Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Suzi Difuzi reče Dne, 21. 3. 2024 at 10:56:

Danes prišla na Netflix adaptacija knjige 3 Body Problem (oz. triologije Rememberance of Earth's Past, avtorja Cixin Liu). Glede na to, da za njo stojita mojstra D&D, nimam prevelikih pričakovanj, bom pa vseeno dal šanso.

Po treh delih mi je ok, je pa res da se ne spomnim več točno prve knjige, tako da ok scifi. Mene bolj skrbi da bo Netflix spet pustil nedokončano. 

Povezava do prispevka
Benx reče pred 12 urami:

Po treh delih mi je ok, je pa res da se ne spomnim več točno prve knjige, tako da ok scifi. Mene bolj skrbi da bo Netflix spet pustil nedokončano.

Pogledal do sedmega dela, sredi sedmega sem zaspal in nimam interesa sploh dokončat sezono. Sila povprečna Netflix adaptacija z annoying karakterji (Jack in Auggie mi gresta TK na kurac, Sophon dekle mi je totalni promašaj), tematsko je povsem mimo (ni zajete kozmične eksistencialne groze), znanstveniki se obnašajo kot v Dawson's Creek, znanstveni koncepti/misteriji se rešujejo brez neke teže, tudi CGI je za tako produkcijo povprečen. Dam ene 4/10.

Povezava do prispevka

Tale 3 body problem je tako zajebano zjebana serija, da je kar joj. Glede na vse nastavke, ki jih v prvih dveh delih zmečejo v gledalca (ki mu sprva ni pol kurca jasno kaj se dogaja), so potem rešitve problemov tako na prvo žogo, pa cel koncept se ves čas strelja v koleno. Ko začneš razmišljati kako bi potegnil nek pameten zaključek iz vsega skupaj nekako ne gre, ker je toliko kozlarij v seriji, da fašeš glavobol. 

 

Raje se držite knjig.

Povezava do prispevka

Meni je bil 3 body blem kar v redu, najverjetneje zaradi nizkih pricakovanj. Je te knjige kar tesko prenest v film bi reku. Ne da jim je nek hudga ratal ampak za pogledat mi je blo.

Mal plehko ispade na momente, sam tud knjige glede razvoja karkterjev ni bil ne vem kako sirok in globok. Knjiga se je tud vlekla na momente, kako seriji tud zmanjka sape, pa dost 2d izpade.

 

Upam da pa posnamejo vse knjige, ker dvojka je bila fino fajn.

Povezava do prispevka

Men je bil kompleten miss. Nobena izmed tem, ki so razdelane v bukvah nima prave teže v seriji. Vse je površno in plastično. Človeštvo se v scenariju prvega kontakta znajde pred prepadom prihajajoče invazije, šur, pejmo pit tekilo na plažo, zvijat smotke in ignorat klice kolegov znanstvenikov, ker imamo nerazčiščena č u s t v a.

Povezava do prispevka
Suzi Difuzi reče pred 11 urami:

Men je bil kompleten miss. Nobena izmed tem, ki so razdelane v bukvah nima prave teže v seriji. Vse je površno in plastično. Človeštvo se v scenariju prvega kontakta znajde pred prepadom prihajajoče invazije, šur, pejmo pit tekilo na plažo, zvijat smotke in ignorat klice kolegov znanstvenikov, ker imamo nerazčiščena č u s t v a.

To je tocno kar bi jaz naredil. 

 

Sicer pa v cetrti epizodi prvi konkreten wtf moment. Zenska vleti kot spy v kult, pride policija, in najprej njo odpeljejo ven :D

 

Take bedarije niso dobre za immersion. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...