Skoči na vsebino

Pravkar pogledano


amnesia

Priporočeni prispevki

Yes, God, Yes (2019)
Cjut. Mal flashback na mladost. Ampak nič posebnega.

 

Mission: Impossible - Fallout (2018)
Akcija je top, zgodba pa čist preveč klišejska. Na koncu je ful preveč tistih yeah right momentov. Mogoče sem jo gledal ob napačnem vzdušju, toda tole bo hitro pozabljivo.

 

Promising Young Woman (2020)
je malo drugačna zadeva, definitive aktualna ob diskusij zakonske ureditve ja pomeni ja. Vsekakor pa ne razumem čisto hypa.

Povezava do prispevka

Eden boljših nizkoproračunskih predstavnikov žanra letos, neke sorte eko-distopična biopunkovska (retro)futuristična sci-fi pravljica, I shit you not. Če te ne moti počasen tempo, nekatere nedoslednosti in nedorečen epilog. Kot če bi zadevo vzeli iz stripa Moebiusa, Bilala ali Manare. :worship: >>>

 

Vesper (2022)

 

Povezava do prispevka

Bullet Train se mi je zdel zabaven, sploh všeč mi je bil, ker je bil over the top nasilen. Pogledaš in pozabiš, ajde, 6 metkov od 10.

 

Pieta južnokorejskega režiserja Kima Ki-Duka sem gledal na predlog štrudle, ker je hotela gledati nekaj zabavnega. Zanjo ne vem, meni je bil film kar okej, ampak medtem ko mi kakšni južnokorejski / azijski filmi res dogajajo, mi ta žal ni. 6,5 dolgov od 10.

 

There is no Evil je pa iranski film o odločitvah in posledicah, sploh, ko te režim sili v nečloveška dejanja. Mogoče malenkost predolg, ampak vseeno odličen film, ki bi mu dal minimalno 7,5 usmrtitev od 10.

 

My Best Friend's Exorcism je zabaven 80's-like horror po romanu Gradya Hendrixa. Zabavno, ampak veliko boljše deluje kot knjiga in ne kot film. 

Povezava do prispevka

Big Trouble in Little China

Všeč so mi ideje v filmu, recimo to da je glavni lik neki himbo k mu pol časa ni nič jasno in k mu večino cajta drugi rešujejo rit... samo overall je pa to eden najslabših Carpenter filmov, ful slab scenarij, preveč expositiona. Pogledal sem zato, ker še nikoli nisem, mogoče če bi kot mulc gledu back in the day, bi mi blo jače.

 

5/10, Kurt Russell je zabaven

Povezava do prispevka

Don't bother, ni vredno niti torrenta in izgubljene poldruge ure. Absolutno ridikulozna, abotna zadeva, od dolgčasa sem si grizel testis, preden sem zakinkal na kavču. Nekakšen reboot ali reinterpretacija ali kaj jaz vem, kurac palac. Če že, poglej original, pa še ta je slaboumen.

 

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče Dne, 29. 9. 2022 at 14:43:

Speak no Evil

 

Nimam pojma kak ga naj ocenim, je pa nekak neprijeten za gledat, na zabaven nacin.

 

filmoljub reče Dne, 30. 9. 2022 at 13:51:

Točno to.  Že dolgo ne tako dobrega nelagodnega filma. :ododava:

Dober, evo, pogledal vceraj, res lepo stopnjevanje napetosti. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...