Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

a še kdo razen mene absolutno ne zastopi popularnost in hype za Mark Wahlberga? tip mi je totaln brezveznež, ki niti igrat ne zna, ima 500 glupih low iq filmov

 

en in edini film od njega k mi je res dobr je The Perfect Storm, vse ostalo kar sm vidu in kar načrtno tud nism hotu vidit, smrdi k kurji drek.

 

v čem je fora?

 

isti primer The Rock, fakkkk na bruhanje mi gre k ga vidm, zato ker se je kakih 15 let nazaj enostavno odločil, da bo svojo popularnost izkoristu samo za snemanje neskončno število otroških blesavih filmov in ga boli kurac za kakršnokoli kvaliteto filma:sick:

 

 

Povezava do prispevka
Aquilani reče pred 9 urami:

a še kdo razen mene absolutno ne zastopi popularnost in hype za Mark Wahlberga? tip mi je totaln brezveznež, ki niti igrat ne zna, ima 500 glupih low iq filmov

 

en in edini film od njega k mi je res dobr je The Perfect Storm, vse ostalo kar sm vidu in kar načrtno tud nism hotu vidit, smrdi k kurji drek.

 

v čem je fora?

 

isti primer The Rock, fakkkk na bruhanje mi gre k ga vidm, zato ker se je kakih 15 let nazaj enostavno odločil, da bo svojo popularnost izkoristu samo za snemanje neskončno število otroških blesavih filmov in ga boli kurac za kakršnokoli kvaliteto filma:sick:

 

 

Wahlberg dejansko dobro odigra, če je če izbran za pravo vlogo. Npr. Boogie Nights je bil dober, Ted. Pa itak je to značilnost vseh igralcev. Pogled npr. De Nira. Top igralec, pa kaj zdej snema, tudi slabe filme izbira.

 

The Rock je pa Arnold in Stalone nove dobe, s tem, da nekak nima tistega cool efekta, ki sta ga imela ona dva. Al pa jaz ne vidim, ker sem druga generacija.

 

On topic.


The Rhythm Section (2020)
Razočaranje. Imel vse predpogoje za dober sir če ne drugega. Ampak zadeva je bedna.

 

Undercover a.k.a My Name (2021)
https://www.imdb.com/title/tt12940504/
Sicer gre za miniserijo, Korejskega izvora, ki je v mojih očeh mešanica Atomic blond, the Raid in pa Departed (originalnega, ne USA remade šit).  Sicer veš kam te zgodba pelje, sam vsake toliko časa pa imaš tisto "ok, mogoče pa res ne bo šlo tja". Glavna igralka in tip, ki igra glavnega always chilled bad guya, naredita odlično delo. Akcija pa itak na nivoju.

 

 

Povezava do prispevka

Ginger snaps - over the top grozljivka o puberteti, odraščanju in menstruaciji. Na trenutke kar brutalno, niso pa uspeli kaj pametnega nagruntati za zaključek :D meni do pred kratkim povsem neznan film, ki sem ga odkril po naključju, ko sem brskal po nekem šitu

 

zb6GbJo.png

 

Spin me round - še en zelo dober izdelek režiserja, ki nam je dal tudi vulgarne nune v The Little Hours al pa Life After Beth ... na imdbju s smešno nizko oceno, ampak verjamem, da film preveč iskreno prikaže ter z jezo obravnava obstoječo bivanjsko situacijo sodobnih Američanov in njihove družbe, pa se gledalci s tem ne morejo soočit. Alison Brie gre na all-expenses paid "trip" in "ekskurzijo" v Italijo, ki ga plača firma, a gre za velik bullshit v cenenem obcestnem hotelu. Shenanigans happen.  Top zadeva. Also, Aubrey Plaza je žena od režiserja in tip se je odločil noter dati tudi random lezbo sceno Aubrey+Alison :wub:

 

6OCd00i.png

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pogledal The Triangle of Sadness, kar proper krčevina, sploh v svojem vrhuncu. Ogromno enih malenkosti, ki vzbujajo nelagodje/neprijetnost/gnus. Po eni strani bi rekel, da je skoraj malo preveč razvlečen, po drugi strani pa se mi zdi, da je ta razvlečenost le še dodaten komentar na višji sloj prebivalstva. 

 

Zajokal sem v dlani svojih rok (od smeha) / 10.

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
Vučko3 reče Dne, 4. 12. 2022 at 9:02:

The Rocki in Wahlbergi obstajajo zaradi tecnih in prepotentnih ljudi kot si ti, kot kontrautež. Balans. 

 

WTF? obstajata edino in izključno zaradi blesave <20 mladine, ki gledajo vse te njihove neskončne bedarije

 

osis reče Dne, 4. 12. 2022 at 10:35:

Pogled npr. De Nira. Top igralec, pa kaj zdej snema, tudi slabe filme izbira.

 

The Rock je pa Arnold in Stalone nove dobe, s tem, da nekak nima tistega cool efekta, ki sta ga imela ona dva. Al pa jaz ne vidim, ker sem druga generacija.

 

 

 

WTF? zakaj teta dva bumbarja primerjaš z De Nirom, ki ima za sabo top 5 kariero all time. fora je da majo legende top 10 all time tipa De Niro, Pacino, Stallone, Arnold, tud Bruce Willis za sabo vsi legendarne kariere in so pač zadnjih 10-15 let izkoristil ta njihov zaslužen status in znanje ter 'snemal' filme 99% izključno zaradi $$$$$$$$$$$$$$, boli jih kurac za bilokako kvaliteto. no ajde Pacino ocitno ne zmeče stran tok dnarja kot De Niro za jahte in podobno, zato se mu ni treba blamirat zadnjih 15 let s prizadetimi filmi.

 

s čim sta si pa Dwayne faking Johnson pa Wahlberg zaslužla, da tkole kradeta denar že 15 let skor? aja seveda, prežita na glupo mladino, ki padajo na glupe risanke in več kot blesave filme tipa Skyscraper :sick::sick::sick:

 

 

 

ZG80 (2016)                             7/10

 

dobra zadeva za mal nasmejat v nedeljo...:lol:

 

 

 

Povezava do prispevka
Aquilani reče pred 8 urami:

 

WTF? obstajata edino in izključno zaradi blesave <20 mladine, ki gledajo vse te njihove neskončne bedarije

 

 

 

 

Večina <20 mladine sploh ne ve kdo sta Rock in Wahlberg, to si mal kiksnil. Mulci gledajo animeje/Marvel filme, pa kake Keanu Reeves (semi gledljive) bedarije

 

Jaz bi prej rekel, da 40+ folk sploh ne gleda alt/art filmov in se jim jebe za take stvari, ker pač nimajo časa razmišljat o temu a je nek film dobil dobre reviewe, se jim jebe za A24 in gledajo samo na znana imena, ki jih bodo spravla v kino (Julia Roberts, Rock, Švarci, Kevin Hart, Adam Sandler,..). Od takih ljudi živijo te Hollywood zvezde 

 

Edini dobri Rock movie je tisti Fighting with my family, nič drugega se ne morm spomnit iz glave, da mi je bil dober film, pa niti ni, da je model slab igralec. Samo ima svojo špuro, od čudnih apokaliptičnih filmov do Fast and Furious. Sem fix, da je mulcem vseeno za take filme

Povezava do prispevka

Dobr no... A24 je kr specifika :D Pac recmo jest jih ne gledam (vec toliko) zarad užitka:mellow: kar je mal kontradiktorno.

 

Se zmer obstajajo dobri filmi, ki niso pofl/se ne slepajo na igralsko zasedbo/franšizo. Ja, je pa precej cashgrabov zadnje cajte. 

 

Bolj jaz vidm problem kakih igralcev, ki se typecastajo v vloge, ki jih pobirajo. In pol je kr jeba, da pridejo iz tiste luknje ven.

 

So pa tut recenzije vedno bolj based. Jest se recimo bolj zanasam na priporočilne strani kt sta criticker pa next-episode, ker pac edin tko dobim kake dobre predloge.

uredilo bitje colonel Tavington
Povezava do prispevka

Sej mogoče me je malo odpeljalo, samo to da se model dela, kot da 30+ letniki pa ne gledajo butastih filmov, v katerih so skos isti igralci, mi je res smeh

 

Drgač ja, dost se strinjam s tvojim postom.

Uglavnem - vsak naj gleda kar mu sede. Tud tak nadrkan filmoljub (pun not intended) kot sem jaz imam dovolj enih filmov, ki niso ravno Shawshank Redemption, pa imajo te "glupe igralcev iz glupih filmov" not in mi sedejo vsakič pogledat (npr. Owen Wilson&Ben Stiller v the Royal Tenenbaums, dva igralca, ki sta mi antipatična za popizdit ... al pa Don't Be A Menace, kjer sta Wayans brata dejansko smešna napram ostalim filmom)

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 17 urami:

Sej mogoče me je malo odpeljalo, samo to da se model dela, kot da 30+ letniki pa ne gledajo butastih filmov, v katerih so skos isti igralci, mi je res smeh

 

Drgač ja, dost se strinjam s tvojim postom.

Uglavnem - vsak naj gleda kar mu sede. Tud tak nadrkan filmoljub (pun not intended) kot sem jaz imam dovolj enih filmov, ki niso ravno Shawshank Redemption, pa imajo te "glupe igralcev iz glupih filmov" not in mi sedejo vsakič pogledat (npr. Owen Wilson&Ben Stiller v the Royal Tenenbaums, dva igralca, ki sta mi antipatična za popizdit ... al pa Don't Be A Menace, kjer sta Wayans brata dejansko smešna napram ostalim filmom)

Damn zdaj si me spomnil na tole :D Carski film

Povezava do prispevka

Nadaljujemo z božičnimi ogledi...

 

Die Hard with a Vengeance (1995)

 

Od dvojke naprej se Die Hardi ne dogajajo več na Božič, torej to niso več božični filmi :) Trojka je "Hot town, summer in the city", na vroč poletni dan v New Yorku. Vrhunski negativec, dobra zgodba, McCLane kot pravi McClane, zraven gobezdalo Jackson... Super nadaljevanje!

 

Live Free or Die Hard (2007)

 

Spomnim se, da mi je bil v kinu bolj všeč, kot pa mi je bil sedaj. Ni čisto zanič, McClane je še vedno pravi McClane, ima hecne pripombe na vsako stvar, ne sprijazni se z modernim svetom in še vedno deluje simpatično tečen.

 

Nice Day to Die Hard (2013)

 

Bedno! Kaj so mislili ustvarjalci tega filma... McClane je čisto drugačen, sploh nima več tiste policijske odgovornosti, ki je tako zgradila njegov karakter v prejšnjih filmih. Škoda, da je zbolel, ker bi se spodobilo, da naredi še en pravi Die Hard, da se popravi tale bedastoča od petke.

Povezava do prispevka

Vreme samo za filme gledat:

 

Seungriho aka Space Sweepers (2021)
Upal sem na nekaj več, ampak je samo povprečna, sicer še vedno lepa pravljica, z elementi iz drugih znanih zadev.

 

Last Looks (2021)
Zabaven, čeprav izgubi proti koncu. Gibson itak car

 

Venom: Let There Be Carnage
Ni tolk kul k 1ka, ima zabavne fore ampak to je pa tud to.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...