Skoči na vsebino

Final Fantasy VII Remake in Rebirth


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 6 urami:

DLC je sam 2 ure? To ne dam niti 5€ pol lol. 

 

Preko activity carda si v 5 sekundah nazaj v igri :)

 

Mene je tud loading time kr mal na rit vrgu. Dobesedno instant. Sem se spravu it seenkrat cez main game na hard mode v NG+. In iskreno je kr zajebano brez itemov. Ze za prvi boss fight sem mogu po drugem neuspelem poizkusu mal loadout premetat. Res je treba vse mehanike uporabljat. V prvem skozihodu ne vem ce sem kdaj block uporabu...na hard je kr nuja. 

 

PS5 patch je res the shit. Loading time + 60fps je res lepa izkusnja. Tbh sam ne opazim razlike med performans in graphic nacinom. 

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 4 mesece kasneje...
  • 1 leto kasneje...
  • 4 mesece kasneje...
ke_kit reče pred 12 minutami:

Ma ne, vem kaj je. Prasica nostalgija. To je to. Ne bom si lagal, da je karkoli druzga. :D


tbh ker je dejansko proper remake. Prvi del je imel isti filing kot original hence nostalgija, sam iskreno je prvi del bil mejnik kako bi mogli remakei zgledat. muska seka, grafika je nora, combat je fluid in challenging, enviroment je za dol past, etc...  

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 20 minutami:

Jaz cutim privlak ker ni drugega za igrat, drugace dvomim

Remake mi je bil proti koncu ze malo muka igrat

 

 

Ne vem če je muka dovolj mocna beseda :D jaz sem prav cakal a bo konec in po vsaki sceni sem mislil, evo TO JE TO. Bum ni blo ne.

 

Kljub temu, komaj cakam :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...