Skoči na vsebino

Final Fantasy VII Remake in Rebirth


Priporočeni prispevki

A v temu je flackback, ko Cloud med čičanjem v svoji vasici pove, kako sta ga razvaljivala s Sepirothom? Ko sem lani marca igral oriđiđi, mi je bila to res huda scena. Tudi z gameplay stališča, ker najprej po enemyjih usekaš kot Cloud in jim ne dela nič dmg, pol pa usekaš kot Sepiroth in raztrga pol sveta :D 

Povezava do prispevka

Saj je ful kratek demo. Probaj ane? :D

Ne vem, fighting se mi zdi malenkost preveč buttonmasherski. V spominu sem imel, da mi je bil veliko bolj zabaven v Remakeu. Mogoče me je malo preveč razvadila FF16.

Tudi voice acting je ful slabši od tistega v šestnajstici in vse skupaj izpade ful ceneno. Ajde, režija mi je všeč. Sicer malo japonska over the top, ampak kadri in pacing so kul.

 

Tudi grafično ima zadeva ogromno enih problemov z osvetlitvijo. Vrtiš kamero, svetloba pa se ojača ali oslabi glede na to kam si usmerjen. Podobno težavam, ki jih je imel Horizon FW ob izidu.

 

Še najbolj zabavna stvar mi je bil mini game, kjer igraš klavir. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 10 minutami:

Tudi grafično ima zadeva ogromno enih problemov z osvetlitvijo. Vrtiš kamero, svetloba pa se ojača ali oslabi glede na to kam si usmerjen. Podobno težavam, ki jih je imel Horizon FW ob izidu.

men je pa ravn grafično demo navdušil

samo sem tud skeptičen, da bo cel špil tko lep (podobno ko v ff17, kjer majo eni deli grafiko na max, eni pa neko srednjo žalost)

 

aja, pa Tifa YEEEEEHAWWW :wub:

Povezava do prispevka

Sem preigral demo.. 

 

Kaj pa vem.. ni nek vrh vrhova ma ni slabo

 

Fajting mi je boljsi kot pri tanovem ff, drugace pa je itak isti kot je bil

 

Lokacije panorame so ql, grafika je ue4, dobro je za ps5

 

Jaz se edino bojim, da bo na dolgi rok postalo dosadno.. varjanta skemiraj enemije, spuscaj jim magije na katere so weak

 

Pa filemcki so mi ql, mogoce zaradi sepharota ne vem..

 

Je pa podajanje zgodbe boljsw kot v originalu, ker tam mores vse brat in pol jaz zacnem skippat :))))

 

Sam se bojim, da ko bojo neki side liki zaceli razpucavat neke njihove zivljenske zgodbe mi bo malo dopizdlo

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 50 minutami:

Pa filemcki so mi ql, mogoce zaradi sepharota ne vem..

Tole se strinjam 100 na uro. Deli, ki so resni, brez japonskega slapstick humorja, so res dobri. Ful so ujeli atmosfero originala okoli Sephirotha, s tem, da so mu tu dodali malo humanosti (tole ni šlo lepo skozi v originalni igri, ker so superdeformed likci bili premalo ekspresivni), ampak še vedno ohranili badass nevarno karizmo.

Res dobro narejeno.

Povezava do prispevka

Ko bo part3 boste tukaj že vsi sigurno dedeki, če še niste :) 

 

Ko bi se dalo v igri vsaj nastavit speed v borbah, ker to šviga prehitro vse 

 

Sem pokukal na uradno stran, in zdaj ne vem ali so JJRPG friki že vse Zbirateljske izdaje pokupili ali bodo tole še kaj posodobili. Pogledal sem za kolega, ki ga rajca Sepiroth kip

 

 

Screen Shot 2024-02-11 at 21.45.17.png

uredilo bitje darkpsy
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče Dne, 10. 2. 2024 at 21:03:

Sem preigral demo.. 

 

Kaj pa vem.. ni nek vrh vrhova ma ni slabo

 

Fajting mi je boljsi kot pri tanovem ff, drugace pa je itak isti kot je bil

 

Lokacije panorame so ql, grafika je ue4, dobro je za ps5

 

Jaz se edino bojim, da bo na dolgi rok postalo dosadno.. varjanta skemiraj enemije, spuscaj jim magije na katere so weak

 

Pa filemcki so mi ql, mogoce zaradi sepharota ne vem..

 

Je pa podajanje zgodbe boljsw kot v originalu, ker tam mores vse brat in pol jaz zacnem skippat :))))

 

Sam se bojim, da ko bojo neki side liki zaceli razpucavat neke njihove zivljenske zgodbe mi bo malo dopizdlo

 

zakaj bi igral poj sploh kak rpg spil ko ti grejo dobesedno staple funkcije rpg spilov na kurac? 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...