Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

BuDi reče pred 12 urami:

Plačevalo se bo progresivno! Ker bogati gledajo več televizije kot revni.
F0-3Ri2X0AAvym9.png

Upam da uvedejo čimprej.

Korak bližje Danski & Norveški (prosperiteti).

Pa naj mal dvignejo ceno. Mercedes ne stane isto kot Fičo. Kakovost se plača!

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka
andrejus reče Dne, 14. 7. 2023 at 23:13:

Oblast se nikoli več ne bo menjala. 

Nema više modelov ala Erijavec, Počivalšel ipd. Na volitvah pa naslednjih 12 let ziher ne.

V naslednjih 12 letih se bo gotovo Kučan poslovil in je odvisno od ostalih štirih velemočnih posameznikov kak bo prehod globoke države, kreteni kot so se znajo klati med sabo, potem je tu še wildcard, da stric iz ozadja ni Milan ampak je Štefka, to povsem premeša karte...

Povezava do prispevka
mutiranec reče pred 13 urami:

V naslednjih 12 letih se bo gotovo Kučan poslovil in je odvisno od ostalih štirih velemočnih posameznikov kak bo prehod globoke države, kreteni kot so se znajo klati med sabo, potem je tu še wildcard, da stric iz ozadja ni Milan ampak je Štefka, to povsem premeša karte...


😵💫

Povezava do prispevka

Ne da se napovedati, ker je mnogo neznank. Lakmusov test bodo naslednje evropske volitve. Če bo Golob močno pušnil, bo leta 2026 sigurno prišel na plano nov obraz.  Slednji pa ni garancija za uspeh (glej Xharac). Potem je treba videt, če bo Logar ustanovil svojo stranko itn itn.

Povezava do prispevka
maksi reče pred 1 uro:

Rešitev je star obraz v obliki JJ, ker na svetu so stari obrazi prinašali blaginjo :lol:

 

saj to se bo videlo kaksno drzavo je zapustil JJ in kaksno bo Golob

 

v casu Janeze ste se zdravstvo recimo imeli in ni bilo potrebnih sest tarif za strom in obvezno dodatno zavarovanje

 

res pa je da JJ ni zgradil 30k stanovanj kot bo Golob 

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 6 minutami:

 

saj to se bo videlo kaksno drzavo je zapustil JJ in kaksno bo Golob

 

v casu Janeze ste se zdravstvo recimo imeli in ni bilo potrebnih sest tarif za strom in obvezno dodatno zavarovanje

 

res pa je da JJ ni zgradil 30k stanovanj kot bo Golob 

 

Teb je tut že malo apfel šthudl udaril v glavo, a? Dej naredi nam uslugo, pa si blaznega vsemi s sabo v gasterbajtanje, pa naj še tebi uredi par zadev.

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 2 minutama:

 

Teb je tut že malo apfel šthudl udaril v glavo, a? Dej naredi nam uslugo, pa si blaznega vsemi s sabo v gasterbajtanje, pa naj še tebi uredi par zadev.

 

to je vse kar zmores tovaris ? glede na klovne ki so trenutno tukaj na vladi tudi JJ ne bi bil napacen ne ker tale vsaj zna uporablja telefon

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
Waslich reče pred 2 urama:

Če bo Golob močno pušnil, bo leta 2026 sigurno prišel na plano nov obraz.  Slednji pa ni garancija za uspeh (glej Xharac).

 

Pa Bratušek, Virant, Golob, Cerar,.. Me zanima kolkrat ga mora slovenc fasat v rit, da pogrunta da ga jebejo.

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 14 minutami:

 

to je vse kar zmores tovaris ? glede na klovne ki so trenutno tukaj na vladi tudi JJ ne bi bil napacen ne ker tale vsaj zna uporablja telefon

 

Uauu, huda referenca, zna uporabljat telefon. Pol pa le na plano z njim. PA to takega, na touch, al je ostal še pri poljskem?

Povezava do prispevka
HellAngel reče pred 1 uro:

 

Pa Bratušek, Virant, Golob, Cerar,.. Me zanima kolkrat ga mora slovenc fasat v rit, da pogrunta da ga jebejo.

 

Me prav zanima koga bojo zvlekli leta 2026. Čeprav možno, da bodo vztrajali z Golobom. Če bodo MSM še naprej spali v nadzoru vlade, zna bit da svobodnjaki ne bodo znali ocenit kolko so (ne)priljubljeni. Neki tazga kot leta 2004. Je jeba, če imaš medije pod kontrolo. 

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 25 minutami:

Saj priljubljenost Goloba in vlade ne pada. Brez skrbi!

Še 2 mandata. Naslednjič glasujem za Levico, ker me je strah da izpade iz parlaments

 

Na koncu te bo še pamet srečala v Švici. Tudi čudeži se dogajajo! Sicer Levica glih ni my cup of tea in je ziher ne bom volil, ampak napredek pa pri tebi vseeno je.

 

Čeprav nekako dvomim, ker si to nakladal že zadnjič in na koncu ni bilo nič s tega.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 19 minutami:

Čeprav nekako dvomim, ker si to nakladal že zadnjič in na koncu ni bilo nič s tega.

Kot sem že večkrat napisal, prej ali slej se bom vrnil.

Želim se vrniti v Slovenijo kakršno sem zapustil. Trenutna garnitura je kr dober garant za to.

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka
gerozaver reče pred 2 urama:

A se ne gre na volitve z denarnico v roki?

Gre se. Zato se voli levo opcijo. Janša je želel nekaj malega pri davkih na plačah narest, pardon nekaj velika pri tistih, ki res veliko zaslužijo... Leva opcija nam je dala, neobdavčene regrese, nagrade in višje minimalce...

Povezava do prispevka
atomic reče pred 33 minutami:

Gre se. Zato se voli levo opcijo. Janša je želel nekaj malega pri davkih na plačah narest, pardon nekaj velika pri tistih, ki res veliko zaslužijo... Leva opcija nam je dala, neobdavčene regrese, nagrade in višje minimalce...

desna pa je ponujala socialno kapico in nižje davke za bogate, res čudno da to ni ravno magnet za volilce

Povezava do prispevka
gerozaver reče pred 6 urami:

A se ne gre na volitve z denarnico v roki?

točno tako, sam jaz ne živim več v Sloveniji in Slovenija uspešna kot Luxemburga meni ne koristi.

 

Raje imam tako kot jo poznam. Da kaj poceni pojem in kaj popijem. Zdravil se bom pa itak v Švici tako kot Kučan.

 

Kaj pa koristi vam se pa sami odločite!

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...