Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2022]


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 12 minutami:

@Kastor si ziher, da maš migrene? :D jaz mam enkrat na leto, max 2x...in trajajo nekje 3-4 dni. Ta čas ni nobene tablete, da bi pomagala. Torej 4 nalgesini pomagajo kake pol ure. Zaspim izključno in samo zaradi utrujenosti in bolečine. Zelenjava pomaga tudi glih toliko, da zadiham malo. 

Pismo vsi znaki kažejo na to da so, včasih sem ležal v postelji v temi in čakal da mine :D Je pa res, da sem bolj mehkužne sorte tako mogoče res ni :D 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 4 minutami:

 

 

Sistem ni tok tezek za pogruntat. Hoces met mocne knock back skille od pozejdona? Pol mors met na kvadrat, trikotnik, krog, iks en skil od pozejdona.  Isto za druge bogove. Hoces kombinirat zevsa in pozejdona da ti knock backi se strelco mecejo? Pol mors met zevsa na eni od teh stirih tipk. Poglej si npr pr legendary boonih kake so zahteve, pol poglej zahteve teh zahtev in bos videl kaj ti govorim. Lp

Ja, ta del mi je jasen, ampak je itak malo loterija, kaj boš dobil? Saj vem, kako lahko do določene mere vplivaš na to, katere boone boš dobil, ne pa vedno? 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 4 minutami:

Pismo vsi znaki kažejo na to da so, včasih sem ležal v postelji v temi in čakal da mine :D Je pa res, da sem bolj mehkužne sorte tako mogoče res ni :D 

Moraš pogruntat triger... vzrok in se izgobat, če se da, pri meni zna bit vse kar je možno:
Stres/psihološko

Sprememba mrzlo/hladno
Hrana čokolada, kava ipd.
Vremenske spremembe, ta vikend je bilo kr neki tega.

Zanimivo je, da se mi pogosto pokrije z elektromagnetnimi viharji/izbruhi na soncu, spremljam https://www.spaceweather.com/ in se ujema

Zaradi gledanja v ekran imo ni, ker pač potem bi bilo to vsak dan...  
So mi pa že skeniral glavo ipd pa ni blo nič, kar bi lahko povzorčalo ala tumorji...
Enkrat sem bral, da je to posledica prednikov, ki so se selil iz afrike na sever in se enostavno niso prilagodil podnebju... mamo pa to po matki vsi trije bratje, pri mojih otrocih pa zaenkrat še nisem opazil, upam, da jih obide.
 

 

Povezava do prispevka

Jaz mam trigger in sicer je to, gledanje v ekran ko sem ultra zjeban. Največkrat se je pojavilo naslednji dan kadar sem nabijal špile pozno v noč. Tako da odkar se tega izogibam tud problemov ni bilo več.

 

Afriški predniki hmmmmm men najbolj pomemben del ni genetsko ostal :D 

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka
Avion reče pred 1 minuto:

Ja, ampak jeba je, če dobim kaj "brezveznega" a la Aphrodite ali Dionysius, ki mi sploh ne potegnejo :D 

 

Ja pac gledas da zafilas boone na 4 tipkah z dobrimi bogovi, pol ti tut afrodita nima kej vec balinat. Dioniz je dobr, sploh on met flaske. Ce ga z zevsom kombiniras se strele padajo v dimu. Pol pa sam se boon da hitr mecs flaske itd pa lah hadesa sam s tem pocs 😄

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Kočevc reče Pravkar:

 

Ja pac gledas da zafilas boone na 4 tipkah z dobrimi bogovi, pol ti tut afrodita nima kej vec balinat. Dioniz je dobr, sploh on met flaske. Ce ga z zevsom kombiniras se strele padajo v dimu. Pol pa sam se boon da hitr mecs flaske itd pa lah hadesa sam s tem pocs 😄

No saj, evo, zato tudi počasi napredujem, ker sprobavam ful enih zadev, recimo tele kombinacije z Zevsom sploh še nisem :) 

 

All in all mi je super špil, pač ko mi je dolgčas ufuram run ali dva pa nasvidenje :) 

Povezava do prispevka

Ko bos platiniral pa vse boone odklenu ti bo jasn sistem pa kaj ti bo kej dogajal. Vsi hvalijo athenin deflect dash, men ni nc kej posebnega. Mam raje od pozejdona. Pa cist odvisn tudi od tega kake bogove srecas, pa kak build bos mel. Recmo tudi z babico zimo je njen dash ok k kombiniras z drugimi booni. Pac zacnes drugace igrat. Platiniraj pa bos videl 😁

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 7 minutami:

Ko bos platiniral pa vse boone odklenu ti bo jasn sistem pa kaj ti bo kej dogajal. Vsi hvalijo athenin deflect dash, men ni nc kej posebnega. Mam raje od pozejdona. Pa cist odvisn tudi od tega kake bogove srecas, pa kak build bos mel. Recmo tudi z babico zimo je njen dash ok k kombiniras z drugimi booni. Pac zacnes drugace igrat. Platiniraj pa bos videl 😁

This, meni je bla zima sad as fuck, dokler nisem vse vlagal v une kristale in še kak combo boon kasiral. Pure seks :D 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 16 minutami:

Ja samo z nastavljanjem kristalov tut poharas hadesa ko nic. Da mas dvojne, da dle trajajo pa nevem se kaj. Samo nastavlas jih pa dashas stran

Ja, njo sem lih zdaj prvič srečal in sprobal te kristale, se mi je zdel odličen build, ampak valda, v prvo sem sprobal, spušil, ker nisem bil še čisto navajen, potem pa ni več prišla mimo :D 

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 8 urami:

@Bessie Migrene so bedne. zena jih ma na polno, dobesedno nobene tablete ji niso pomagale, sva pa najdla pri prijatelju z zelenjavo en dober strain trave k ji pomaga tok da ji zniza nivo bolecine na glavobol in da ji ne bliska vec in lahko kuker tok normalno funkcijonira cez dan. 

 

Tko da priporcam da skadis kakega :)

Sicer podpiram samozdravljenje, sam kajenje dejansko slabo vpliva na migrenske glavobole.

ce pa zeni pomaga, pa super, naceloma se konoplje ne priporoca pri migrenah.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...