Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

Forrest Gump 1994                   2/10

 

Taki hvalospevi in pohvale na zadevo, a film vreden 1/2 riti, bleh.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ne sej ne, edin zadnjih 10 minut nisva gledala, ker je pune depresija, drgač pa legendarno, still hold up. Zemeckis je bil do vključno leta 2000 vrhunski, potem pa škoda za Polar Express in Beowulf, ki nista dobila lih nekega odobravanja pri publiki, ker po tistem je bolj medlo vse skupaj. Samo jebiga, tip je vedno inoviral v filmih in njegov prvi več kot 20letni movie run je dost bolš kot od večine režiserjev. Slava mu. 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Potem ko sem pogledal Speak no Evil, in ga oznacil, da je zabaven, celo dober, sem malo premišljeval. Film je sicer ok, ampak fak no, koliko glupih potez je v tem filmu, samo, da bi se film zgodil.

Ne vem no, shock value je ocitno bil na prvem mestu, ker normalni ljudje enostavno nikoli ne bi tako reagirali, kot liki v filmu.

 

Totalno mi je unicilo tiste prve obcutke po filmu.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 23 urami:

Potem ko sem pogledal Speak no Evil, in ga oznacil, da je zabaven, celo dober, sem malo premišljeval. Film je sicer ok, ampak fak no, koliko glupih potez je v tem filmu, samo, da bi se film zgodil.

Ne vem no, shock value je ocitno bil na prvem mestu, ker normalni ljudje enostavno nikoli ne bi tako reagirali, kot liki v filmu.

 

Totalno mi je unicilo tiste prve obcutke po filmu.

Kaj pa te je najbolj zmotilo? 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 3 minutami:

Gremo nazaj po igracko. Evo, tam sem itak skoraj nehal gledat. Pustit otroka doma z nekim random tipom. 

Vidis, mene so taksne stvari bolj motile v filmu Jagten, ki je folku ful dogajal, jaz sem bil pa triggered zaradi določenih akcij/reakcij. 

 

Tu v tem filmu pa sploh ne, mi je bilo obnašanje znotraj karakterizacije glavnih likov sprejemljivo. Ker na tej točki je bilo vse še tako, malo awkward, ampak ne veš čisto točno, kaj je narobe in nočeš delat slona iz muhe recimo. :) 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 12 minutami:

nekaj skrajno zabitega, nekaj kar oseba s povprecno inteligenco ne bi nikoli, me zmoti in je konec.

Ampak recimo v primeru filma: starša sta deklico pustila v varstvu neznancu skupaj z dečkom, ker sta dobila zagotovilo, da je ta "varuška" ok. Saj nista ravno pustila otroka neznancu v parku? :) Mislim, meni to ni tako skrajno zabit scenarij. 

 

To, da sta se vrnila po igračo, tudi ne. Mi je bilo pričakovano, ni pa mi bilo neumno. Pač hočeš imeti mir/potolažit otroka, sej nenazadnje ni nič kriv in tudi sam ne veš, a sploh pravilno ravnaš, ko tako sredi noči "bežiš" stran "brez razloga".

Povezava do prispevka
Vučko3 reče Dne, 10. 10. 2022 at 16:03:

Ne vem, ko nekaj gledam, z relativno resno tematiko, gledam skozi oci cloveka, ne skozi scenarij ki obstaja, samo da zgodbo naprej pelje. Itak me ne moti vse, ampak ko se nekdo odloci za nekaj skrajno zabitega, nekaj kar oseba s povprecno inteligenco ne bi nikoli, me zmoti in je konec.

 

Debata.:sorcerer: Jaz tukaj recimo ločujem filme kot Speak no Evil, ki so v bistvu satire (alegorije, farse, črne komedije) in nekaj povejo o družbi ali posamezniku, zato ne moreš vsega jemati dobesedo (čeprav je od scenarija in režiserja odvisno, kako film izvede cringe ter preklop v abstrakcijo oz. sporočilo), in pa šalabajzerska, absurdna skrpucala Elija Rotha, kjer se popolnoma idiotski liki obnašajo popolnoma idiotsko in nerealno zato, da pač s to absurdnostjo popolnoma izven konteksta (druga vrsta cringea) zgolj jezijo gledalca. Roth je imho izumil zvrst annoying movie, glej npr. kretenski Knock Knock.

uredilo bitje filmoljub
Povezava do prispevka

Nisem gledal. Verjetno vse ful zanima, zakaj. Oziroma, sem ves nadobuden in iskriv že začel buljit, ampak zadeva je tak utter piece of shit, da sem po nekaj minutah drkanja FFW odnehal, fuknil filet v smeti in šel raje česat psa. Enako kot pri novem Jeepers Creepes Reborn. Skratka. :sick::sleeping:

 

 

Povezava do prispevka

Mislim, saj se na koncu dneva strinjam, da je fantastičen, ampak c'mon, no: 

Aquilani reče pred 8 urami:

Daniel Day Lewis v vlogi kariere, sicer nism gledal vse njegove filme, ampak predvidevam, da je težko boljše igrat, kakor v tem special filmu

:rofl: 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...