Skoči na vsebino

Final Fantasy VII Remake in Rebirth


Priporočeni prispevki

Spoiler

Kak se vam pa kej zdi scena iz zacetka igre ko Aerith crkne v Zackovih rokah? ( tbh ni spoiler zgodi se v uvodni spici). 


Ena stvar me se mal mot in to je konstanto zvrkljanje materie. Premaknes Clouda za 1cm pa rozlja k da si kurent.  

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka

@NiblonianKaj ko bi vseeno raje dal v spoiler? Tbh tole ni bilo prikazano v čisto nobenem trailerju. Nekdo, ki igre še ni igral in je prebral kar si napisal, ima sedaj "pokvarjen" intro.

 

Spoiler

Očitno bomo vzporedno igrali dva timelinea?
Pa tudi ta surovi rez (glede na konec Remakea), ko se druščina kar pojavi v hotelu v Kalmu, me je malo presenetil.

 

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ful mi je žal, da ni več folka zagrabilo, da bi lahko malo šerali vtise.

Mene je igra čisto odpihnila. Kljub temu, da gre za klasični open world z raznoraznimi opravili, so uspeli narediti traversal ful zabaven in niti malo grinderski.

Pa kr noro mi je, da mi dogajanje in liki niso niti malo cringe, ampak samo pozitivno cheeserski. Tudi režija in VA so ful dobri.

 

Zdi se mi, da so pobrali najboljše aspekte 7 Remake (funky vibes, odpuljen humor, legendarni liki) in 16 (prelep epski open world, spektakularni boji, dobra režija in VA) ter porezali ves balast. Vse skupaj se enostavno zelo lepo poklopi.

Škoda le, da boj ni niti pol tako dober kakor v 16ki (imo).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Sam sem tud glih naredu chapter 1, in se potikam po rudniku. Traversal je res carski, ze sam call whistle in dejstvo da ptic prlaufa mim tebe in vse kar je treba je sam gobico v ptica usmerit in ga zajaha. Pobiranje crafting materijalov z eno tipko, tek in sprint vse na L3 kar je super, kick za razbijanje skatel itd.. nevem zakaj je to tok tezko narest v drugih spilih. Ce mi gre kej na kurac je to da mors it dol z mounta da poberes crafting materijal. 

Mogoce bi si sam zelel mal vec random questov, celih 5 optional questov je v grasslandsih kar se mi zdi za nek rpg spil res mal. 

Povezava do prispevka

Sam grafika v performance je pa res hecna. Včasih zgleda super včasih pa vse spacano v 3pm. Zdej sem dal konzolo na 1440P output in je dejansko mnogo bolje ampak še vseeno sem ravno včeraj fasal na ladji sceno ko so bli liki videt ogabno in zdej mi je jasno odkje imajo haterji sliko Tife k zgleda ogabno slabo :D 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 11 minutami:

Čakaš na tretji del trilogije, kupiš giga chad trio paket treh iger, če ne bo prej za džabe kaj na PS+, obrneš vse 3 back to back ---> profit :D 

Tole bom jaz naredil

 

Vem, da me pol čaka 100-urni behemot, ampak ne da se mi posebej igrat :D 

Povezava do prispevka

Igra je ql..edino kar me moti je zatukanje ob skalein na sploano rahloleaeno premikanje

 

Ps5 je peoblem oz da je ekskluziva ker ocitno ne more to poganjat na 60fpa v 1080p.. ta rasolucija meni izgleda bolj hd ready :))) pac vsw bi izgledalo ful lepse.. tako pa izgleda kot da hodia po svetu z dioptrijo.. mogoce ce igraa na 32 incnem monitorjj je ql ma na 75 incnem 4k tvju mi deljuje za generacijo ce ne dve megla

 

Dobro Vsaj cutsceni so ql

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 4 urami:

Tole bom jaz naredil

 

Vem, da me pol čaka 100-urni behemot, ampak ne da se mi posebej igrat :D 

Najbolj nora poteza bi bila, da izdajo trilogijo v obliki ene same Director's Cut igre, kjer bi ven izrezali negativen balast in še dodatno streamlineali izkušnjo.

Podpišem takoj ze neki tekega.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 23 minutami:

je tud atukanje ob skalein na sploano rahloleaeno premikanje.

Drgac se glih drkam z zadnjim fort condor mini gaymom. :unsure: 

Jaz sem z leti postal ekspert za tolmačenje bbjevih mobile postov.

zatikanje ob skale in na splošno rahlo leseno premikanje.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...