Skoči na vsebino

Na katere MP dosežke ste najbolj ponosni?


Lunco

Priporočeni prispevki

Galkotova SP tema me je vzpodbudila, da odprem še MP različico. 

 

Jst mam tri: 

League of Legends gold po prvih placementih, sam sem vedno mel preveč ladder anxietya, da bi igral kaj več. 

Rocket League diamond 3, tle sem sicer vedno želel champ, sam smo nehal igrat trojkice s frendi (vedno na robu, da smo champ, sam ni blo zadost konsistence). 

Story Book Brawl sm pršou v mythic (najvisji rank). 

 

Ful bi rad pršou na 10k+ v HS Battlegrounds, mal čakam na kakšen bolj zanimiv patch. 

 

Je pa gladko moj največji problem v multiplayerju tilt, s tem se najbolj borim.

 

Are-You-Winning-Son-Meme.png?w=1300&ssl=

Povezava do prispevka

Edini špil, kjer imam nabrane vse Achievemente - CS:GO. Veliko se ga je igralo, ene stvari so še zdej totalno avtomatizirane, mnogo dolgoročnih prijateljstev se je sklenilo preko CSa. Uglavnem, če je en špil, k ga razumem do potankosti, je to to. 

 

Odkar sem na PS3/PCju začel igrati FIFA špile preko neta, si zadam nalogo, da vsaj enkrat zmagam Seasons Div1. Ratalo pri vseh prejšnjih verzijah, ki sem jih kupil, zdej k imam FIFA21 na PS5 imam v bistvu dve verziji špila (PS4, PS5) in se pri obeh trudim, mislim da bo ratalo.

 

 

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

1.  Pretežni zmagovalec Goldeneye 64, split screen, 4 players, 17" tv... med prijatelji kakopak

2. Še danes sem nosilec pasu WWF champion v igri WWF wrestlemania 64  

3. Zmagovalec ene sezone v GT sport v neuradni slovenski ligi + nekaj hrvatov 

4. Sem super hud BF igralec (vsi naslovi) in Warzone Rebirth mojster

5. Vaški zmagovalec v Dead or Alive (dreamcast)

6. Hišni zmagovalec v Fifi :)

7. Partnerka nima za burek v Overcooked

8. Leader battleground ekipe v guildu med časov TBC - Cata v World of Warcraft - ena boljših ekip na serverju

 

Edini poraženec v

1. Settlers 1 (amiga) - premlad, da bi konkuriral starejšim 

2. North & South (amiga) - nisem imel odgovora za topovske udare in nadrkano konjenico

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 54 minutami:

1.  Pretežni zmagovalec Goldeneye 64, split screen, 4 players, 17" tv... med prijatelji kakopak

2. Še danes sem nosilec pasu WWF champion v igri WWF wrestlemania 64  

3. Zmagovalec ene sezone v GT sport v neuradni slovenski ligi + nekaj hrvatov 

4. Sem super hud BF igralec (vsi naslovi) in Warzone Rebirth mojster

5. Vaški zmagovalec v Dead or Alive (dreamcast)

6. Hišni zmagovalec v Fifi :)

7. Partnerka nima za burek v Overcooked

8. Leader battleground ekipe v guildu med časov TBC - Cata v World of Warcraft - ena boljših ekip na serverju

 

Edini poraženec v

1. Settlers 1 (amiga) - premlad, da bi konkuriral starejšim 

2. North & South (amiga) - nisem imel odgovora za topovske udare in nadrkano konjenico

damn direkt v čustvo si me zdajle. Kurčevi retardirani vojaki, ki nočejo tja kamor bi jih rad usmeril plus kurčevi retardirani napadi na utrdbe v N$S in kurčevi minigami po vlaku pas jim mater :D :D 

Povezava do prispevka

1. četrto mesto worldwide na ps4 za Last Wish raid v Destiny 2. Bi lahko bli celo world 1st na plejki, ampak nam je en model dobesedno zaspal med raidom in smo morali počakat na naslednji dan :D

 

2. rank 3 Brotherhood of Blood covenanta iz Dark souls 2. Moral si nardit 500 točk, pri čemer je zmaga štela 1 točko, poraz pa -1 točko, pri čemer si točke dobival izključno v areni, kjer so bili le pvp tryhardi in si imel duel ena na ena. Poleg res nehumanega grinda, kar se dolžine tiče, si moral tudi praktično le zmagovat.

 

3. premagat Kekkena v Soul Calibur 2 in spravit v rage mode @ke_kit, ko mu sha sha cheese z Nightmarom ni več deloval. Ta zadnje ni ravno unikaten dosežek, ampak sem vseeno ponosen nanj :D 

Povezava do prispevka

Je pa zato tema s SP achievementi toliko bolj polna :D

 

Tudi jaz imam edine proper MP uspehe samo iz pretepačin:

- 2. (za Kekkenom) v SLO v Tekken 5 ligi, ki je takrat dejansko imela precej igralcev

- 2. v SLO v SF4 na vrhuncu popularnosti (za Championom), prvi v LJ SF4 ligi

- 1. v SLO v Super SF2 Turbo

 

Dejansko bi z veseljem še kdaj vrgel kakšen SF turnir. Mogoče ko pride SF 6? :D

 

bitsurugi reče pred 12 urami:

1. četrto mesto worldwide na ps4 za Last Wish raid v Destiny 2. Bi lahko bli celo world 1st na plejki, ampak nam je en model dobesedno zaspal med raidom in smo morali počakat na naslednji dan :D

 

2. rank 3 Brotherhood of Blood covenanta iz Dark souls 2. Moral si nardit 500 točk, pri čemer je zmaga štela 1 točko, poraz pa -1 točko, pri čemer si točke dobival izključno v areni, kjer so bili le pvp tryhardi in si imel duel ena na ena. Poleg res nehumanega grinda, kar se dolžine tiče, si moral tudi praktično le zmagovat.

 

3. premagat Kekkena v Soul Calibur 2 in spravit v rage mode @ke_kit, ko mu sha sha cheese z Nightmarom ni več deloval. Ta zadnje ni ravno unikaten dosežek, ampak sem vseeno ponosen nanj :D 

 

Jaz se tebe zelo dobro spomnim iz SC2 cajtov. Prvič ko smo igrali si bip največji papak, žalili smo ti starše in popljuvali majico s panterjem. Ta drugič si bil pa že faking beast in je bilo prov noro, kako lahko nekdo tok napreduje v tako kratkem času. Škoda, da si pol kar izginil; Tekken 5, SF 4 in Guilty Gear scena je bila noro razvita in z res mega MEGA cool folkom.

 

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 11 urami:

Fak sami dosežki izpred 20ih let, se vid, da smo sam še boomerji na forumu. 

 

Raje tako, kot da bi se hvalili z dosežki kot so število Victory Royale v Fortnightu, zaporednih zmag v 4. sezoni Fall Guys ali imetništvo Legendary Ronalda v Fifi XX iz loot boxov...  

 

... v takem primeru bi resno razmišljal o smislu upokojitve iz foruma :D 

Povezava do prispevka

Posiljeval sm v

 

Dod 1.3, max#3 @hlstats

Cs 1.6, max#7 hlstats

Aoe2, pred poukom 1v3 pofukaval sosolce

COH, epska 2v3 the hill, mel samo se bazo, 101st, a konc zmagu

 

Apex posiljujem zoomerje dobivam groznje na zasebce

 

Wot,wows,wt mnogo , mnogo grozenj vcasih sm shranjeval screenshote za dick size, dandanes folk raje joka po banih ne vedoc da je to najvecji achievement

 

Arma2 crashal chinoka z 16playerji, instaban :D

 

STO, random nick "zenaida", pol leta kasnej zamenjajo currency v zen :D

deep space 9, folk igra dabo (neka cetvorna ruleta) pridm not, napisem /STEP ASIDE THE QUEEN OF DABO IS HERE

1st roll

server announcement; zenaida just won 1.000.000.000 latinum coins

folku se zacel spipipi

also enga modela 1v1 tok poownal da se mi se zdej smeji;su sm afk pa mi ni mogu zjebat shieldov po tem k mi je razlozu zakaj je njegov build boljsi

 

gta V postekal kako printat denar prvi teden, kupm "bugattija" za par miljo, kupm hupo za 50.000, grem na dirko, vsi v nekih yugotih, en ma celo spoiler gor za 2k$, misl da je hud... med odstevanjem folk zacne trobit, zatrobim melodijo da vsi vejo da mam hupo drazjo kot vsi njihovi avti skup. En tedn sm mel skor vse global rekorde v dirkah :D

 

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

ni glih nek achievement

danes sem prvič igral War Thunder po ohohoho cajta (nehu kak mesec po tem, k so dodali tanke, se pravi kak maj 2019) na laptopu iz postle, z ukradeno leseno poličko iz omare namest podloge za miško 

igram samo letala

od 5 iger 3x 1. 1x 2. in 1x 4. 

I still got it

-JNA- Vojko Vrućina momak iz Knina :mafija:

 

 

ko sem vrgu not sigurno par tisoč ur, sem itak bil pune razočaran, če nisem bil vsakič 1. ali 2.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...