Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

samo je res zanimivo. slepo zagovarjaš bebce samo zato, ker je po tvojem mnenju alternativa slabša.

 

obnašaš se kot zaljubljena navijačica, ki bi ga rada fasala od Goloba. Ni ti važno, da ma 3 otroke in da so vsi retardi, ni ti važno da ma majhnega ... ti bi sam rad ga dobil od Goloba. 

IN zanima me zakaj. Kaj je naredil da si ga tako vzljubil? 

uredilo bitje fauzo
  • Račka +1 1
  • Trol 1
  • Nekul -1 2
  • Groot, ki sir je 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

O tem ti govorim. 

 

Spet se kregamo okoli tega kdo je bolj nesposoben, namesto da bi se pogovarjali o tem kdo bo sposoben nekaj narest. Pri čemer pa spet (kot je v tvoji izredno pametni navadi) primerjaš jabolka in hruške : pandemijo in normalno stanje in se dereš "janša nas je tuku dol" 

 

problem je da se ti še sam s sabo ne znaš pogovarjat. PTSD al neki. 

 

spomnim se kako mi je ena od uporabnic rekla, da se je odločla da se ne bo več pogovarjala z ljudmi, ki so podpirali ukrepe. Takrat sem vedu da je s svetom konec. 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
DaddySpankMeHard reče pred 1 minuto:

Ne spomnim se, da bi to rekel ali pa primerjal.

Si prepričan, da se ti ne blede?

ne. v bistvu se mi blede. ležim kot krava sredi knjižnice in pišem to ne da bi dobro vedel kje sem. 

 

Kje smo bili pa kje smo sedaj?

Pri tej vladi čakaš pred bolnico, da boš na vrsti.

Pri prejšnji si čakal doma, da se bolnica sploh odpre. 

Napredek je očiten iz aviona nad Hrvaško.

Povezava do prispevka
DaddySpankMeHard reče pred 1 uro:

Kje si v teh nekaj stavkih našel janša nas tuče, vzor dobrega dela, ptsd, ljubezen do goloba pa navijačice samo ti veš. 

Blodnje, kot ponavadi. 

zapirajo nas kot psa. 

 

vem da hočeš izpast kot da nekaj veš (to od vedno) ampak v resnici je bolj slabo s tem. problem je, da nisi pripravljen priznat, da je tole sranje in da je mogoče res bolje met janšo. 

 

oz. ajde : povej mi zakaj je janša slabša izbira

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka

Delajo to izključno zaradi te košarice. V Lidlu imajo že celo večnost (ni pa čist vedno na zalogi) in ni navedeno v nobenem letaku. V minus grejo samo zato, da bi bili najcenejši pri košariici. Jaz mam polno skrinjo piščančjih prsi :D Vmes pa tudi kaj drugo vzamem, ampak največ pišeka. Ali pa Gauda sir 250g za 0,67€ ipd. Piščančja prsa so pakirana po 800g za nekaj manj kot 2€ in so zraven ostalih prsi, ki so po 7€/kg.

 

Dejstvo pa je, da zaradi tega, ker ni v letakih, folk načeloma sploh ne ve za to. Tudi večina kolegov in znancev ni imelo pojma.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Tako nekako verjetno. Jaz dejansko največ gledam samo za prsa, ker jih tudi največ pojem. Ostalo mi ni pomembno. Enkrat sem menda vzel 1kg svinjskih zrezkov iz stegen za 1,25€ in 1kg govejih za nekaj manj kot 3€. Govedino in svinjino drugače kupujem bolj kot ne domače od kmetov tukaj. Pišekovih prs pa ne. Tudi kak sir Gauda vzamem za 0,65€. Predvsem za naribat in gratinirat kaj. 

Povezava do prispevka

valda ni na zalogi, ce ma aktivist vanc, pravi komunist in njemu podobni, doma polne skrinje

tipicno kot je blo v komunizmu pac

 

drugace naj povem, da so si prasci (levi in desni) povecali 2x izdatke za sofinanciranje politicnih strank.. sicer ukupno 5 mio eur, ampak na leto oz mesec zajeten zunesek za finacirat svoje stranke glej place tistih, ki pac niso v parlamentu ali kje drugje 

 

https://www.metropolitan.si/novice/slovenija/drzavni-zbor-financni-nacrt-politicna-stranke-sofinanciranje-podvojena-sredstva/

 

a narod pa treba obdavcit

ker inflacija je ena najhujsih v EU

 

mislim sej dejansko imajo prav, ta njihova povisava samim sebi ne bo neki vplivala na inflacijo

ampak kje je zgled pizda.. to so najvecje smeti in vidi se da so vsi sito sranej drugo pakovanje po tem, da te novice ni nikjer v medijih

se znajo dobro zmenit oni ko treba

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Brenta reče pred 18 urami:

Ampak the economist je iz 2023... :whistle:

Od kdaj pa naj bo, 1945?

Živite v preteklost, vem ne morem pomagat...ha ha ha

 

Novoletni nasvet: Drugič se primi za denarnico ko boš šla na volitve, da vam ne bo treba v Hoferju iskat krüh za 16c in goveje zrezke po 2.65€

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...