Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

Sanctuary (2022) :avadodo:

 

https://m.imdb.com/title/tt15364972/

Igralka Margaret Qualley iz Poor Things (hčerka Andie McDowell) in glavni igralec iz TV serije Catch 22 - Christopher Abbott - imata poseben dogovor (ona je dominatrix). Več ne rabim rečt, je pa film triler.

 

Film, ki se večinoma dogaja v enem stanovanju in je zmaga kar se actinga tiče. Kdo je že jokcal, da dobrih originalnih filmov ni več?

Povezava do prispevka

Godzila vs Kong (2021).

 

Eden največjih kosov dreka, ki sem jih gledal v zadnjih letih in prvi film po ta zadnji Ani Karenini, ki ga nisem mogel prebaviti, niti na fast forward. Imaš dobre igralce, vso tehnologijo, neko retro muziko, Keša in še in še narediš pa takšno sranje fuck me no. Skull island mi je bil dejansko ok, 14 Godzila tud za pogledat. 

 

Kill it with fire/10

Povezava do prispevka

mah daj, Statham itak že kakih 10 let dela čist isto k The Rock. glupe otročje filme za pač ultra nizko zahtevne najstnike in pr tem pobira ogromne miljone. dobr za oba, ampak luzerji v tem smo pa taki, k hočmo od njih bilokaj kvalitetnega, za kar sta več k sposobna. ampak pač sta šla raj v smer ogromnega denarja kakor pa kvaliteto filma. men je zadnji dober/zadovoljiv film od njih The Mechanic 2011 in pa San Andreas 2015:rofl:

 

Society of the Snow 2023                     6.5/10

 

zadovoljivo, nč več od tega. čeprav še vseen bolš kokr pa starejša verzija Alive 1993, ki spada bolj pod komedijo in je res katastrofa.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...