Skoči na vsebino

[multi] igricarska MEMEtska poli-zlitina


Priporočeni prispevki

zdej ti bom pa jaz reku namest nje, odstrani sliko, pa vseeno se bova kmalu slišala, pač kar ve ona pove, če en ve bo tiho, se ne laže in upam da razumeš in hitro odstraniš sliko, pa vseeno se bova kmalu pomenila na štriri oči, ne vem kej ti je taka logika da jebeš folk oz. njo enako mene,sm mene ne boš vrjemi me ne poznaš!

  • Na jagodo +1 1
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 7 minutami:

zdej ti bom pa jaz reku namest nje, odstrani sliko, pa vseeno se bova kmalu slišala, pač kar ve ona pove, če en ve bo tiho, se ne laže in upam da razumeš in hitro odstraniš sliko, pa vseeno se bova kmalu pomenila na štriri oči, ne vem kej ti je taka logika da jebeš folk oz. njo enako mene,sm mene ne boš vrjemi me ne poznaš!

Confused nigga - Best images all time - page 1 | Meme Generator

Povezava do prispevka

Jp, enkrat ko je Playgame nalepil eno fotko svoje ženske ("Bianca"?) v avtu oziroma neki v tej smeri. Pa mu je potem čist neki tretji uporabnik nazaj odpisal, da sta se z njegovo žensko lizala v Gavioliju in nej jo lepo pozdravi v njegovem imenu :D 

 

Pol je dobil pa tisti legendarni berserker odgovor, ki ga je nalepil ke_kit :D  

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 10 urami:

zdej ti bom pa jaz reku namest nje, odstrani sliko, pa vseeno se bova kmalu slišala, pač kar ve ona pove, če en ve bo tiho, se ne laže in upam da razumeš in hitro odstraniš sliko, pa vseeno se bova kmalu pomenila na štriri oči, ne vem kej ti je taka logika da jebeš folk oz. njo enako mene,sm mene ne boš vrjemi me ne poznaš!

Kaj se tle dogaja

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...