Skoči na vsebino

Monitorji

Vodokotlič

Priporočeni prispevki

rajc91 reče pred 14 urami:

A je 32" že preveč za 1440 resolucijo al rajš najt neki 27"/28"?

Ni ravno preveč, ampak tud dobro pa ni neki...

Jest bi na tvojem mestu tole vzel.

Pošiljajo v SLO, ima nek osnoven HDR, 165HZ in boljši odzivni čas, ker osebno je bil 32" za gaming prevelik. 34" ultrawide ja, 32" navaden pa pač ne.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 6 urami:

Ni ravno preveč, ampak tud dobro pa ni neki...

Jest bi na tvojem mestu tole vzel.

Pošiljajo v SLO, ima nek osnoven HDR, 165HZ in boljši odzivni čas, ker osebno je bil 32" za gaming prevelik. 34" ultrawide ja, 32" navaden pa pač ne.

Hvala, ampak tale tvoj link me vrže samo na index stran mn3njala.

Povezava do prispevka

Torej trenutno imam Dell UltraSharp U2720Q, razmišljam, da bi zamenjal za kaj bolj "gaming" se pravi kakšnih 144hz. Kaj bi priporočali oz. bi priporočali prehod na 32" 4K? Edini pogoj je USB-C in IPS panel, ker monitor rabim tudi za službeni laptop + svoj PC. Ultrawide me ne zanima, sem imel 34" in po enem letu prodal, ker se nekako nisem navadil nanj.

Povezava do prispevka

Glede usb-c je tko da so mojitorji s tem avtomatsko precej drazji. Jz sm se nakonc odlocu da bom raje kupu en thunderbolt dock s power deliveryjem ker sem pol manj omejen z naborom monitorjev. Samo ideja. 
Drgac sm zelo za++ za 1 kabel resitev. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 13 minutami:

Glede usb-c je tko da so mojitorji s tem avtomatsko precej drazji. Jz sm se nakonc odlocu da bom raje kupu en thunderbolt dock s power deliveryjem ker sem pol manj omejen z naborom monitorjev. Samo ideja. 
Drgac sm zelo za++ za 1 kabel resitev. 

same here. Prebral vse nasvete tule in se zaljubil v enega, ki ima USB-C priklop. V tujini dost ugodno v Slo pa izredno dražji + malo me je skrbelo, da tiste ki sem jaz gledal imajo 40 W ouputa. Sicer ne gejmam ampak občasno pa zalaufam kaj bolj obremenilnega in moj laptop ima 65W defult 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...