Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

Smešno je, kako so komunisti vsi mokri, če jih slučajno opazi neka imperialistična tvorba. Kar seveda govori samo zase, da je ta nekakšna EU nalepka na baraki franje, pomeni v 21. stoletja toliko kot da je nika kovač dobila obamovo štipendijo, pač da smo že skoraj na vrhuncu razkroja Zahodne civilizacije. 

Povezava do prispevka
cocacola reče pred 3 urami:

Od teh obiskovalcev je 99,99% obveznih šolarjev


dejte se odlocit kdo hodi gledat franjo

en bimbo pravi 25k volicev nejansa k bodo vsak cas umrl, drug bimbo samo šolarji

 

razn ce je 25k ex partizanov 0.01% obiska
kar so pa kr jake cifre

svaka cast vodstvu za obiskanost lej

Povezava do prispevka
atomic reče pred 3 urami:

Clovek pozablja samo na maraton Franja pride več folka, kot je volivcev SDS.

Sej je ok, duhova hrana pred dejansko... ne bomo imeli infekcijske klinike, bomo imeli pa lep muzej kjer bodo dali samo za novo zaščito z mrežami najmanj 1,5 milijona.

 

Vedno ko boš v eni propadli državni bolnici lahko z metuljčki v srčku razmišljaš kako fajn dogodek je Franja. 

 

Med tem...

 

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
atomic reče pred 4 urami:

Clovek pozablja samo na maraton Franja pride več folka, kot je volivcev SDS.

 

Franja spada pod evropsko kulturno dediščino in bo verjetno nekoč pod unesco.

 

Kolaborantje pač salty, kot vedno, zato ker so dal partizani njhovim gospodarjem po riti.

Prej bo v unesco prišel tisti hudournik kot pa franja.:lol:

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

Ker Janša pa bi res komot rešil zdravstvo in zgradil nove bolnišnice ter jih opremil s sodobno opremo. Zdaj pa čist, čist zares bi, če bi mu le dali še eno šanso.

 

Narod pa zloben in noče njegovih bolnišnic :(

Ne moreš prebolet Janše ane. Pač dejstvo je da ni nič od nič od te vlade pa še s tistimi problemi, ki bi se nujno morali ukvarjati se ne.

Povezava do prispevka
keba reče pred 3 minutami:

Ne moreš prebolet Janše ane. Pač dejstvo je da ni nič od nič od te vlade pa še s tistimi problemi, ki bi se nujno morali ukvarjati se ne.

 

Jaz sem davno prebolel Janšo (fajn mi je prcat zagrenjence) :D Samo sprijaznil sem se, da je to kar imamo pač najboljše kar slovenska politična scena trenutno nudi.

 

Probaj... življenje je takoj lepše, če se ne sekiraš preveč okrog tega.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 54 minutami:

 

Jaz sem davno prebolel Janšo (fajn mi je prcat zagrenjence) :D Samo sprijaznil sem se, da je to kar imamo pač najboljše kar slovenska politična scena trenutno nudi.

 

Probaj... življenje je takoj lepše, če se ne sekiraš preveč okrog tega.

Sad but true.

Povezava do prispevka
BuDi reče pred 18 urami:

 

 

Ta predlog je glup. Govorim o vznemirjanju javnosti al zgražanju javnosti. Javnost, če se čuti zgroženo, se lahko organizira (recimo v civilno iniciativo, po možnosti reprezentativno za nek segment ali skupino ljudi - v tem primeru za zgrožene) in ukrepa. Zakaj bi policija po uradni dolžnosti ugibala a je javnost zgrožena al ne. Kako bi to sploh preverjali?

 

Se da prebrat teh 57 predlogov?

Povezava do prispevka
saosin reče pred 17 urami:


dejte se odlocit kdo hodi gledat franjo

en bimbo pravi 25k volicev nejansa k bodo vsak cas umrl, drug bimbo samo šolarji

 

razn ce je 25k ex partizanov 0.01% obiska
kar so pa kr jake cifre

svaka cast vodstvu za obiskanost lej

 

Kdo hodi gledat predjamski grad

nek star kup kamenja

namesto da bi zadevo porušli in nardili en lep trgovski center al pa jamo koristli za skladišče al pa eno dobro restavracijo

 

da o unem blejskem otoku ne govorim, kdo rabi cerkev, kot da jim nimamo dovolj

veš kak sedež kulta bi lahko mel tam al pa ekskluziven turistični resort...

Povezava do prispevka

https://www.24ur.com/novice/slovenija/slovenska-vojska-v-resno-modernizacijo-s-tremi-velikimi-nakupi.html

 

Ne zastopm. Prejnšji vladi so očitali zapravljanje keša, tile pa kr tekmujejo kdo bo zmetu več euričev skoz okn. Pa vsaka druga beseda v članku je kako smo PRIŠPARAL v primerjavi s prejšnjo vlado, suma sumarom bodo pa zgonili še več.

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 1 uro:

 

Kdo hodi gledat predjamski grad

 

 

treba bo pocasi dojeti da zgodovina slovenskega prostora niso le partizani

 

 predjamskem ni Slovenca ki ga ne bi videl kar za tiste barake ni za reci. Res pa je da glede na to kam gre slo zdravstvo bo nemara tale poljska bolnica sluzila vec kot pa muzeju 

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka

Nehajte no, zadeva je cisto ok. Sploh je sama lokacija impresivna in precej skrita. Toliko kot je bedarij na to temo z obeh strani se malokrat najde. Primerjave s spredjamskim gradom bi bile primerljive samo, ce bi ga na novo zgradili in razne obsesije kako bi morali denar porabit za omarice v bolnicah so cisti debilizem. Potem naj se pa skensla proracun za kulturo, sport, se malo za gospodarstvo, pa malo za izobrazevanje, pa naj se gre popravljat bolnice. Potem bodo pa bolnice super, vse ostalo v drzavi pa lahko crkne. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka

Seveda je nujno, da se ne pozabi temne plati zgodovine in kako je del ljudstva kolaboriral. Dvomim, da je kdo, ki ne pozna bolnišnice Franja saj se o njej vsi učijo. To, da si jo lahko ogledaš v živo, pa je samo plus... Nikakor pa nujno, da poznaš pomen. Niti ne vem kako vezo bi imelo ali je top lokacija ali ne. Je povsod po svetu zgodovinsko izjemno pomembnih lokacij, ki so daleč od top lokacije in top turistične atrakcije. Dejstvo je tudi, da je imela par tisoč procentov več obiska kot muzej, ki so si ga postavili eni oblastniki pred kratkim in je imel za dekoracijo ožilje bivšega politika :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
gerozaver reče pred 17 minutami:

Pol je top turistična atrakcija?

Srednja turistična atrakcija. Ne nekaj, kjer lahko zaračunaš 10 evrov za kremšnito, gotovo pa bolj zanimivo kot recimo Muzej čipkarstva.

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 minutami:

Jaz mislim, da bi vsak količkaj razgledan človek moral to sam vedeti in poznati vsaj tako malo državico. Oh, well...

 

Vprašaj kakega osnovnošolca, ki se sveže uči o Sloveniji.

Ja, osnovnošolce je treba poučiti o tegobah partizanov :D

Za bolnico vem, me pa zanima kam bi jo uvrstili kot turistično atrakcijo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...