Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

NixoN reče pred 2 minutama:

Meni ako me spomin ne vara ni prinesla nič, kot nobena prejšnja in verjetno tudi nobena prihodnja.

Pohvalil bom predprejšnjo vlado g. Šarca.

Direktno je vsakemu zaposlenemu prinesla neobdavčen regres. Medtem ko je trenutna vlada govorila o ponovni obdavčitvi regresa.

 

Žal ali pa na srečo, ponavadi SDS vlade imajo tu pa tam lucidne prebliske, ki direktno pozitivno vplivajo na življenja prebivalcev SLO.

 

Očitni ljudje tega ne vidijo.

 

 

Povezava do prispevka

Kako hitro folk pozablja, da smo niti eno leto nazaj spremljali shitshow v glavi vlogi čelavega in njegovih pribočnikov... Kako je že tisti minister, ko je hotel skupaj z mamo plačati položnice na Hrvaškem? Pa ga niso spustili čez, ker je bila meja zaprta? Ali pa tisti zdravstveni minister, ki je sredi epidemije "pozabil" naročiti cepiva oziroma se jim je odpovedal? Kaj pa neka šolska ministrica, ki je otrokom branila izobraževanje in so bile cerkve prej odprte od šolstva? 

 

Kaj pa imamo zdaj? Vihar v kozarcu s strani nepofuk... moških v krizi srednjih let, ki ga povzročajo rdeči čeveljčki predsednice državnega zbora, zavist ker Golob guzi kripto keš starleto in predvsem razočaranje velikega dela volilcev, da kar ne morejo sterat SDS opic iz RTV-ja.  

 

Mislim, da bodo naslednji meseci zelo zanimivi za koprive, ko se bo nehala ta šarada uvidevnosti in spoštovanja zakonitosti za vsako ceno in se bo začel čutiti vladni valjar...

  • Račka +1 5
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Feget reče pred 21 urami:

Država ja umetna fikcija in kot taka mojega denarja ne potrebuje. Moj denar očitno potebujejo drugi, klošarji, brezdelneži, lenuhi in nesposobobneži. Tem ne bi dal niti evra.

 

Mentaliteta slovencev je vedno bila kako čim manj dati državi in kako čim več v svoj žep. Ob takih politikih me ne čudi zakaj taka mentaliteta.

 

Nekaj, kar po lastnih besedah uspešno prakticiraš tudi sam. Kaj je pol narobe?

Povezava do prispevka
svit reče pred 1 uro:

Kako hitro folk pozablja, da smo niti eno leto nazaj spremljali shitshow v glavi vlogi čelavega in njegovih pribočnikov... Kako je že tisti minister, ko je hotel skupaj z mamo plačati položnice na Hrvaškem? Pa ga niso spustili čez, ker je bila meja zaprta? Ali pa tisti zdravstveni minister, ki je sredi epidemije "pozabil" naročiti cepiva oziroma se jim je odpovedal? Kaj pa neka šolska ministrica, ki je otrokom branila izobraževanje in so bile cerkve prej odprte od šolstva? 

 

Kaj pa imamo zdaj? Vihar v kozarcu s strani nepofuk... moških v krizi srednjih let, ki ga povzročajo rdeči čeveljčki predsednice državnega zbora, zavist ker Golob guzi kripto keš starleto in predvsem razočaranje velikega dela volilcev, da kar ne morejo sterat SDS opic iz RTV-ja.  

 

Mislim, da bodo naslednji meseci zelo zanimivi za koprive, ko se bo nehala ta šarada uvidevnosti in spoštovanja zakonitosti za vsako ceno in se bo začel čutiti vladni valjar...

 

Ne bi nč reku če ne bi trenutna oblast sama sebe dajala na piedestal pravičnosti in obljub o izobilju ter boljšem življenju. Tko se pa izkazuje da so enako, če ne še večje govno kot vlada pred njimi.

 

Vidm da vas večina kle z razširjenimi ritnicami komi čaka kakšne davke vam bo država nabila, ker to je itak v skupno dobro, ane?

uredilo bitje HellAngel
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka
svit reče pred 1 uro:

Mislim, da bodo naslednji meseci zelo zanimivi za koprive, ko se bo nehala ta šarada uvidevnosti in spoštovanja zakonitosti za vsako ceno in se bo začel čutiti vladni valjar...

:rofl: In bo kaj? Nov Jansa? To bo zadovoljilo volilce, ki so volili spremembe.

 

MImogrede spostovanje zakonitosti za vsako ceno bi bil in je napredek.  

Povezava do prispevka
NixoN reče pred 1 uro:

 

 

Kaj točno pa je prinesla esdies vlada posameznikom? Meni ako me spomin ne vara ni prinesla nič, kot nobena prejšnja in verjetno tudi nobena prihodnja. To da ste določeni prejemal ne vem kakšne rona dodatke pri plači je pičkin dim, ki ga je chelavi uporabil za prikrivanje nečednosti v mutnih poslih reševanja življenj.

To da nabijate, da je pernati kriv za podražitve ipd. so lepe bučke, ki vam jih prodaja edini medij resnice, nora24tv.

In še najjača cvetka, tankal smo po ojro na litr, pocen chelavi kupuje svojo priljubljenost, a še vedno ni dovolj, da zmaga oz. obstane na oblasti do jaja.

 

In igra se ne spremeni, ker so gledalci zadovoljni s povprečno igro, ki jo ti kekci znajo.



davcno olajsavo in resili so problematiko oz krajo gasticev. Penzici so dobili vec pa se zret in na dopust ste sli na drzavne stroske…

 

vprasaj me raje katera vlada je do sedaj naredila vec za posameznika? A ker vam Levica dviguje minimalac za par evricev?

 

Goloba pa jaz za nic ne krivim 

za stanje v drzavi krivim le in samo slovenski narod

 

vsakemu ki jamra jaz odgovorim izvolili ste ga z gladko vecino zdaj Pa plesite. Isto kot Jankovica

 

 

uredilo bitje VonGriffin
  • Račka +1 1
  • Trol 3
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 56 minutami:

davcno olajsavo in resili so problematiko oz krajo gasticev. Penzici so dobili vec pa se zret in na dopust ste sli na drzavne stroske…

 

vprasaj me raje katera vlada je do sedaj naredila vec za posameznika? A ker vam Levica dviguje minimalac za par evricev?

 

Goloba pa jaz za nic ne krivim 

za stanje v drzavi krivim le in samo slovenski narod

 

vsakemu ki jamra jaz odgovorim izvolili ste ga z gladko vecino zdaj Pa plesite. Isto kot Jankovica

 

Na dopust smo šli na davkoplačevalski denar.

 

Katera vlada je do sedaj naredila več za posameznika? In takšne z levico in dvigom minimalca si lahk nekam...

 

In vsaj v nečem se strinjava, za stanje v državi smo krivi zgolj državljani, ki omogočamo in podpiramo tovrstna vodenja države/sistema.

Povezava do prispevka
ana reče pred 1 uro:

:rofl: In bo kaj? Nov Jansa? To bo zadovoljilo volilce, ki so volili spremembe.

 

MImogrede spostovanje zakonitosti za vsako ceno bi bil in je napredek.  

Volilci do dvakrat dali (volitve in referendum) mandat trenutni koaliciji za spremembe. Samo da nekateri mislijo, da so nad ljudstvom...

Povezava do prispevka
svit reče pred 24 minutami:

Ironično je naredila nekaj za ljudi, ki se udinjajo v tujini in v ničemer ne prispevajo v očetnjavi... To velja za prejšnjo vlado...


Je zelo zrelo izkljuciti nek vam motec faktor v tem primeru ljudje ki volijo desnico ali delajo v tujini al hodijo k masi 

 

pa zdravnike, kmete in vojake 

 

jaz sem si prav zelel taksne vlada za Slovenijo ker sedaj ne boste vec imeli izgovorov.
 

Pri 40+ evrih dodatnega zavarovanja potem pa cakas na zdravnika kot en v venezueli na kruh 

 

sam nikoli nisem skrival da me zanima le moja lastna rit. JJ je slab za drzavo dober pa za posameznika

 

med tem ko solidaren svit pomaga v ocetnjavi starkam preko ceste in rade volje placuje nepremicninski davek

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 4 minutami:

Pri 40+ evrih dodatnega zavarovanja potem pa cakas na zdravnika kot en v venezueli na kruh 

Ej, zdaj ne bo več dodatno. Čakal boš pa vseeno. Mogoče še malo dlje.
Z malo sreče te bodo razglasili za mrtvega, ko boš še živ.

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 17 minutami:

Dejmo nalit čistega vina in priznat, da za vrste ni krivo nobeno zavarovanje.

 

Vrste so že dolgo, najbolj pa jih je podaljšal Janša, ki je leto in pol onemogočil praktično vse preventivne in nenujne preglede, da so si (nekateri) zdravniki jajca guncali ob praznih čakalnicah.

 

Čudežno sem novembra 2021 nekako le prišel na dermatologijo v UKC LJ in sem v 50m dolgem hodniku ob 10 ambulantah sedel sam samcat in se je izza enih ali drugih vrat slišalo samo pogovarjanje in hihitanje medicinskega osebja.

Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 2 urama:


Je zelo zrelo izkljuciti nek vam motec faktor v tem primeru ljudje ki volijo desnico ali delajo v tujini al hodijo k masi 

 

pa zdravnike, kmete in vojake 

 

jaz sem si prav zelel taksne vlada za Slovenijo ker sedaj ne boste vec imeli izgovorov.
 

Pri 40+ evrih dodatnega zavarovanja potem pa cakas na zdravnika kot en v venezueli na kruh 

 

sam nikoli nisem skrival da me zanima le moja lastna rit. JJ je slab za drzavo dober pa za posameznika

 

med tem ko solidaren svit pomaga v ocetnjavi starkam preko ceste in rade volje placuje nepremicninski davek

Točno tako. Upam da bodo kmalu uvedli nepremičninski davek tako kot ga imajo vse normalne države, vključno s Švico in Avstrijo.

 

Predvidevam da se tebe to ne tiče, ker itak v tujini furaš najem, doma pa nadomestilo plačujejo starši...

Povezava do prispevka

Bravo. Ko je Generalli napovedal podražitev, sem takoj vedel, da lahko računam na hitro ukrepanje vlade! Ko jebe privat zavarovalnice, ki porabijo 50 milijonov samo za birokratski aparat, da razdelijo denar... za povrh pa kujejo še ogromen dobiček. Potegnite mi ga zavarovalnice!

 

https://n1info.si/novice/slovenija/koalicija-s-pojasnili-o-ukinitvi-dopolnilnega-zdravstvenega-zavarovanja/

 

 

Povezava do prispevka
svit reče pred 1 uro:

Točno tako. Upam da bodo kmalu uvedli  davek 

 

 

 

Tule imate tipicno ideolosko locnico med levico in desnico. Nam je slednji stavek neprestavljiv. Da bi dejansko upal da mi drzava trga moj zasluzen dohodek. Med tem ko mi stremimo imet  cim manjse davke in minimalno vlogo drzave v zivljenju tile pac sanjajo partijo. Kaj ces

 

Navedek

Ja je super imeti vlado, ki skoci, ko velik borec za clovekove pravice Pavle Rupar zazvizga

 

ukinil dopolnilno tako da bodo tega naredili obveznega za vsakega drzavljana, kak butl lvl je to ?

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
ana reče pred 7 minutami:

Ja je super imeti vlado, ki skoci, ko velik borec za clovekove pravice Pavle Rupar zazvizga. 

 

Nimam pojma o čem žlobudraš... Komentiral sem odlično in hitro akcijo direkt po napovedi Generalija za podražitev. Kaj ima Rupar s to napovedjo pa ne vem. 

 

Itak pa niti v sanjah ne bi pričakoval, da boš pohvalila karkoli bojo naredili :D Tudi, če bi jim uspelo iz zraka potegniti 100 milijard v trenutku. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 18 minutami:

 

Tule imate tipicno ideolosko locnico med levico in desnico. Nam je slednji stavek neprestavljiv. Da bi dejansko upal da mi drzava trga moj zasluzen dohodek. Med tem ko mi stremimo imet  cim manjse davke in minimalno vlogo drzave v zivljenju tile pac sanjajo partijo. Kaj ces

 

 

ukinil dopolnilno tako da bodo tega naredili obveznega za vsakega drzavljana, kak butl lvl je to ?

Kupi hišo v Avstriji pa poročaj, ko boš prvič plačal nepremičninski davek. To kar imamo zdaj v Sloveniji je milina od "minimalnega vpletanja države v življenje", kar se tiče nepremičninskega davka. 

uredilo bitje svit
Povezava do prispevka
svit reče pred 7 minutami:

To kar imamo zdaj v Sloveniji je milina od "minimalnega vpletanja države v življenje", kar se tiče nepremičninskega davka. 

 

Da in zelim da tako tudi ostane in ne ta davek bo tudi mene zadel za hiso. Se noben problem se ni resil z visanjem davkov lepo vidno  na primeru Anglije ampak kaj bi razlagal bos itako skusil sam

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 5 urami:



davcno olajsavo in resili so problematiko oz krajo gasticev. Penzici so dobili vec pa se zret in na dopust ste sli na drzavne stroske…

 

vprasaj me raje katera vlada je do sedaj naredila vec za posameznika? A ker vam Levica dviguje minimalac za par evricev?

 

Goloba pa jaz za nic ne krivim 

za stanje v drzavi krivim le in samo slovenski narod

 

vsakemu ki jamra jaz odgovorim izvolili ste ga z gladko vecino zdaj Pa plesite. Isto kot Jankovica

 

 

Kako misliš na državne stroške, misliš na davke, na katere ti je nezaslišano, da bi se dvignili? Nevem al si res butel, al misliš da je ta denar za bone, ki so ga na veliko talali kar zrastel na drevesih?

 

Najbolj smešno pri vsem tem je, da so v zadnjih letih državo najbolj zadolžile desne vlade, leve pa potem morale stiskat.

 

Sicer še enkrat mi razloži prosim, kaj je prejšnja vlada naredila za posameznika? Ker razen tega da so nas še dodatno zadolžili, delili bone vsepovprek, penzionistom in študentom niso kej dosti naredili.

VonGriffin reče pred 23 minutami:

 

Tule imate tipicno ideolosko locnico med levico in desnico. Nam je slednji stavek neprestavljiv. Da bi dejansko upal da mi drzava trga moj zasluzen dohodek. Med tem ko mi stremimo imet  cim manjse davke in minimalno vlogo drzave v zivljenju tile pac sanjajo partijo. Kaj ces

 

 

ukinil dopolnilno tako da bodo tega naredili obveznega za vsakega drzavljana, kak butl lvl je to ?

Kar se tiče zavarovanja, a se zavedaš da država plačuje bolniške? Kar pomeni, da če nimaš dopolnilnega zavarovanja in boš zato doma pol leta več kot sicer boš državo stal precej več, kot če se vrneš čimprej nazaj delat. Kak butl lvl moreš bit da tega ne razumeš? Državi more bit v interesu, da je prebivalstvo čimbolj zdravo in če se ti kej zgodi da si čimprej sposoben ponovnega dela.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 22 minutami:

 

Nimam pojma o čem žlobudraš... Komentiral sem odlično in hitro akcijo direkt po napovedi Generalija za podražitev. Kaj ima Rupar s to napovedjo pa ne vem. 

 

Itak pa niti v sanjah ne bi pričakoval, da boš pohvalila karkoli bojo naredili :D Tudi, če bi jim uspelo iz zraka potegniti 100 milijard v trenutku. 

Ne tega, da je bila hitra reakcija, potem, ko je Rupar napovedal vlogo predloga zakona? 

 

Dodatno zavarovanje kot v Sloveniji je brez veze, gre malo premetavanje denarja in nekaj ekstra ljudi bo moralo placat. 

Povezava do prispevka
Skynetz reče pred 15 minutami:

Kako misliš na državne stroške, misliš na davke, na katere ti je nezaslišano, da bi se dvignili? Nevem al si res butel, al misliš da je ta denar za bone, ki so ga na veliko talali kar zrastel na drevesih?

 

Najbolj smešno pri vsem tem je, da so v zadnjih letih državo najbolj zadolžile desne vlade, leve pa potem morale stiskat.

 

Sicer še enkrat mi razloži prosim, kaj je prejšnja vlada naredila za posameznika? Ker razen tega da so nas še dodatno zadolžili, delili bone vsepovprek, penzionistom in študentom niso kej dosti naredili.

Kar se tiče zavarovanja, a se zavedaš da država plačuje bolniške? Kar pomeni, da če nimaš dopolnilnega zavarovanja in boš zato doma pol leta več kot sicer boš državo stal precej več, kot če se vrneš čimprej nazaj delat. Kak butl lvl moreš bit da tega ne razumeš? Državi more bit v interesu, da je prebivalstvo čimbolj zdravo in če se ti kej zgodi da si čimprej sposoben ponovnega dela.

 

 

Koliko se je Golobova vlada zadolzila do sedaj in kaj imas ti od tega ? Alenka je rekorderka v drzavnih zadolzitvah in kaj imas ti od tega ? da so pod ceno prodali banke dalje ?

 

Sem ti povedal ampak kot pravi indoktriniranec ne poslusas. (Ce bi se zivel v Sloveniji) mi je Janezova drzava za nemalo znizala davek (v povprecju za jurja neto letno ce bi se voziil v Avstrijo delat), ce bi pustili zakon se vec

ter mi povrnila pravico da polnega denarnega nadomestila ki so ga do sedaj neposredno kradli od Avstrije (dobro tole bi verjetno letelo na eu sodisce in so morali)

 

pa se mat so dobili bone in je Janez dal iz blagajne za stejk marsikater stari prdec pa je po dolgem cajtu videl morje

ampak tu se strinjam z Jelincicem, butlom ne talas denarja 

 

Navedek

 Kar pomeni, da če nimaš dopolnilnega zavarovanja in boš zato doma pol leta več kot sicer boš državo stal precej več

 

Dopolnilno ni bilo obvezno in ce ga nisi imel si placal 30% nekje sam, razlozi ti tvoje sklepanje ker ga ne razumem

 

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
ana reče pred 3 minutami:

Ne tega, da je bila hitra reakcija, potem, ko je Rupar napovedal vlogo predloga zakona? 

 

Dodatno zavarovanje kot v Sloveniji je brez veze, gre malo premetavanje denarja in nekaj ekstra ljudi bo moralo placat. 

 

Itak, tisto bi bilo samo zavlačevanje, ker valjda vlada ne bo sprejela predloga Rupara hahaha... Samo zavleklo bi se vse skupaj isto kot s tistimi referendumi, ko so zajebali praktično eno leto. Jasno je, da je boljše, če gre vse iz ene malhe, kot pa se drobi na večji birokratski aparat in več strani nakazuje denar za isto stvar. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...