Skoči na vsebino

Formula 1 S2022


Shadow

Priporočeni prispevki

dogaja se kar sem napisal že 2 meseca nazaj da se bo. Classic Ferrari. Btw mi lahko kdo pojasni zakaj sploh imamo nek budget cap? Itak te trash tier ekipe ne naredijo popolnoma nič z ali brez tega. Dajte potem vsaj več keša na razpolago ljudem ki se lahko borijo za championship.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Ripper reče pred 28 minutami:

Legleg še kazen ker je šel prehitro skozi bokse... 

Alonso v vidnem polju ziher ni vplival na to :D KLO-VNI

in Leclerc konča tekmo za Alonsom zaradi kazni haah

uredilo bitje tyne
Povezava do prispevka

probam vcasih pogledat kaksen youtube o f1 k mi jih skos predlagajo in je res nenormalna nategancija. pogledal sem dva 9 minutna videa in vse kar sta povedala je, da ma redbull novo sasijo z drugace orientiranimi vlakni.

 

ostalih 8:30 min pa polno nekega nakladanja a so ze uporabili al se bodo pa neki o minimum weight pa kaj je kdo rekel pa kako dobro vozi max pa jada jada jada. prvi je rekel, da so samo floor drug naredili, drugi je mel v thumbnailu z zeleno oznacen gornji del avta (zato sem sploh kliknil, ker sem mislil, da gre za nekaj drugega). vglavnem bedno, brezvezno in nategunsko. 

 

al pa uni videi kao news k model prebere par citatov kaj je kdo rekel in pol se malo mlati prazno slamo okrog tega.

 

skoraj nemogoce spremljat novice k je vspovsod samo clickbait na clickbait pa rehashano vse

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...