Skoči na vsebino

Dobra Poteza se poslavlja


BlueSan

Priporočeni prispevki

Tudi sam sem bil nekajkrat tam, enkrat smo z Bluesanom igrali Misson Red Planet. Med pandemijo me ni bilo, nasploh sem skoraj nehal hodit v lokale med tem sranjem. Lokacija mi ni bila napačna, parking sem dobil vedno. Se mi je pa vedno zdelo čudno, kako lokal sploh lahko živi, ker ljudje, ki sem jih jaz opazoval so naročali res malo pijače. Naročiš čaj in potem 5 ur tam igraš igre. Jaz sem vedno naročil kavo in 2 pivi recimo. Ne vem od česa je lokal sploh živel.

 

Škoda, verjetno je lokal kar dobro pripomogel k uveljavljanju boargaming scene.

uredilo bitje ayrton79
Povezava do prispevka
ayrton79 reče pred 1 uro:

Tudi sam sem bil nekajkrat tam, enkrat smo z Bluesanom igrali Misson Red Planet. Med pandemijo me ni bilo, nasploh sem skoraj nehal hodit v lokale med tem sranjem. Lokacija mi ni bila napačna, parking sem dobil vedno. Se mi je pa vedno zdelo čudno, kako lokal sploh lahko živi, ker ljudje, ki sem jih jaz opazoval so naročali res malo pijače. Naročiš čaj in potem 5 ur tam igraš igre. Jaz sem vedno naročil kavo in 2 pivi recimo. Ne vem od česa je lokal sploh živel.

 

Škoda, verjetno je lokal kar dobro pripomogel k uveljavljanju boargaming scene.

 

Saj to, mogli bi dat neko minimalno kvoto k jo mores zapravit al pa kr pavšal. 

Povezava do prispevka
fric reče pred 21 urami:

Zame so imeli čudno lokacijo, pa čeprav sem si večkrat  želel iti.

Ja res cudna lokacija, 5min pes iz centra, s parkingi vse okrog.

 

Hernier reče pred 23 urami:

Bil dvakrat, mega cool vibes, rip

+1

Ce bi zivel v Ljubljani bi bil definitivno regular. Skoda.

Povezava do prispevka
Sadako reče pred 2 urama:

 

Saj to, mogli bi dat neko minimalno kvoto k jo mores zapravit al pa kr pavšal. 

Jap boljš bi bila kaka kvota, minimal spend, da je igranje zastonj, ker takole se tudi meni zdi, da je folk bolj z eno kavo tam bil cel večer.

 

Meni je bilo zmeraj fun zraven kake tortice pojest ali pa une eliksirje barvne, tisto mi je žal, da ni bilo več ponudbe kakih takih tematskih pijač in hrane....

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
  • 3 mesece kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...