Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2022]


Priporočeni prispevki

hej, From strokovnjaki. Eno vprašanje glede Darks Souls Remastered:

 

takole, bližam se lvl 50, pa sem ugotovil, da sploh nimam nekega cilja za build. Igram warriorja (sword  + shield), ki se mi je zdel še najbolj casual na začetku, in sem takole nekako statse dvigoval, pač nekaj na random. Sicer nimam nekih problemov, da bi mi bilo kaj pretežko (pravzaprav prej nasprotno), vendar me zanima, če se lahko kaj orenk zafrknem za kasneje, če katere statse preveč zapostavljam?

Predvsem, ker se sprašujem, ker ne morem magije uporabljati, verjetno je treba intelligence ali pa faith dvignit, a ne? Se splača, je to kaj nujnega, recimo heal spell, bi to prav prišlo? A naj ostane tako kot je, brute force in nič drugega?

 

spacer.png

 

Aja, pa še to, kaj je s tem, da najdevam samo ene čudne oklepe. Mislim, gledam ostale fotke, pa so vsi playerji eni hudi madafakerji, jaz sem pa večino časa do sedaj preigral opremljen z armour of the glorius (kjer sem bil videti kot precej moteni cirkusant ali neki), sedaj sem pa videti kot ena reklama za michelin. Mislim, seriously? :rofl:

 

spacer.png

 

 

  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka

@Flegma endurance imaš definitivno prenizek. Pa kako težak armour uporabljaš! Se lahko sploh gibaš? :D Razmerje teže bi moral imeti pod 50%, da lahko lepo rolaš.

 

Orožje se ti ponavadi scala z eno izmed teh dveh - strength ali dexterity. Pumpaj tisto s čimer se ti orožje scala.

 

Na tej točki bi jaz definitivno najprej dvignil endurance, potem pa še vitality na 30.

 

Če igraš strength ali quality bulid, jaz ne bi diral magije.

 

P.S.: Me M3do par sekund prehitel s podobnim odgovorom :)

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Kul torej, predvsem me je zanimalo, če bo kaj v zvezi spelli nujno. Bo potem ostalo tako kot je, se bom pa sedaj osredotočil na endurance in vitality. Za resistance imam pa cel kup enih ringov, pomoje tisto dovolj dobro odpravi slabosti.

 

tomazek reče pred 12 minutami:

endurance imaš definitivno prenizek. Pa kako težak armour uporabljaš! Se lahko sploh gibaš? :D Razmerje teže bi moral imeti pod 50%, da lahko lepo rolaš.

 

razen pri Quelaag sem se lahko povsod nekako odrolal stran ali naokoli. Ta me je pa vedno sesula. Če ne bi šel na splet iskat po namig, da lahko v humanitiy formi summanaš help, je ne bi mogel premagati. Mi je pa hecno: pred tem mi v kakih desetih poskusih ni uspelo pajkasti gospodični zbiti niti do 30 % healtha, ko sem summonal help, sem jo pa pokončal v prvo, brez da bi prejel dmg. :)

 

Kasnejši bossi so bili pa do sedaj dokaj na izi, ker so bili počasni, pa ni bilo panike kontrolirati razdalje in pozicije.

Povezava do prispevka
Flegma reče pred 3 minutami:

Mi je pa hecno: pred tem mi v kakih desetih poskusih ni uspelo pajkasti gospodični zbiti niti do 30 % healtha, ko sem summonal help, sem jo pa pokončal v prvo, brez da bi prejel dmg. :)

 

Boss-i imajo več healtha, če imaš zraven summon. Koliko summonov imaš se oni premosorazmerno ojačajo. Je pa vseeno dosti krat lažje (ne pri vseh), ker odvrnejo pozornost od tebe.

 

Probaj razliko v gibanju, rolanju..., če zmanjšaš težo in boš videl kako se ti bo zdelo. Jaz "fat roll" nisem mogel igrati.

 

Jaz sem do sedaj vse 3 obrnil brez kakršnega koli spella. Niti jih ne znam uporabljati prav. Tako, da to nič ne rabiš za kako zadevo. Razen, če se greš kakega posebnega builda pač. Ampak potem načeloma ne vlagaš nekaj v druge atribute (kot so strength in vitality), ampak samo v "čarovniške, nadnaravne zadeve". Sedaj se do petka malo igram s takim buildom v DS3, ampak ti povem, da večino zadev še vedno rešim z orožjem zaenkrat. Enostavno sem še preslab caster, da bi lahko samo s tem delal.

 

P.S.: Aja... pa nisem noben stručko :D Svetujem ti samo zaradi tega, ker sem tudi svež v From Soft igricah in jih ravnokar igram že 2 meseca skupaj :)

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 20 urami:

@amnesia moraš taggat za to

 

Sicer pa zgleda bolano ... Pomoje bom počakal na full release, samo takrat pa bom to odlomil ko keks, A-10 Cuba <3

 

sem dobil mail, ker mam na wishlisti, thx

 

ampak ja, tud jaz bom pocakal na full release, ene parkrat sem se zajebal s temi early accesss pizdarijami, ne dam vec denarja vnaprej pa tudi, ce je samo 5€

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 urami:

 

Boss-i imajo več healtha, če imaš zraven summon. Koliko summonov imaš se oni premosorazmerno ojačajo. Je pa vseeno dosti krat lažje (ne pri vseh), ker odvrnejo pozornost od tebe.

 

Probaj razliko v gibanju, rolanju..., če zmanjšaš težo in boš videl kako se ti bo zdelo. Jaz "fat roll" nisem mogel igrati.

 

Jaz sem do sedaj vse 3 obrnil brez kakršnega koli spella. Niti jih ne znam uporabljati prav. Tako, da to nič ne rabiš za kako zadevo. Razen, če se greš kakega posebnega builda pač. Ampak potem načeloma ne vlagaš nekaj v druge atribute (kot so strength in vitality), ampak samo v "čarovniške, nadnaravne zadeve". Sedaj se do petka malo igram s takim buildom v DS3, ampak ti povem, da večino zadev še vedno rešim z orožjem zaenkrat. Enostavno sem še preslab caster, da bi lahko samo s tem delal.

 

P.S.: Aja... pa nisem noben stručko :D Svetujem ti samo zaradi tega, ker sem tudi svež v From Soft igricah in jih ravnokar igram že 2 meseca skupaj :)


men bos zaj en dan tak priso pomagat poknt malcoma v BB :))…da platiniram pred ERjem :D 

Povezava do prispevka

Sicer bom to bolj preigraval skozi marec, ampak evo, trenutno še vedno igram Hades, ni mi še uspelo pobegnit ven, tudi igram zelo "neorganizirano" ker bolj sprobavam zadeve ... Zelo zabavna igra, všeč mi je, da sem zdaj imel že mali nebroj poskusov pobega, pa še vedno odkrijem kaj novega, kakega novega sovražnika ali boga/zaveznika. Plus mi je ta "randomness", ki pa kdaj gre močno na živce, recimo parkrat zapored sem pred bojem proti Minotavru in onemu drugemu dobil opcijo ponovno napolnit vse uporabe "death defiance-a", ampak valda nisem potreboval, ko pa sem rabil neko jebeno rešilno bilko, je pa nikoli ni bilo na spregled :D Pa isto te booni in upgradei, saj mi je jasno, kako zadeve delujejo, ampak kdaj v kakem scenariju res dobiš super opcije, kdaj pa samo tist ... Srsly? :D 

 

Istočasno pa sem začel tudi s Star Wars: Jedi: Fallen Order. Presenetljivo super zadevica, malo sem rabil pogooglat, kdaj točno je ta špil umeščen v SW zgodbo, ampak ja, sem zelo hitro padel notri. Največji minus špila mi je to, da je to še en metroidvania/rahlo souls-like špil? Pač podobne mehanike in fore, očitno je to "a thing" zdaj v tem igričarskem obdobju? :D 

 

 

Povezava do prispevka

Ma saj zdaj sem že toliko nabildan, da je res samo še vprašanje časa, kdaj bom obrnil v prvo, potem pa bo verjetno šlo kar po tekočem traku. Sem opazil, da mi je en skupen imenovalec tovrstnih špilov istočasno zelo zabaven, po drugi strani pa zelo utrujajoč: to, da moraš vse od začetka. Sicer je mogoče pri Hadesu to toliko bolj opazno, ampak je tudi pri Souls/Sekiro/SW špilih: vedno, ko se healaš na tisti točki, se respawnajo tudi vsi sovražniki in potem imaš vedno časa ponavljajoče se grindanje. Pri nekaterih špilih (Soulsi, jebiga) mi je to sam too much in se mi enostavno ne da toliko časa vlagat v to, sploh ker praktično ves čas ponavljaš ene in iste vzorce v "nedogled". :)

Povezava do prispevka

@Bessie Migrene so bedne. zena jih ma na polno, dobesedno nobene tablete ji niso pomagale, sva pa najdla pri prijatelju z zelenjavo en dober strain trave k ji pomaga tok da ji zniza nivo bolecine na glavobol in da ji ne bliska vec in lahko kuker tok normalno funkcijonira cez dan. 

 

Tko da priporcam da skadis kakega :)

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 5 minutami:

@Bessie Migrene so bedne. zena jih ma na polno, dobesedno nobene tablete ji niso pomagale, sva pa najdla pri prijatelju z zelenjavo en dober strain trave k ji pomaga tok da ji zniza nivo bolecine na glavobol in da ji ne bliska vec in lahko kuker tok normalno funkcijonira cez dan. 

 

Tko da priporcam da skadis kakega :)

Ni slaba ideja, samo že dolgo nimam svojega dilerja zelenjave :whistle:

 

Sej drgač pomagajo nalgesini, dva navadna al pa en ta močn, samo ta vikend ni nič pomagalo... verjetno preveč stresa naenkrat :cry:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Avion reče pred 2 urama:

Sicer bom to bolj preigraval skozi marec, ampak evo, trenutno še vedno igram Hades, ni mi še uspelo pobegnit ven, tudi igram zelo "neorganizirano" ker bolj sprobavam zadeve ... Zelo zabavna igra, všeč mi je, da sem zdaj imel že mali nebroj poskusov pobega, pa še vedno odkrijem kaj novega, kakega novega sovražnika ali boga/zaveznika. Plus mi je ta "randomness", ki pa kdaj gre močno na živce, recimo parkrat zapored sem pred bojem proti Minotavru in onemu drugemu dobil opcijo ponovno napolnit vse uporabe "death defiance-a", ampak valda nisem potreboval, ko pa sem rabil neko jebeno rešilno bilko, je pa nikoli ni bilo na spregled :D Pa isto te booni in upgradei, saj mi je jasno, kako zadeve delujejo, ampak kdaj v kakem scenariju res dobiš super opcije, kdaj pa samo tist ... Srsly? :D

 

Istočasno pa sem začel tudi s Star Wars: Jedi: Fallen Order. Presenetljivo super zadevica, malo sem rabil pogooglat, kdaj točno je ta špil umeščen v SW zgodbo, ampak ja, sem zelo hitro padel notri. Največji minus špila mi je to, da je to še en metroidvania/rahlo souls-like špil? Pač podobne mehanike in fore, očitno je to "a thing" zdaj v tem igričarskem obdobju? :D

 

 

 

 

Sistem ni tok tezek za pogruntat. Hoces met mocne knock back skille od pozejdona? Pol mors met na kvadrat, trikotnik, krog, iks en skil od pozejdona.  Isto za druge bogove. Hoces kombinirat zevsa in pozejdona da ti knock backi se strelco mecejo? Pol mors met zevsa na eni od teh stirih tipk. Poglej si npr pr legendary boonih kake so zahteve, pol poglej zahteve teh zahtev in bos videl kaj ti govorim. Lp

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...