Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

fauzo reče pred 1 minuto:

Eh, s tabo ne gre tega razpravljati, ker imaš preveč ustaljeno mnenje. Logar po mojem mnenju bi takoj podpisal padec Janše, samo ga preprosto ni mogoče strmoglaviti. Ali si nami ali proti nam. Tertium non datur. 


Seveda, bi takoj podpisal, ker misli, da je on naslednik. Razni Grimsi, Černači in folk iz ozadja bo pa samo mirno gledal kako jim nek smrkavec pobira stranko pred nosom :D 

 

Logarja brez SDS infrastrukture al pa kot platforme, ne bi bilo. Ce bi sel na svoje, bi imel kariero v politiki a la Virant. Cim bi se ga lotili bi padel pod 8% tudi, ce bi mu prej kazalo 40%. 
 

On izven SDS ne obstaja in ne more obstajat dlje kot eno volilno kampanjo. Izstopa samo zato, ker je obkrozn z SDS-ovci. 
 

To, da ima zeljo sedaj, ko se je s pomocjo in po izrecni zaslugi stranke prebil na vrh lestvic priljubljenosti, to unovcit za svoj racun… sanja svinja kukuruz. 
 

Edini motiv “levih volivcev” za spodbujanje Logarja k samostojni poti je ta, da tip po par mesecih izgine s politicnega parketa. 
 

Logarjeva stranka bi imela max domet 8%. In to samo prvic. Drugic je ne bi bilo. 
 

Ne vem zakaj folk logarja dojema drugace kot ostale sdsovce preden jih je JJ poslal na kako misijo za izgubo ugleda. 

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 1 minuto:


Seveda, bi takoj podpisal, ker misli, da je on naslednik. Razni Grimsi, Černači in folk iz ozadja bo pa samo mirno gledal kako jim nek smrkavec pobira stranko pred nosom :D 

 

Logarja brez SDS infrastrukture al pa kot platforme, ne bi bilo. Ce bi sel na svoje, bi imel kariero v politiki a la Virant. Cim bi se ga lotili bi padel pod 8% tudi, ce bi mu prej kazalo 40%. 
 

On izven SDS ne obstaja in ne more obstajat dlje kot eno volilno kampanjo. Izstopa samo zato, ker je obkrozn z SDS-ovci. 
 

To, da ima zeljo sedaj, ko se je s pomocjo in po izrecni zaslugi stranke prebil na vrh lestvic priljubljenosti, to unovcit za svoj racun… sanja svinja kukuruz. 
 

Edini motiv “levih volivcev” za spodbujanje Logarja k samostojni poti je ta, da tip po par mesecih izgine s politicnega parketa. 
 

Logarjeva stranka bi imela max domet 8%. In to samo prvic. Drugic je ne bi bilo. 
 

Ne vem zakaj folk logarja dojema drugace kot ostale sdsovce preden jih je JJ poslal na kako misijo za izgubo ugleda. 

 

Napačno vprašanje si postavil. Vprašanje ni : zakaj se Logarja dojema drugače, ampak "zakaj se ga ne bi dojemalo drugače". Kolikor sem imel priložnost v tem turbulentnem času govoriti z ljudmi, ki mnogo bolje poznajo politično zgodovino kot jaz sam, bi rekel, da Logarju nima nihče česa očitati. Razen tega, da se je kot desničar spečal z desničarsko stranko, kar se oba strinjava je edini način, da si kot desničar v Sloveniji politično relevanten. 

 

Zakaj mu ne bi dali priložnosti? Vidiš, o tem ti govorim. Sam sem prepričan, da ne moremo in ne smemo ljudi soditi samo po tem od koder prihajajo. In če Logarja sodimo po dosedanjih dejanjih se zdi kot pošten politik, nekdo, s komer je vredno stopiti v dialog. Vsaj dokler se ne izkaže, da je "sovražnik". 

Povezava do prispevka
Brenta reče pred 20 urami:

Jaz pa ne vem kaj tocno si mislil, da bo levica lahko premaknila, glede na to da jih niti za sestavo vlade ne potrebujejo. Imajo marginalno vecjo moc karkoli spremeniti vsaj v svojih resorjih ce so v vladi, kot pa ce niso. Ce se ne uvrstijo na naslednjih volitvah je to potem samo spet razlog, zakaj se nikoli nic ne spremeni. Ker ce rajsi das glas npr SD, kot pa levici, ki te je "razocarala", have i got bad news for you.


Dobesedno osmesili so se kot stranka, kot gibanje in kot ideja. S tem, da menim, da je seme propada bilo zasajeno ze prej - ko se vecina vodstva udobno namesti znotraj LJ obvoznice in izgubijo stik s terenom bolj ali manj povsod. Potem jih Golob izkoristi za nabijanje nekih nerealnih obljub, oni se prilijejo olja na ogenj z dodatnimi blablablaji in evo ti. Stranka komaj obstaja, aktivno clanstvo so zdavnaj razpodili in odtujili od sebe, v vladi izpadejo smesno, sploh to ministrstvo za circlejerk. 

 

Levica je iz zdrave levosredinskenstranke ratala buržujski bal pod krinko razrednega boja.

 

Levica bi lahko prosperirala ob tako zblojenem SDju, da pece glava, samo so sami se bolj nesposobni kot se je SD zameril volivcem. 
 

 

Povezava do prispevka
kmjr reče Pravkar:

sploh to ministrstvo za circlejerk. 


pa bolj kot ta medo me je razocarala medlost ministrstva za kulturo

 

dobesedno sd ga vodi, ceprav je ministrica koordinatorka levice, lol. Ne vem ce sem zasledil eno odlocitev al imenovanje, ki ni bilo ze prej na agendi SD. 

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 3 minutami:


Dobesedno osmesili so se kot stranka, kot gibanje in kot ideja. S tem, da menim, da je seme propada bilo zasajeno ze prej - ko se vecina vodstva udobno namesti znotraj LJ obvoznice in izgubijo stik s terenom bolj ali manj povsod. Potem jih Golob izkoristi za nabijanje nekih nerealnih obljub, oni se prilijejo olja na ogenj z dodatnimi blablablaji in evo ti. Stranka komaj obstaja, aktivno clanstvo so zdavnaj razpodili in odtujili od sebe, v vladi izpadejo smesno, sploh to ministrstvo za circlejerk. 

 

Levica je iz zdrave levosredinskenstranke ratala buržujski bal pod krinko razrednega boja.

 

Levica bi lahko prosperirala ob tako zblojenem SDju, da pece glava, samo so sami se bolj nesposobni kot se je SD zameril volivcem. 
 

 

bravo. Točno to. Zdi se kot da modeli vladajo iz steklene palače nekaj kilometrov nad Ljubljano in sploh nimajo stika z realnim dogajanjem na tleh. 

kmjr reče pred 1 minuto:


pa bolj kot ta medo me je razocarala medlost ministrstva za kulturo

 

dobesedno sd ga vodi, ceprav je ministrica koordinatorka levice, lol. Ne vem ce sem zasledil eno odlocitev al imenovanje, ki ni bilo ze prej na agendi SD. 

bravo

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
fauzo reče pred 3 minutami:

Zakaj mu ne bi dali priložnosti? Vidiš, o tem ti govorim. Sam sem prepričan, da ne moremo in ne smemo ljudi soditi samo po tem od koder prihajajo. In če Logarja sodimo po dosedanjih dejanjih se zdi kot pošten politik, nekdo, s komer je vredno stopiti v dialog. Vsaj dokler se ne izkaže, da je "sovražnik". 


S cim mu ne dam priloznosti? Nicesar mu ne branim. Dejansko ne razumem zakaj bi bil Logar karkoli drugega kot cisto obicna diverzija kakrsno nam LDS servira vsake 4 leta z nekim novim obrazom. Logar je pac slaba izvedba desnega Pahorja. 
 

Ne vem zakaj bi se ti kot drzavljan pocutil kolickaj bolje, ce bi namesto recimo Tanje Fajon imel Logar njem trenutni vpliv. Preprican sem, da ce nic drugega, bi se pogosteje facepalmal, ko bi gledal porocila :D 

 

Logar nima vsebine. On bi bil soliden visji birokrat, morda dober minister za javno upravo, ma nikoli nek vodja. Karizme ima toliko kot un nas pek tortic iz tinder teme. 
 

Tudi sicer igra samo na eno karto - nisem SDS, nisem Jansist, a sem v SDS, volite mene jaz presegam delitve tako, da se sprenevedam glede svoje pozicije. Spomnil sem se boljse paralele - on je Igor Zorcic cim izstopi iz SDS. :D Edina tocka programa “jaz sem lahko sprejemljiv in za leve in za desne” za to pa ne rabimo vsebine. 

Povezava do prispevka
kmjr reče pred 14 minutami:


S cim mu ne dam priloznosti? Nicesar mu ne branim. Dejansko ne razumem zakaj bi bil Logar karkoli drugega kot cisto obicna diverzija kakrsno nam LDS servira vsake 4 leta z nekim novim obrazom. Logar je pac slaba izvedba desnega Pahorja. 
 

Ne vem zakaj bi se ti kot drzavljan pocutil kolickaj bolje, ce bi namesto recimo Tanje Fajon imel Logar njem trenutni vpliv. Preprican sem, da ce nic drugega, bi se pogosteje facepalmal, ko bi gledal porocila :D 

 

Logar nima vsebine. On bi bil soliden visji birokrat, morda dober minister za javno upravo, ma nikoli nek vodja. Karizme ima toliko kot un nas pek tortic iz tinder teme. 
 

Tudi sicer igra samo na eno karto - nisem SDS, nisem Jansist, a sem v SDS, volite mene jaz presegam delitve tako, da se sprenevedam glede svoje pozicije. Spomnil sem se boljse paralele - on je Igor Zorcic cim izstopi iz SDS. :D Edina tocka programa “jaz sem lahko sprejemljiv in za leve in za desne” za to pa ne rabimo vsebine. 

To so vse vaša predvidevanja in domneve. 

 

Kar sam vidim pri Logarju je predvsem, da skuša nekaj spremeniti. Cinizem, ki nas ne pelje nikamor, narekuje, da rečemo, da je to spet politična diverzija, ampak kaj če ni? Na vse lahko gledamo cinično in zavračamo, ampak a je to res plodno? 

Cinizem mora, vsaj po mojem mnenju, imeti neko osnovo. 

 

Se strinjam, da ni superstar politike, ampak, če ga sodimo glede na dejanja, misli dobro. Ne pravim, da bi moral imeti vpliv ali karkoli takega, pravim pa, da dokler se človek ne izkaže kot špijuna ... ga ne moremo imeti za špijuna. 

 

To je eden glavnih očitkov slovenske politike. Drug drugega ne spustimo zraven. Logar, ne glede na to kdo je kot človek, ne bo nikoli nič drugega kot Janšev pes (vsaj za levičarje) 

 

Razumeš kaj želim povedati? Ožigosal si ga še preden je nastopil. Ker je "janšev pes". Tvoja oznaka osebe, izhaja iz tega kar si že vnaprej misliš o njemu, in mu niti ne pustiš, da nastopi. Oz. rečeno drugače : ker že pričakuješ, da je diverzija, ga sploh ne spustiš zraven. 

 

Pa nisem za Logarja, samo imel sem par zanimivih debat na to temo z ultra levičarji, ki so uletavali s podobnimi izjavami. In zanimivo je bilo, da nihče od njih ni znal povedati zakaj so prepričani, da je Janšev pes. Na tak način se preprosto ne moremo iti politike : tako da že vnaprej označimo vse kar izhaja iz sosednjega tabora za diverzijo. 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
fauzo reče pred 17 minutami:

To so vse vaša predvidevanja in domneve.

 

Ožigosal si ga še preden je nastopil. Ker je "janšev pes".

 

Glej... vsak da šanso tistemu komur hoče. Pač daj glas Logarju (če bo sploh kaj iz tega) in to je to. Drugi pa bojo dali glas tistemu (staremu ali novemu), ki se jim bo zdel primernejši ali pa tudi Logarju. Tak simpl delujejo volitve. Al kaj bi ti zdaj kar ljudi prislili naj dajo ravno Logarju šanso? Ne razumem tega forsiranja s tvoje strani, ker izpade kot, da bi to zdaj blo kar nujno ali samoumnevno, da se mu da šansa.

 

Saj tudi na levi vsi novi dobijo oznake...

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 9 minutami:

 

Glej... vsak da šanso tistemu komur hoče. Pač daj glas Logarju (če bo sploh kaj iz tega) in to je to. Drugi pa bojo dali glas tistemu (staremu ali novemu), ki se jim bo zdel primernejši ali pa tudi Logarju. Tak simpl delujejo volitve. Al kaj bi ti zdaj kar ljudi prislili naj dajo ravno Logarju šanso? Ne razumem tega forsiranja s tvoje strani, ker izpade kot, da bi to zdaj blo kar nujno ali samoumnevno, da se mu da šansa.

 

Saj tudi na levi vsi novi dobijo oznake...

Ravno zato gre. Če želimo spraviti skupaj neko kolikor toliko smiselno in pristno politično strukturo - moramo dopustiti, da ljudje, ki se zdijo dobronamerni, dobijo priložnost ne glede na to iz katerega brega prihajajo. Ko pravim dobijo priložnost mislim v smislu, da jih ne smemo zavračati samo ker izhajajo iz napačnega tabora. Ne govorim, da bi ga kdorkoli mogel voliti, ampak zgolj to, da se ga ne označuje kot Janševega psa, če se kot tak ni nikoli izkazal. 

 

in ja, na desnici je isto. Ampak to je problem vsake zgodovinsko neutemeljene politične strukture. Ameri majo recimo isti problem. 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 7 minutami:

Zakaj bi dajal priložnost nekomu, čigar core vrednote so povsem v nasprotju s tvojimi?

Ker misli dobronamerno, oz. nikoli ni pokazal, da misli slabonamerno. 

 

Lej, ne pravim, da bi se mu moralo dajati priložnost kot politiku, še posebno ne, če si levičar, ne me narobe razumet. Ampak kot nekomu, ki je s svojimi dejanji pokazal, da želi dobro Sloveniji. Če se ne strinjamo v tem kako doseči to "dobro" ... to nikakor ne pomeni, da ne moremo sodelovati. 

 

V Sloveniji pa je izrazita prav ta praktično domobransko-partizanska logika. Ali si z nami ali pa si proti nam. Tretje ni možno, sodelovanje ni možno. 

 

Recimo njegov forum je kar velik korak v pravo smer. Take poskuse moramo, v kolikor niso izkazani kot diverzija, pozdravljati. In biti odprt tudi do nekoga s komer se ne strinjaš, je edini način, da funkcionira nekaj tako velikega kot država. 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
fauzo reče pred 31 minutami:

...da jih ne smemo zavračati samo ker izhajajo iz napačnega tabora...

 

Seveda jih lahko zavračamo točno zaradi tega razloga, ker to pomeni, da imajo popolnoma drugačne vrednote, cilje, ambicije, perspektive od nas. Enako kot imajo ti "novi levičarji" od desnega volilnega telesa.

 

P.S.: Sem šele po objavi tega posta videl tvoj zadnji post. Torej vsaj delno razumeš zakaj mu velike večina levice ne želi dati šanse. Dobre namene imajo praktično vsi (seveda zraven splošnega tudi za svoje žepe). Z nekimi zlemi nameni, da bi namerno sfukali državo, po moje ne nastopajo nobeni.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
fauzo reče pred 53 minutami:

Kar sam vidim pri Logarju je predvsem, da skuša nekaj spremeniti. Cinizem, ki nas ne pelje nikamor, narekuje, da rečemo, da je to spet politična diverzija, ampak kaj če ni? Na vse lahko gledamo cinično in zavračamo, ampak a je to res plodno? 

Cinizem mora, vsaj po mojem mnenju, imeti neko osnovo. 


Ko dezuje, se ne bom pretvarjal da je jasno in suho vreme :) 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 21 minutami:

 

Seveda jih lahko zavračamo točno zaradi tega razloga, ker to pomeni, da imajo popolnoma drugačne vrednote, cilje, ambicije, perspektive od nas. Enako kot imajo ti "novi levičarji" od desnega volilnega telesa.

 

P.S.: Sem šele po objavi tega posta videl tvoj zadnji post. Torej vsaj delno razumeš zakaj mu velike večina levice ne želi dati šanse.

Seveda. Ampak to ne pomeni, da ne more dialog nečesa doprinesti. Če pa se vnaprej blokira kakršenkoli poskus kot "diverzijo" smo pa tam kjer smo danes. 

 

EDIT: večina levičarjev je prepričanih, da je desnica "spawn of all evil", kjer se politično obstaja SAMO da se krade. In v nekem oziru je to res, ni pa to vse. Zato recimo se mi zdi, da bi Logar tudi pri levičarjih moral dobiti šanso da se izkaže. Ne v smislu politično prominentne figure, ampak kot nekoga, ki se mu prisluhne. Da vidimo če ima kaj za povedati. 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
kmjr reče pred 42 minutami:


Ko dezuje, se ne bom pretvarjal da je jasno in suho vreme :) 

To je ta tipični slovenski cinizem. Mislim, da bi bili kot družba mnogo boljši, če bi dopustili tudi malo drugačnosti. (in to pride od mene, ki sem se z dopuščanjem vseh ljudi blizu kar pošteno zaj. ) To pomeni, da bi npr. Logarja jemali resno, dokler se ne bi izkazal kot diverzija.

 

Alternativa je cinizem, ki ne prinese ničesar. Prepoznati je potrebno, da ima vsaj del družbe drugačne vrednote in se naučiti to spoštovati in prihajati v dialog s tem. V tem se tako eni kot drugi lahko veliko naučimo.  

 

edit: in ne, dopuščanja "carskosti" cocacolinih puhlic, ki so očitno trollanje hardcore levičarja ... ni dopuščanja dialoga. Je delanje politične debate v zabavo. Ne bi me preseneačalo, če cocacola spi zavit v komunistično zastavo. Mislim ... že njegov nick jasno kaže na to, da gre za trolla, ki se bo povsod norčeval iz desničarske ideologije

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka

slovenski narod je narod brez principov in casti, kot je ze nekdo prej zapisal le redko dejansko stoji za svojimi naceli skozi zivljenje. Bivsi direktor slovenskih arhivov je bil hardcore komunist in je eden redkih akademikov ki jih jaz spostujem ravno zato ker je stal javno za tem kar je in se je dalo z njim kljub drugacnosti akademsko brez custvene vpletenosti komunicirat. Po drugi strani je Makarovicka frigidna aktivistka ki zna le zalit in uporabljati simbole za katerimi ni nikoli stala. Pa se to le od takrat ko ji je JJ zreduciral tezko prisluzeno penzijo

 

Pricakujete od strank nek program in nacrt nujnih reform, lol ce pa volite le osebnosti brez zravega razuma ? V normalni drzavi Janez ne bi nikoli prisel do oblasti sploh pa ne na tak nacin kot je. Goloba pa se bo odstrelilo v trenutku ko bi zacel novinarje politicno oznacevati za jansiste ki jih je treba odstraniti

 

Logar ce bo kdaj prevzel SDS (kar dvomim ker vzdusje v stranki ni taksno kot je pri levakih ki bi ga zeleli) bo slej ko prej uporabljal iste metode

 

 

 

 

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
kmjr reče pred 3 urami:


Dobesedno osmesili so se kot stranka, kot gibanje in kot ideja. S tem, da menim, da je seme propada bilo zasajeno ze prej - ko se vecina vodstva udobno namesti znotraj LJ obvoznice in izgubijo stik s terenom bolj ali manj povsod. Potem jih Golob izkoristi za nabijanje nekih nerealnih obljub, oni se prilijejo olja na ogenj z dodatnimi blablablaji in evo ti. Stranka komaj obstaja, aktivno clanstvo so zdavnaj razpodili in odtujili od sebe, v vladi izpadejo smesno, sploh to ministrstvo za circlejerk. 

 

Levica je iz zdrave levosredinskenstranke ratala buržujski bal pod krinko razrednega boja.

 

Levica bi lahko prosperirala ob tako zblojenem SDju, da pece glava, samo so sami se bolj nesposobni kot se je SD zameril volivcem. 
 

 

Ja, ampak kaj bi bilo boljse, ce ne bi vstopili v vlado? Z mojega vidika bi se bolj izpadlo, da jih je samo gobec. In bi na tej tocki precej bolj razmisljala o tem, koga volit naslednjic. Ce se je zaradi tega prevetrilo clanstvo - good riddance ali nekaj v tem stilu.

Ce kaj, se samo Golob izpeva po mojih predvidevanjih. In SD medlo zdi v senci. Dobesedno (zal) ni neke alternative.

Povezava do prispevka

Okoli Levice je čista matematika. Sploh določeno članstvo je daleč na levi in niti približno leva sredina. Če taka stranka gre v vlado s 4mi %, ne bo dosegla veliko stvari iz programa. Zato sem bila presenečena, da so šli v vlado. Ne vem kako ste lahko razočarani nad njihovimi učinkom, kvečjemu je bil njihov vpliv večji kot bi se pričakovala po njihovih rezultati. Ne morete pričakovat veliko uresničevanje programa, ki ima 4% podpore med volilci. 

 

Zelen3 stranke imajo pogosto podoben problem, samo oni se lahko ostedotočiko na samo eko zadeve in upajo, da bo to dovolj na naslednjih volitvah. Ali pa Desus in penzionisti. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka
ana reče pred 1 uro:

Okoli Levice je čista matematika. Sploh določeno članstvo je daleč na levi in niti približno leva sredina. Če taka stranka gre v vlado s 4mi %, ne bo dosegla veliko stvari iz programa. Zato sem bila presenečena, da so šli v vlado. Ne vem kako ste lahko razočarani nad njihovimi učinkom, kvečjemu je bil njihov vpliv večji kot bi se pričakovala po njihovih rezultati. Ne morete pričakovat veliko uresničevanje programa, ki ima 4% podpore med volilci. 

 

Zelen3 stranke imajo pogosto podoben problem, samo oni se lahko ostedotočiko na samo eko zadeve in upajo, da bo to dovolj na naslednjih volitvah. Ali pa Desus in penzionisti. 

 

kaj pa je dosegla?

Povezava do prispevka
Brenta reče pred 1 uro:

Ja, ampak kaj bi bilo boljse, ce ne bi vstopili v vlado? Z mojega vidika bi se bolj izpadlo, da jih je samo gobec. In bi na tej tocki precej bolj razmisljala o tem, koga volit naslednjic. Ce se je zaradi tega prevetrilo clanstvo - good riddance ali nekaj v tem stilu.

Ce kaj, se samo Golob izpeva po mojih predvidevanjih. In SD medlo zdi v senci. Dobesedno (zal) ni neke alternative.


Ce ne znas plavat je bolje ostat na kopnem kot poskusit navdusit prisotne s skokom v vodo in plavanjem :)). 
 

Sej to kar pisem ne pomeni, da jih ne gre volit - niti Nk Litija ne bo prvak, pa se vseeno lahko najde razloge za navijat zanje. Jaz se zadnja leta odlocam na DZ volitvah po kandidatih v mojem okraju, strankarsko pripadnost ignoriram. 

uredilo bitje kmjr
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 24 minutami:

 

kaj pa je dosegla?

Ocetovski dopust iz 30 na 75 dni, precejsen dvig minimalne place in usklajevanje pokojnin.

Kaj dosti vec je ze tezko pricakovat. Oz. lahko samo javno nasprotujejo dolocenim akcijam vlade, tako kot ce bi bili v opoziciji, realno pa ne morejo nic.

Iskreno, po pricakovanjih. Ce so ta nizka, si tezko razocaran :D

 

Edit: upam se, da pritisnejo na dokoncno ureditev dodatnega zdravstvenega zavarovanja. Torej, ce se prispeva bruto prispevek, pricakujem progresivno lestvico, ker trenutna ureditev je spet taka, da bolj nastradajo revezi. Pa ko se bodo spet oglasili gastarbaiterski trolovi, to pomeni da bom sama placevala vec in ne manj. In bodite preseneceni, da me gladko BK za to, dokler ohranimo javno zdravstvo. Ker alternativa je bistveno drazja.

uredilo bitje Brenta
Povezava do prispevka
kmjr reče pred 19 minutami:

Jaz se zadnja leta odlocam na DZ volitvah po kandidatih v mojem okraju, strankarsko pripadnost ignoriram. 

 

Jaz sem to naredil na zadnjih volitvah in voli Našo deželo, ker je Aleksandra iz naših koncev in je to zelo redko, da je kdo od kje tu :D Nisem sploh gledal nekaj na politiko, seveda sem samo pazil, da ne bi SDS obkrožil haha.

 

Bo na naslednjih volitvah Andrejus itak Levico volil in se bojo ti glasovi izničili.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 32 minutami:

 

kaj pa je dosegla?

Solidarne sobote.  :D

 

Imajo vpliv na socialno politiko. Minimalna plača bi bila verjetno nižja, če Levica ne bi bila v vladi. Je cel kup ukrepov okoli zaposlovanja etc, kjer imajo vpliv na politiko. Jaz še v večini s tem ne strinjam, samo jaz se tako večinoma ne strinjam z njihovo politiko. Je pa res, da je tisto ministrstvo za enake priložnosti, medgeneracijsko sodelovanje ali karkoli že se menujejo, samo sebi namen. 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 uro:

Na levi pa jih večina vmes menjava stranke.

Želim vam čimveč menjav stranke.

Tako to je, če vam je StudioCity bolj pomemben od 100€ v žepu vsak mesec

 

Deugače, će ti nekdo zmanjša davke, ukini plaćevanje avtocest, zmanjša davščine za e-avtomobile, izniči boniteto za e-avtomobile...

Zakaj bi menjal?

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...