Skoči na vsebino

Dober foodie v LJ


Istvan

Priporočeni prispevki

MikeHunt reče Dne, 12. 1. 2022 at 17:01:

jaz bi na viču predlagal roza slon (tajska) je bol mal placa za sedet, skor bol takeaway situacija pa pizzerija laterna, kjer majo res proper pizze in testenine mal drazje kot ostale malce/kosilo placi, sam ne neki kritično

 

velik minus pa za hood burger, drago, ko kurba in na polno utrujajo z maskami



LP

Laterna je bla ful dobra, zdaj je pa samo še navadna pica. Me sploh ne vleče več tja, čeprav grem še vedno raje v Laterno kot Hombreta (Vič). Zakaj? Ker v ombretu ne dobiš več faking normalne cipe. Al ma sušen paradajz gor al pa kozji sir, brez tega ne gre. In ko rečeš, če lahko dobiš brez, ti kelner zavije z okami "saj ga je ful malo gor".

 

Je pa huda v Azurju (5/7 gladko).

 

PS: Tud fokulus se je poslabšu v zadnjih 2 letih.

uredilo bitje Jakey
Povezava do prispevka
Me3do reče pred 4 urami:

Pozabu si častno omembo volte 

 

Vsaka pica je mela tolko olja gor da si lahko si najmanj se en obrok z njim naredu, pa se je ostalo za solato 

volta je bil tud plac, kamor si šov in tud si mogo jt ampak ne več kot 1x. 

 

pub legende je mel dobro hrano, ampak ne pic. Tist ni blo podobno nobenmu psu

uredilo bitje Jakey
Povezava do prispevka
Cardinal reče Dne, 9. 9. 2022 at 19:16:

Vič: Via bona, Roza Slon (nova poslovalnica pri SRCu), Trappica pizzerija, v centru pod vzpenjačo na Lj grad je Sorbero bistro z vrhunskimi zrezki, v trnovem pizzerija "5-6 kg", v viču pizzerija Lanterna, čevapi in pleske v Čiro restavraciji :)

 

predlagam še obisk Rocky's na Brdu, v Comex,

 

pa še ful se hodi v pivnico vič na kosilo, mas tam zraven parking za 70c na uro, pa pocen cene v gostilni ni pa kulinaricni presezek



LP

Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 1 uro:

pa še ful se hodi v pivnico vič na kosilo

mogoče če maš bone... ali pa "spomin na Legende".
 


Jaz sem šel tja jest še bolj v začetku, ko so želel bit neki več in niso imel bonov pa dnevnih malic, so mislil da bodo nova Sorbara... lol... ker fail so bila njihova rebrca.

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
BuDi reče Dne, 18. 9. 2022 at 23:02:

mogoče če maš bone... ali pa "spomin na Legende".
 


Jaz sem šel tja jest še bolj v začetku, ko so želel bit neki več in niso imel bonov pa dnevnih malic, so mislil da bodo nova Sorbara... lol... ker fail so bila njihova rebrca.

Js sm si v usta bruhnu ko je rekva "to je pomes".

Tk antipatične ženske nism vido že od zadnjega Deppovega sojenja.

uredilo bitje Jakey
Povezava do prispevka
kemik reče pred 3 urami:

Ne vem a sem že napisal - Capriccio za pice fix! 

Ni ta napoletanski "kilo kruha" stil k se zdej fura, bolj rimljanski tip - manjši ampak dober rob in tanko testo. 

 

Meni so bomba. Če mate radi pikantno priporočam tisto z Ndujo, nevem točno imena. 

Evo, sem naročil zdajle, poročam. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...