsov ker je bil baje nekoc server down

 

A je to to, sem obrnil igro?

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 7 urami:

Natepavaj kofetne misije pa kar se ti bo dal ostalo (licence, misije) preden greš kupovat avte, ene 50 jih garant pade samo skoz to. Poj pa lahko miljone zapravljaš za tiste, ki bi jih res rad imel in za mehanika in kozmetiko.


Kul

A main misije so pa te svetovne proge ko mas na zacetku eu, usa in japan?

Povezava do prispevka

O fak ej ta špil, jaz kar ne morem verjet da igram tako kampanjo v letu 2022

 

Namesto da bi mojstri naredili spodoben AI ti ruknejo rolling start in neke premikajoče se stožce, ki na expert bremzajo SREDI OVINKA,  ČEPRAV SEM POL URE NAZAJ NAREDIL LICENCO KJER SO ME NAUČILI DA NAJ NE BREMZAM MED OVINKOM!! NA EXPERT!!!! IN TEMU NEKDO REČE REAL DRIVING SIMULATOR!!! 

 

Kdo sploh čuti zadovoljstvo ob tem? Jaz ga iskreno ne, tudi če prvega prehitim v zadnjem ovinku za sekundo, jebe se mi ker vem da je kurčev stožec na kolesih. Itak je tako naštiman, da bo prvi stožec prevozil progo v XY času, torej praktično igraš time trail namesto dirk, samo zato ker so dal not neke brezmožganske storže oni temu rečejo dirka. In potem ti dajo nek championship, ki je ponavadi vrhunec teh single player izkušenj, meni je res prav uno, razburljivo isto kot poslušat dnevnik ko si star 10 let. Kje je thrill pred dirko, da stojiš v vrsti na svojem mestu iz kvalifikacij in se pomeriš z vsaj solidno spodobnim nasprotnikom? 

 

Kurčev Wreckfest, kateremu se je večina smetance smejala, je bil v single player racingu 10x bolj razburljiv. 

 

Multiča še nisem sprobal, upam da ga niso zjebali glede na Sport, mogoče bo to pravi balans - 2 dirke proti bananinim olupkom in 3 online seanse, ker drugače se mi bo spipal 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 urama:

O fak ej ta špil, jaz kar ne morem verjet da igram tako kampanjo v letu 2022

 

Namesto da bi mojstri naredili spodoben AI ti ruknejo rolling start in neke premikajoče se stožce, ki na expert bremzajo SREDI OVINKA,  ČEPRAV SEM POL URE NAZAJ NAREDIL LICENCO KJER SO ME NAUČILI DA NAJ NE BREMZAM MED OVINKOM!! NA EXPERT!!!! IN TEMU NEKDO REČE REAL DRIVING SIMULATOR!!! 

 

Kdo sploh čuti zadovoljstvo ob tem? Jaz ga iskreno ne, tudi če prvega prehitim v zadnjem ovinku za sekundo, jebe se mi ker vem da je kurčev stožec na kolesih. Itak je tako naštiman, da bo prvi stožec prevozil progo v XY času, torej praktično igraš time trail namesto dirk, samo zato ker so dal not neke brezmožganske storže oni temu rečejo dirka. In potem ti dajo nek championship, ki je ponavadi vrhunec teh single player izkušenj, meni je res prav uno, razburljivo isto kot poslušat dnevnik ko si star 10 let. Kje je thrill pred dirko, da stojiš v vrsti na svojem mestu iz kvalifikacij in se pomeriš z vsaj solidno spodobnim nasprotnikom? 

 

Kurčev Wreckfest, kateremu se je večina smetance smejala, je bil v single player racingu 10x bolj razburljiv. 

 

Multiča še nisem sprobal, upam da ga niso zjebali glede na Sport, mogoče bo to pravi balans - 2 dirke proti bananinim olupkom in 3 online seanse, ker drugače se mi bo spipal 

 

Od zdaj naprej za vsak tak post Šimša zgubi eno mesto na leaderboardu - zdaj je izgubil High Speed Ring Lambo misijo - pa vi izvolite... :D

Povezava do prispevka

Stipe ti kr furej, jaz vsakič ko igrico na nov pržgem mal bolj pizdim in me mal manj mika še kdaj pognat. Zanimivih dirk še kr ni, medalje nabirat je tlaka že default, kle je še 80% misij trening zadrževanja frustracij. AI je porazen, misije pa narejene tko, da te to najbolj boli, kaznuje dotike, za katere nisi ti kriv, začenjaš zadnji s četrt kroga zaostanka itd.

 

Pa čist game design odločitve, dons sem se režal ko budalo tej misijo, kjer na vsakem štartu pol minute gledaš v luft in poslušas nekoga, ki vergla kosilnico.:lol:

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 12 urami:

Pa čist game design odločitve, dons sem se režal ko budalo tej misijo, kjer na vsakem štartu pol minute gledaš v luft in poslušas nekoga, ki vergla kosilnico.:lol:

 

Pol minute ni nič - probaj predzadnjo misijo v The Sun Also Rises. :D

Tam toliko čakaš, da res nočeš zajebat kroga. :D

Povezava do prispevka

825 jurjev, ker je skoraj nemogoče ne dobit clean race bonusa. Avte vse prehitiš na prvi ravnini, v ograje se lahko zabijaš in dobivaš penale, v krog zaostale se boš tak zabijal, ker je AI kurac in zmagaš za 3-4 kroge prednosti. Clean race bonusa nisem dobil samo 1x ko sem prehiteval pod rumeno. 

 

Prvi krog malo po jajcih voziš, ker je še mokro potem pa ko se navadiš ni panike. Na začetku sem rabil okoli 20 minut, včeraj konstantno pod 18, tudi pod 17, vse odvisno od backmarkerjev pa koliko si zbran, da ne priletiš v vsako ograjo.

 

Se pravi dobra urca za 2,4 mio kreditov. Nakupil skoraj vse iz legendary razen onega Ferrarija za 20 mio, polno rabljenih in večino invajt avtov.

 

Sam imho bo Kaz kmalu urgiral. 😂

 

 

Povezava do prispevka

Mogoče bi bilo res pametno it malo farmat, dokler ni patcha. :D

 

Drugače sem enkrat zmagal to dirko s Camarotom, če se ne motim - pred tem sem probal z neko Toyoto Gr.4, ker sem računal da bom več pridobil z boljšo hitrostjo skozi ovinke - ampak sem se motil - rabiš samo nekaj, da leti po ravnini. :D

 

Kako pa sploh spraviš Tomahawka na 600pp?

Moraš tudi vsa prestavna razmerja prešetelat, če prav vidim?

Povezava do prispevka

Ja, tako kot piše. Prestavna, pa ecu pa power adjustement na 70. Pa racing hard gume. 

 

Fuel mapping na 2. Pa boost uporabljaš(ista tipka ko za nitro, samo da tu "pospravi" krilca. Edino v ovinkih ne tega pritiskat). V 2.-3. krogu, ko se osuši letiš in v ovinkih in na ravnini(okoli 510+ top speed). 

 

Pred zadnjim hairpinom dam v 7., da stvar lažje spelje in istočasno ko po gasu daš držiš tisti boost. Potem po ravnini pa daš v prvem ovinku v peto in potem celo progo do šikane v 5. Saj pravim, stvar je OP in premagaš vse za 3-4 kroge. Tole ni šans, da ne ukrepajo. Verjetno kak no vgt allowed ipd.

 

aja kar se tiče circuit experience pa naj se napušijo kurca. Isto misije, iz jebenega leta 98 še vse. Retry, najprej more kazat avto med odštevanjem, se dotakneš trave... FAILED. Vse na novo. Sploh cel krog a je tak težko te pač pustit delat kroge zapored, ne pa da te za vsako prekine.  😂

Povezava do prispevka
trpotec65387628363 reče pred 19 urami:

Ja, tako kot piše. Prestavna, pa ecu pa power adjustement na 70. Pa racing hard gume. 

 

Fuel mapping na 2. Pa boost uporabljaš(ista tipka ko za nitro, samo da tu "pospravi" krilca. Edino v ovinkih ne tega pritiskat). V 2.-3. krogu, ko se osuši letiš in v ovinkih in na ravnini(okoli 510+ top speed). 

 

Pred zadnjim hairpinom dam v 7., da stvar lažje spelje in istočasno ko po gasu daš držiš tisti boost. Potem po ravnini pa daš v prvem ovinku v peto in potem celo progo do šikane v 5. Saj pravim, stvar je OP in premagaš vse za 3-4 kroge. Tole ni šans, da ne ukrepajo. Verjetno kak no vgt allowed ipd.

 

aja kar se tiče circuit experience pa naj se napušijo kurca. Isto misije, iz jebenega leta 98 še vse. Retry, najprej more kazat avto med odštevanjem, se dotakneš trave... FAILED. Vse na novo. Sploh cel krog a je tak težko te pač pustit delat kroge zapored, ne pa da te za vsako prekine.  😂

 

Upam da samo zveni komplicirano :D

Povezava do prispevka
kemik reče Dne, 17. 4. 2022 at 16:42:

Ok Sport del MPja je nespremenjen, daily races ga se zmeri zmagajo 👌🏿

 

Včeraj sem odpeljal svojo prvo online dirko v življenju (bolj zaradi trophya) - sem izbral 12 krogov Red Bull Ring Gr.3.

In moram reč, da sem užival kot že dolgo ne - imel sem 5. čas na kvalifikacijah, končal sem pa 2., pol sekunde za zmagovalcem - na začetku sem malo usral in zletel ven, ker nisem bil domač z avtom in potem sem ga celo dirko lovil (je imel že 9 sekund prednosti) - prav tisto, fokus na maks, adrenalin, vrhunsko - tudi za prvič nisem naletel na kake kretene, ki te zrivajo ipd. - če je tako, bom si mogoče še premislil glede onlinea. :D

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 11 minutami:

 

Včeraj sem odpeljal svojo prvo online dirko v življenju (bolj zaradi trophya) - sem izbral 12 krogov Red Bull Ring Gr.3.

In moram reč, da sem užival kot že dolgo ne - imel sem 5. čas na kvalifikacijah, končal sem pa 2., pol sekunde za zmagovalcem - na začetku sem malo usral in zletel ven, ker nisem bil domač z avtom in potem sem ga celo dirko lovil (je imel že 9 sekund prednosti) - prav tisto, fokus na maks, adrenalin, vrhunsko - tudi za prvič nisem naletel na kake kretene, ki te zrivajo ipd. - če je tako, bom si mogoče še premislil glede onlinea. :D

 

 

Pa to je to, zato se igra dirkačine. :)

Sej zdej odkar igram MP mi tudi SP mal bolj sede, tok da se sprostiš na koncu seanse (pa kadar si utrujen padajo penaltiji in je treba igrat SP :D ) ampak načeloma tole ni primerjave. Lepo qualiji kjer se dokažeš, potem pa grid start s folkom in glede na to da so annoni vozijo relativno lepo, ker je tok rigiden penalty sistem. 

 

Sicer te sledji včasih posili v rit, recimo se ti kdo zabije od strani in fašeš penalty, alpa ti zabremza pred faco, ampak načeloma so bitke res kul, uno ko maš dobro pozicijo si živčen ko pes da jo obdržiš, če si pa v hunter mode za nekom pa samo pali. 

Povezava do prispevka

Ene 10 -15 šele

Zdej nabiram mitsibušije, končno mal bolj proper avti. 

 

Ej kerga furaš v GR3? A te avte tut dobivaš tekom misij al je to treba nabavt posebej? 

Pa a nisi se ti neki hvalil da si na ruletah dobival miljone, js prisežem VEDNO dobim drobiž alpa del za avto. :D

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...