Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2022]


Priporočeni prispevki

Jaz bom danes končal Shadow of War, potem pa grem takoj nadaljevat Yakuza 0 preden pozabim kontrole (in seveda potem še Yakuza 1 in 2).

 

Kakšno je sploh bilo mnenje o Shadow of War na forumu? Če ocenim, bi rekel, da je to en tak močnih 6 orkov od desetih, vse mehanike so v redu implementirane in so seveda pokradene od drugod razen Nemesis system, ki je edina prava zvezda tega špila. Najave orkov so itak carske in občasno te kak sovrag preseneti (ko pride nazaj od mrtvih ali te pa prjatu izda) in te špil res pripravi do tega, da se maščuješ. To je genius fora in upam, da dobimo še kak špil s tako foro. 

 

Tu sevedaaaa pridemo spet do tega kako bi to lahko bil veliko jači špil, če bi boj bil bolj podoben FromSoft špilom kakor Arkham špilom. To elastično skakanje iz enega na drugega nasprotnika ti ne da pravega izziva, lahko je komot samo button-mashing in nekaj boš že naredil. Sej so dali notri nekaj škarje-papir-kamen-spock-lizard mehanik, samo premalo vpliva na dogajanje na normal difficultyu. Izziv je dostikrat bolj to, da se tepeš z nekim nasprotnikom, ki ima veliko več levelov kakor ti, samo fight je pa še vedno isti kot z nekom, ki ima isti level kot ti, samo da se dlje časa tepeš. Sej ni slabo, samo je isto kot Assassin's Creed in Arkham Asylum in večino špila isto počet je dolgčas - ja, lahko dodajaš nove move-e, ampak v bistvu ti vsak nov ability nardi špil še lažji - zato mi je tudi na začetku špil veliko bolj dogajal. Vsaj tisti quest z Balrogom mi je bil vzdušen in škoda da nima špil več takih questov.

 

Tudi raziskovanje je za en drek, ker dobiš vse informacije kje se kaj nahaja. Online igranje je tu samo zato, da lahko furajo nek hibrid med singleplayer špilom in online action mmojem. Želijo si denarce s prodajo vseh DLCjev in XP boosterjev, kar seveda menim, da v singleplayer kampanjo ne paše. Če bi boj bil bolj zanimiv, bi še nekako šlo, tako pa komaj čakam, da zaključim, kljub temu, da sem velik LOTR fan.

Povezava do prispevka
Weraziel reče Pravkar:

Ma sej dobiš za pobijanje ork sergeantov in za queste ful velik XPja, tko da to je pomoje kar v redu. Navadni grunti so tam samo zato, da si nabereš svoje Action Points, da lažje prefukaš 'mini bosse'

So rebalancali igrico s patchom, ob izidu si dobil manj, ker so prodajali mikrotransakcije za XP boost. Pol so dali mikrotransakcije ven in rebalancali ingame XP 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

hehe ah kje, celoten gauntlet + boss brez enega samega sejva, 20 tonske kugle po glavi iz skritih kotov, 3/3 snake archer druid lord na enem koncu, dva snake royal bodyguard 4/5 na drugem, ti pa v gatah na 30 cm ozkem mostu (pa okrog tebe so nihala z rezili), random električni napadi kačjih bratov ki ti prebijajo ščit itd itd

 

kakšno nerviranje lepo te prosim, to je pa ja definicija dopusta oziroma feel good gaminga :D :D 

  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 minutami:

Je še koga nervirala Sen's Fortress v DS? :wacko:

Rahlo. Ko sem prisel skoraj do vrha in potem odletel v kurac na zadnjem setu tistih nihal. In da sem prisel do te tocke v igri sem potreboval 2 tedna, ti pa 2 dni. :D

 

Res me zanima kako ti bo igrica, ker si do nje prisel iz podobnega izhodisca, ampak po drugi poti kot jaz. Pred tem sem igral Demon’s Souls na PS3 in mi je Dark Souls precej boljsa igra. Predvsem zaradi level designa. Pri Demon’s Souls gre bolj za ozje/sirse hodnike od spawna do bossa, tule pa so nivoji res lepo prepleteni in zakljuceni. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 6 minutami:

Rahlo. Ko sem prisel skoraj do vrha in potem odletel v kurac na zadnjem setu tistih nihal. In da sem prisel do te tocke v igri sem potreboval 2 tedna, ti pa 2 dni. :D

 

Res me zanima kako ti bo igrica, ker si do nje prisel iz podobnega izhodisca, ampak po drugi poti kot jaz. Pred tem sem igral Demon’s Souls na PS3 in mi je Dark Souls precej boljsa igra. Predvsem zaradi level designa. Pri Demon’s Souls gre bolj za ozje/sirse hodnike od spawna do bossa, tule pa so nivoji res lepo prepleteni in zakljuceni. 

 

Hehe... no ni glih 2 dni :D dobre 4.

 

Fina mi je igrica. Spet sem imel največje težave na začetku navaditi se spet na nov sistem. V igro sem šel direkt iz Sekira, kjer vse leti kot šus. Prepletenost je res odlična, pogrešam pa vseeno potovanje med bonefireji. Ko hočem nadgraditi orožje (ali karkoli drugo postoriti), je sedaj vedno kar nekaj tekanja okrog... Prvi dan nisem vedel, če se mi bo sploh dalo, sedaj pa mi je spet super, ko sem se spet privadil sistema.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Neon Abyss - Po epic giveaway failu kjer so delili zbugano igro, so dobri bratje na gamepassu v svoj repertoar vključili še tole zadevo. Igra me spominja na manj spolirano verzijo rogue legacy s pištolami. Sem big fan takih iger in je zadeva en tak lušten time sink, mogoče bo koga zmotilo, da se zaradi ogromne količine predmetov rng bog rad poigra in ti nameče combo, ki je totalno useless, a sam špil vleče. 7/10

Povezava do prispevka

Ne vem če ste opazl, če nimaš CP77 ga lahko zastonj igraš 5 ur. Dejansko legit dobr dela in zgleda na plejki, edino res je da ne vidm velke razlike v izgledu med performance mode in quality mode, tko da je jače kar na performance igrat na 60fps

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...