Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

Waslich reče pred 1 minuto:

 

Če hoče desnica vladati, rabi 3 stranke. SDS + NSi + še ena (Logar?).  SDS dobi tistih klasičnih 25% od svojih vojščakov in potem čim več še ostale stranke. JJ bi moral spakirat ja, ker je tudi njega že čas povozil. Ampak tega ne bomo videli v dogledni prihodnosti.

 

in od kje bosta drugi dve dobili %? Prevzeli od "levih"?

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 1 minuto:

Seveda. Pravljice za lahko noč govori komu drugemu. 

 

No, lahko verjameš kar hočeš

je bil pa ta polom sigurno dovolj za moje, da bodo VSAKIČ (po tem, ko jih aktualna vlada razočara), glasovali za nov obraz, samo da ni Janša ali oprode 

 

sam zaenkrat še nism glasoval za stranko, ki je največji konkurent SDS (največkrat sem itak za neparlamentarne), ne izključujem pa tega taktičnega glasovanja kdaj v prihodnosti

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 minuto:

25% Janša in 15% logar :D :ododava:

 

A Logar bo 15% pobral levim opcijam, Janši (in NSi-ju) pa nič? Ti dejansko verjameš v zmago desne opcije na naslednjih volitvah al malo trolaš? :lol:

 

Danes so dovoljene sanje...

 

Kaj potem praviš, da bo Prebilič zmagal volitve?

Povezava do prispevka
Berbasecks reče Pravkar:

(največkrat sem itak za neparlamentarne)

 

Žal je to skoraj isto kot glas ZA Janša. Če sam misliš, da ima stranka, ki jo tako voliš šanso za prestop 4% praga... pol recimo OK, če pa sam veš, da nimajo šans, potem pa je to res glas za SDS.

 

Neke prioritete, ki so lastne posamezni državi ima vsaka posebej. Visoka inflacija recimo je trenutni pojav in se bo prej ali slej umirila na vseh ravneh. Dolgoročno je janšizem dosti večja grožnja Sloveniji kot pa inflacija. Zato take prioritete.

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 6 minutami:

 

Kaj potem praviš, da bo Prebilič zmagal volitve?

 

Ne vem kdo bo. Moraš pa priznat, da si totalno nerealno potegnil 15 Logarjevih procentov iz levega pola in 0% is desnega. S samostojim Logarjem SDS pade pod 20%, NSi pa na 4-5% v najboljšem primeru.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 minuto:

 

Žal je to skoraj isto kot glas ZA Janša. Če sam misliš, da ima stranka, ki jo tako voliš šanso za prestop 4% praga... pol recimo OK, če pa sam veš, da nimajo šans, potem pa je to res glas za SDS.

 

Zakaj misliš, da ne glasujem več za Pirate :D

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 6 minutami:

 

Zakaj misliš, da ne glasujem več za Pirate :D

 

Jup, tako razmišlja zdaj več teh volilcev strank brez šans prestopa parlamentarnega praga. Itak se bo tudi apatičen folk "mobiliziral" v primeru ponovne grožnje.

 

Realno (razen v izjemnem primeru - da pekel pomrzne) ima več šans tisti pes, ki ga lima Andrejus, da bo predsednik vlade, kot pa JJ.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 17 minutami:

 

Ne vem kdo bo. Moraš pa priznat, da si totalno nerealno potegnil 15 Logarjevih procentov iz levega pola in 0% is desnega. S samostojim Logarjem SDS pade pod 20%, NSi pa na 4-5% v najboljšem primeru.

 

 

Meni očitaš nerealne ocene in potem ti daš SDS pod 20% :lol:.

 

Če bo Golob še naprej tako fural vlado, kot do sedaj in če Kučaniči ne bodo našli adekvatnega kandidata za novega obraza, so moje cifre kar realne.

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka
Waslich reče pred 45 minutami:

 

 

Zelo verjetno bo desnica zmagala naslednje volitve. Sprijazni se s tem ;) 

 

Ne bo ker je slovensko volilno telo levo

 

Logar je na predsedniskih dosegel najvec kaj lahko desnica pri vas, Se enostavno ne more zgoditi da ima ena desna stranka taksen rezultat kot Golob

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
Waslich reče pred 22 minutami:

 

 

Meni očitaš nerealne ocene in potem ti daš SDS pod 20% :lol:.

 

 

Pod 20%, ker mu bo Logar vzel 5%. Ne razumem kje v nebesih ti živiš, če misliš, da logar ne bo vzel % SDS. Ajde... bomo videli. Ni me niti malo strah naslednjih volitev.

 

Niti delček tvojega zapisa ni realen, če misliš, da bo Logar vzel 15% glasov, brez odvzema glasov sami desni opciji.

 

Imaš pa pravico živet v nebesih. Se vidimo na volitvah :D

 

lp

 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 28 minutami:

 

Ne bo ker je slovensko volilno telo levo

 

Logar je na predsedniskih dosegel najvec kaj lahko desnica pri vas, Se enostavno ne more zgoditi da ima ena desna stranka taksen rezultat kot Golob

 

 

Kje sem jaz napisal, da bo SDS ali Logar dobil iste procente kot Golob?

 

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 18 minutami:

 

Pod 20%, ker mu bo Logar vzel 5%. Ne razumem kje v nebesih ti živiš, če misliš, da logar ne bo vzel % SDS. Ajde... bomo videli. Ni me niti malo strah naslednjih volitev.

 

Niti delček tvojega zapisa ni realen, če misliš, da bo Logar vzel 15% glasov, brez odvzema glasov sami desni opciji.

 

Imaš pa pravico živet v nebesih. Se vidimo na volitvah :D

 

lp

 

 

To govoriš, ker ne poznaš Janšistov ;) 

 

Ga ni Janšista, ki bi volil kaj drugega kot JJ. In v SDSu je 90% takih. 

 

Pa ne boš verjel kolko je causal volilcev, ki so volili Goloba in zdaj to obžalujejo. Verjemi, da za veliko od njih, bo leva opcija imela hard time za jih prepričat za nov obraz. To ciljam predvsem na folk z visokimi prihodki, SPji in podjetniki d.o.o.

 

Pa ne  trdim, da bo desnica dobila ustavno večino, ampak če levica ne dobi novega rešitelja ala Janković ali Golob, ki naj bi bila kao uspešna podjetnika, bo mobilizacijski učinek veliko slabši. Pa nimaš korone tokrat, ki jo lahko obesiš na JJ. Če misliš, da  bo folk ala Prebilič ti prinesla zmago, potem si vsaj toliko (ne)realen kot sem jaz. 

Povezava do prispevka

Žal nima prav. Slovensko volilno telo ni levo, ampak anti Janša.

 

Desnica ne premore enega lepega pedra k se zna oblačit in obnašat.

 

Pač desna scena v Slo je res kmetavzarska. Če je Logar največ, kar se premore potem vemo kje smo…

 

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...