Skoči na vsebino

[F1] Zimsko spanje 2021/2022


Flaming_C

Priporočeni prispevki

rajc reče pred 1 uro:

20% off za nove naročnike. 

 

s turškim VPN-jem je celo 17€

 

 

 

Tole je nek freak case, ki ne bo dolgo deloval pomoje, ker je sicer cena za turčijo enaka naši. 52€ z 20% skonta. Jaz bi šel na bolj safe bet $32 za Brazilijo npr. samo se mi iskreno povedano, ne da skakat preko teh preprek. Pomoje bom letos piratiziral.

Povezava do prispevka

Legalnost me niti ne matra toliko. Me pa resno zanima kako so zaobšli omejitve v proračunu, CFD in vetrovniku.

Razen če mislijo, da bo novi koncept tako dober, da jim celotno sezono ne bo treba razvijati.

Ampak potem lahko kar začnemo tuhtat kaj bomo delali vse te proste vikende.

Povezava do prispevka
OBELIX reče pred 1 uro:

Legalnost me niti ne matra toliko. Me pa resno zanima kako so zaobšli omejitve v proračunu, CFD in vetrovniku.

Razen če mislijo, da bo novi koncept tako dober, da jim celotno sezono ne bo treba razvijati.

Ampak potem lahko kar začnemo tuhtat kaj bomo delali vse te proste vikende.

 

nestoj zganjt paniko, leglerk je na istih gumah sekundo pret Lojzm. Ferrari chooo chooo :D  

Povezava do prispevka

A se samo meni zdi, da se ponavlja sezona 2014? 

 

Merc očitno z neko bizarno rešitvijo, katero je povzel tudi Williams, ali obratno. Tudi 2014 sta bili ti dve ekipi na vrhu (ok, takrat je bil Williams blizu zaradi motorja). 

 

Drugo opažanje je razdeljeno prednje krilce Mečke, ki se pri večji hitrosti razcepi in se zunanja polovica nagne navzdol, nato na zaviranju pa se spet poravna.... Hornerju se bo spipal :D  

Povezava do prispevka
Ripper reče pred 2 urama:

Drugo opažanje je razdeljeno prednje krilce Mečke, ki se pri večji hitrosti razcepi in se zunanja polovica nagne navzdol, nato na zaviranju pa se spet poravna.... 

 

To je spet tisto iskanje lukenj v pravilnikih 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...