Skoči na vsebino

Final Fantasy VII Remake in Rebirth


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 9 urami:

A ni to pričakovano, da bo non mandatory content bolj zajeban od story zadev? Zdaj sem že trikrat ponavljal King Zu-ja v Nibel regiji. :D

 

Ko vas poslušam kako pizdakate, se meni samo smeji. Komaj čakam dodatne zadeve v Gold Saucerju.

Je pa res, da ne vem ali bom sposoben it skozi vse story chapterje na hard. Zaenkrat mi na normal noben encounter vezan na story ni delal kakih posebnih težav. Bomo vidli ali bo padla platina. Igra si definitivno zasluži. :wub:

 

RE 7 Remake sem dokaj z lahkoto naredil na hard in pobral vse trofeje razen telovadnih. Tokrat mi pa combat enostavno ne potegne in ne razumem čisto zakaj. 

Povezava do prispevka

Vidis take stvari mi grejo na k

 

Se fajtas z bossom ima milijardo faz, sam ni problema, no brainer.. boss ti nonstop ti menjuje ekipo valda in pol uletis v eno fazo ki brez elementary dmg ne mores nic, ker je immune in valda nimas ene elemwntaey materije na unih likih in pol mores restartat fajt da spremenia materijo in valda te fukne na zacetek vseh faz in ti gre najmanj pol ure v kurac plus pol ure ponavljanja.. krneki

 

Prav bi dal na easy ce bi lahko iz nespostovanja do igre.. sam niti to ne mores lol

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka

 

ke_kit reče pred 28 minutami:

Saj imaš elemental abilityje (ki niso vezani na materijo) za vse party memberje.

Nimam nisem jih nikoli rabil ker

suxajo po dmgu in sem jih respectal, da pojacam druge statse

 

 

Evo in pol porabis se pol ure naredis uni del in pride kao zadnji del in ti naredi neki ki te one one shoota oz spravi na 1hp oba charja in pol te ubije takoj valda in jovo na novo.. 

 

Ma deeej igrica celo igro sem te facerollal in zdaj hoces neki da se ucim parry pri zadnjem bossu... halllooooo???

 

Sej konec je ql..sam to kar so naredili mi res pokvari filinig.. celo igro me sili da ne uporabljam mozga in raznih mehanik ker je iziiii in pol ti pri kao jacih bossih.. glej bullet spong ubaci neke mehanike invulnerable in 1 hit napade.. ma kiri klinci so to delali??? Prav bi jih rad vidu v uno mozoljasto faco

 

restartal sem od chakepointa bom dal na easy in jutri obrnil in izbrisal igro

 

Drugace zgodba mi je ql mislim ta spin remejka.. 

 

Sam jaz ne vem tej ff sej je boljsi od 16 al kolko je bil ta zadnji, tam si res stiskal same en gumb..ma da ne morejo naredit enega ql combata.. pizda naj naredijo potezno kot je blo vcasih vsaj si mogu taktizirat al pa naj naredijo proper fajting ala soulse al neki..ma ne to hibridno govno, ki ni ne tic ne mis

 

 

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 21 urami:

 

RE 7 Remake sem dokaj z lahkoto naredil na hard in pobral vse trofeje razen telovadnih. Tokrat mi pa combat enostavno ne potegne in ne razumem čisto zakaj. 

isto filing mam da se od partyja ATB sploh ne fila, oz da ce jih ne kontroliras delajo dobesedno nic. dambi vsaj basic attack spammal da se nafila ATB, sam ne pomoje udarjo ene 3x na minuto 

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 5 urami:

isto filing mam da se od partyja ATB sploh ne fila, oz da ce jih ne kontroliras delajo dobesedno nic. dambi vsaj basic attack spammal da se nafila ATB, sam ne pomoje udarjo ene 3x na minuto 

Tudi moja največja zamera. Jasno mi je, da so s tem želeli prisiliti folk, da igra z vso druščino, namesto da se fokusira samo na en lik, ampak meni osebno to ne odgovarja.

Aerith, Yuffie in Cait Sith gameplay so mi enostavno bedni.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
BigBoss82 reče Dne, 8. 3. 2024 at 16:46:

Jebote fort condor mona

pa je kak razlog za končati FC hard mode? Ker je velika zguba časa. V bistvu za vsako partijo poskusiš razne kombinacije herojev in vojske potem pa ponavljaš dokler ne izpiliš strategije. Kolikokrat sem izgubil partijo, ko je nasprotni šef bil na 5-10% zdravja zato, ker je tajmer prišel na ničlo. Na hard imam eno zmago, sem pa zgubil celo uro. :ranting:

Povezava do prispevka

berem šele sedaj teh zadnjih par strani debate zaradi spoilerjev in odkrivam stvari katere sem spregledal zaradi površnosti. :o Normal vs dynamic? Igram na normal, ker nisem niti zapopadel kaj je točno dynamic. Sedaj, ko vem me mika, da bi preklopil ampak se bojim, da bo potem vsak sprotni fight s kakšnim komarjem trajal deset minut namesto eno. Kako ste igrali?  Pa igra s kartami, do polovice Fort Junona sem igral s starter deckom, ker sem spregledal, da imam vse zmagane karte v malhi. :lol: In, ne moreš verjet, celo zmagoval sem. A tudi karte sledijo dynamic težavnosti?  Klavir: z desno gobico nimam problema, ko moram uporabiti levo pa ne gre. Više od ranka C se ne mislim truditi.

Povezava do prispevka
Žvrkljotron reče pred 7 urami:

berem šele sedaj teh zadnjih par strani debate zaradi spoilerjev in odkrivam stvari katere sem spregledal zaradi površnosti. :o Normal vs dynamic? Igram na normal, ker nisem niti zapopadel kaj je točno dynamic. Sedaj, ko vem me mika, da bi preklopil ampak se bojim, da bo potem vsak sprotni fight s kakšnim komarjem trajal deset minut namesto eno. Kako ste igrali?  Pa igra s kartami, do polovice Fort Junona sem igral s starter deckom, ker sem spregledal, da imam vse zmagane karte v malhi. :lol: In, ne moreš verjet, celo zmagoval sem. A tudi karte sledijo dynamic težavnosti?  Klavir: z desno gobico nimam problema, ko moram uporabiti levo pa ne gre. Više od ranka C se ne mislim truditi.

 

Ma dynamic sploh ni tezko.. jaz sem facerollal vse razen unih bossov ki te lahko one shotajo oz spravijo hp na 1

 

Sumim da je dynamic ko normal in pol se samo niza ce si slab ne vem

 

Sej lahko speinjas po zelji

 

Jaz ko sem dal na easy vse kar sem opazil je da se ti hitreje polni Limit in razni buffi ipd.. in posastii majo manj hpja oz delaa jim vecji dmg.. sej bos vidu takoj razliko, ce je

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Costa del Sol je neverjetno dolgočasen, zaradi miniiger. Tisti Queen's blood puzzle kjer moraš izkoristiti Thornberry karto sem moral kar pogooglat, ker mi ni bilo nič jasno. Pa ko delam Naomi’s Date: Run Wild: Time Trial z brcanjem žog v gole sem kar dobil motion sickness kakršnega ne pomnim od The Last Guardian.  Prej sem komaj čakal na večer, da sem lahko igral sedaj pa igro komaj kaj primem v roke na par dni in se ne premaknem nikamor.  Frustrirajoče, ker bi rad naredil vse sidequeste, jih pa očitno ne bom.  Težko razumem, da ima igra take viške in padce. Za Run Wild bom poskusil dat igro na easy, če kaj pomaga, ampak se mi zdi kot cheatanje. :ranting:

Povezava do prispevka

Ker je chetanje, pac useless waste of time. Iskreno sam tud se nisem koncal spila in igrica lepo pociva ze par tednov, ker so me minigaymi izcuzal cist. Upam da se kmal vrnem nazaj da dokoncam vsaj main story. 

Kakor sem velik ventilator tega remakea in mi je prvi del bil res carski, mi je tole kr ornk razocaranje....no razen Tifa v kopalkah to je blo kr kul :D

 

Povezava do prispevka

Ja mene je tale igra tudi zelo razočarala. Remake mi je bil tako kul da sem šel takoj delat tud hard mode. V rebirth mi pa combat enostavno ni kliknil. Igra je bila tudi tako dolga da je do izida DD2 nisem uspel končat in ker sem igral tako glomazni igri b2b sedaj že skor 10 dni nisem konzole niti prižgal. Še dodatno me je pa razpizdilo ker imaš 2 šefa zapored in ti vmes pred Rufusom ne naredi checkpointa.

Povezava do prispevka

Glede  mojega tarnanja na koncu ni bilo tako hudo. Sem danes ponovno zakurblal igro in pobral vse nagrade od Run Wild v dveh partijah (ena za quest s tistimi stebrički pred goli, druga pa generična) brez nižanja težavnosti. Kakih 5-7 minut sem rabil. Go figure... :confused:

uredilo bitje Žvrkljotron
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Imo je tako Remake kot Rebirth veliko bolje igrati s poznavanjem OG FF7. Ne gre za klasična remakea/remasterja, ampak za samosvoji verziji igre, kjer se veliko story twistov skirva v teh razlikah.

Točno to. Nisem sicer igral ne Remake ne Rebirth, ampak vidim ogromno mnenj, da se splača poznat FF 7, ker gre v bistvu za res posebno interpretacijo, kjer je dosti carskosti zamujene, če ne poznaš

Povezava do prispevka

:D dve-tri ure za trebušnjake v Costa Del Sol. Zadnja tura je bila neizprosna, tam nisi smel imeti ene napake. Največji problem mi je bil, ker so se mi roke začele znojiti in mi je začel plošček drseti, ko sem moral biti najhitrejši. Pa kmalu sem ugotovil, da sem imel šanso za zmagati le ko so haptic triki padli na desni trigger, ker so očitno moji možgani veliko bolj koordinirani z desno roko. Nekako me demoralizira, ko se pojavi nova miniigra in že vnaprej vem, da bo eno veliko mučenje in zguba časa brez primernega payoffa. Ampak na koncu jih vseebo naredim, ker sem mazohist. :D In, ker so dobri deli igre tako luštni, da se trpljenje nekako poplača.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...