Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

kmjr reče pred 12 minutami:


lj je kolesarski raj v primerjavi z obalo, pac okej infrastruktura in sama ravnina

pri nas na kolesarski tvegas, da te bo zbil avto :D 

 

to sem ravno mislil, v Rijeki imas taksen kreten obcutek ce gres na bicikl ker se za pesake ni kaj dosti placa. Edino kakor lahko prezivis ce se obnasas kot da vozis avtomobila

 

po drugi strani se na podezelju gradijo kolesarske steze in mostovi zaradi EU moneyz brez da bi se kdo vprasal ce je to smiselno

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 40 minutami:

 

 

 

po drugi strani se na podezelju gradijo kolesarske steze in mostovi zaradi EU moneyz brez da bi se kdo vprasal ce je to smiselno

To mi je tolk retardirano. Tle pri nas bodo isti odsek ceste dvakrat kompletno preplastil in predrkal zaradi zabjih podhodov in kolesarske steze. Enako delajo tam na cesti iz Vrhnike proti Horjulu.

 

Naprej par 100m, ko prides v vas, je pa 50 let star asvalt z fliko ob fliki, ki bolj spominja na testni poligon za vzmetenje kot normanoi cesto. To so obcine in drzava zgleda se nesposobni zmenit, da bi postimal se tisti dodatni kilometer ali dva ceste.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
Paljo reče pred 20 minutami:

To mi je tolk retardirano. Tle pri nas bodo isti odsek ceste dvakrat kompletno preplastil in predrkal zaradi zabjih podhodov in kolesarske steze. Enako delajo tam na cesti iz Vrhnike proti Horjulu.

 

Naprej par 100m, ko prides v vas, je pa 50 let star asvalt z fliko ob fliki, ki bolj spominja na testni poligon za vzmetenje kot normanoi cesto. To so obcine in drzava zgleda se nesposobni zmenit, da bi postimal se tisti dodatni kilometer ali dva ceste.

evropski denar. ne more bit porabljen za NIČ drugega kot za ureditev kolesarske infrastrukture. 

 

Kot kolesarju mi je sicer kul to, da se porihta kolesarske. Recimo kolesarska do Ljubljane bi bila top. In potem maš dejansko možnost, da v dnevu prepelješ razdaljo pol Slovenije. Je pa "kolesarski turizem" ena najboljših možnosti za Slovenijo : ker je majhna in raznolika, obenem pa kolesarske steze (razen po mestih) niso težke za postavit. Na ta način postane nek random kraj mnogo bolj zanimiv - Kočevje recimo zelo dobro dela na tem področju. Nimamo veliko, razen narave : narava pa je super dostopna s kolesom. 

 

Tu se je kolesarjenje po kolesarskih stezah zelo prijelo med družinami. Pač kaj ti je bolšga kot da greš za 1 uro na zrak na varne kolesarske poti. Ni vse v "udobju za avtomobile"

 

uredilo bitje fauzić
Povezava do prispevka
kmjr reče pred 1 uro:


lj je kolesarski raj v primerjavi z obalo, pac okej infrastruktura in sama ravnina

pri nas na kolesarski tvegas, da te bo zbil avto :D 

to jim skoz govorim. Kak luksuz je Ljubljana za kolo. Pa ok ni popolno, ampak vseeno je zelo zelo dobro urejeno. 

Povezava do prispevka
fauzić reče pred 54 minutami:

to jim skoz govorim. Kak luksuz je Ljubljana za kolo. Pa ok ni popolno, ampak vseeno je zelo zelo dobro urejeno. 

 

folk ne ve kaj ima dokler teg ne zgubi

samo kaj ko v ljubljani ne bodo kar zrasli hribi :D

 

drevored reče pred 16 minutami:

ja ce je na primorskem se slabse kot v LJ pol pa vse okej

 

grem si kupit bajk in grem malo kolesarit. prepricali ste me

 

ko sem bival v LJ sem se vozil izključno s kolesom in taksijem - oboje je smešno praktično

na obali se smao z avtom vozim

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 2 urama:

 

to sem ravno mislil, v Rijeki imas taksen kreten obcutek ce gres na bicikl ker se za pesake ni kaj dosti placa. Edino kakor lahko prezivis ce se obnasas kot da vozis avtomobila

 

po drugi strani se na podezelju gradijo kolesarske steze in mostovi zaradi EU moneyz brez da bi se kdo vprasal ce je to smiselno

 

Treba porabit EU denar pa nahranit lokalne veljake z gradbenimi deli :D

 

 

atomic reče pred 1 uro:

Vi imate kolesarsko avtcesto od Portoroža do Kopra :)

 

Najbrž misliš na traso Parenzane, ki je hkrati (neločeno) sprehajališče in kolesarska brez označb :) Poteka od Trsta do Poreča, sicer :)

https://www.parenzana.info/kolesarska-pot.html

 

 

 

uredilo bitje kmjr
Povezava do prispevka

Ni še končana saga z nakupom računalnikov za posojanje socilno šibkim (romom):

 

Nakup računalnikov: AVK štiri podjetja sumi dogovarjanja o cenah

Navedek

AVK je preiskala prostore dobaviteljev 13.000 prenosnih računalnikov državi, katerih nakup je bil tudi eden glavnih razlogov za interpelacijo ministrice za digitalno preobrazbo Emilije Stojmenove Duh. Štiri podjetja sumi nedovoljenega dogovarjanja o cenah in usklajenega ravnanja pri oddaji ponudb.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/nakup-racunalnikov-avk-stiri-podjetja-sumi-dogovarjanja-o-cenah.html

Povezava do prispevka

Koliko do vodnega topa za nasprotnike? 

Dezinformacije je treba po njegovem mnenju vztrajno naslavljati in poudarjati, da kdor koli govori, da je EU nekaj slabega, zagotovo nima dobrih namenov.

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/golob-najucinkovitejsi-odgovor-na-rusko-propagando-udelezba-na-volitvah.html

uredilo bitje fauzić
Povezava do prispevka
fauzić reče pred 11 minutami:

Modeli so kupli 10k računalnikov, ki jim vrednost pada praktično dnevno. 

 

in zdaj to leži nekje v skladišču. pol pa pride @Aktivist Vanč ali @kmjr pa pravi, da vlada dela dobro. KAKO?

 

Čudna so pota gospodova. Ne trudi se razumet, ker je nekaj stvari pač beyond us.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...