Skoči na vsebino

[multi] The Callisto Protocol


Priporočeni prispevki

bitsurugi reče pred 8 minutami:

Pač sej je kul če uživate tisti, ki igrate, sem vesel za vas (oz. vaju, ker vidim, da sta le dva), nihče vam to ne oporeka tukaj gor. Kar se mene tiče jo bom vzel (in še to big maybe), ko/če bo na deep sale.

 

Itak. Razumem zapis in se z večino strinjam. Meni je zaenkrat igra čist ok. Verjetno tudi zato, ker sem šel v njo brez kakršnih koli pričakovanj. Vzdušje mi tudi sede. Največji minus je kamera, ko si blizu kake ovire in se boriš s sovražnikom... je slabo pregledno. Seveda igre ne bom dal na GOTY seznam in mi je zaenkrat neka osmica. Torej igra za preigrati, če imaš backlog in ti ni dolgčas pa za počakati na kako akcijo.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 20 minutami:

 

Ma to kar opisuješ so bugi. S tem da je FUL nefair primerjat huge open world titule s premočrtno/scriptirano in super linearno igro kot je Calisto. Hvala kurcu, da še hudih bugov nima, samo še to bi se manjkalo.

 

Kar se nedodelanosti tiče, mislim, da je v revjujih govora o samih mehanikah igre, sovragih, bosih, raziskovanju, postranskih opravil in odsotnost replay value, ne tolko o bugih, mislim, da nisem zasledil nekega pritoževanja čez ta segment (z izjemo obupnega PC performanca).

 

Sicer pa če je CP77 ''par'', potem ja, C(alisto) P(rotocol) 78 je tudi več kot dobra igra za svoj denar.

 

Pač sej je kul če uživate tisti, ki igrate, sem vesel za vas (oz. vaju, ker vidim, da sta le dva), nihče vam to ne oporeka tukaj gor. Kar se mene tiče jo bom vzel (in še to big maybe), ko/če bo na deep sale.

Trije smo, se profesor. To je mnozina :)))) lahko ustanovimo drustvo :))

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 46 minutami:

Itak. Razumem zapis in se z večino strinjam. Meni je zaenkrat igra čist ok. Verjetno tudi zato, ker sem šel v njo brez kakršnih koli pričakovanj. Vzdušje mi tudi sede. Največji minus je kamera, ko si blizu kake ovire in se boriš s sovražnikom... je slabo pregledno. Seveda igre ne bom dal na GOTY seznam in mi je zaenkrat neka osmica. Torej igra za preigrati, če imaš backlog in ti ni dolgčas pa za počakati na kako akcijo.

Osmica je že zelo dobra ocena, a nisi nikoli hodil na faks al so vam samo šenkavali :D

 

Igra za preigrati je 6 ali maksimalno 7, vse ostalo je že konkretno bolj must play

 

#društvo proti liberalizaciji ocen

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 1 uro:

Osmica je že zelo dobra ocena, a nisi nikoli hodil na faks al so vam samo šenkavali :D

 

Igra za preigrati je 6 ali maksimalno 7, vse ostalo je že konkretno bolj must play

 

#društvo proti liberalizaciji ocen

 

Dobro no... Ti maš res strogo ocenjevanje. Saj to vsi vemo :D Pa tudi širok nabor iger, ki jih igraš. 

Povezava do prispevka
g. Profesor reče pred 1 uro:

@bigboss82@tomazek a kej umirata na Max Secutity? jaz scijem kri in hordam kredite za nakonc :D

 

R3G2s5Q.jpg

 

 

recommended to play on easy https://www.polygon.com/guides/23488078/callisto-protocol-difficulty-settings-easy-mode-minimum-security

 

ena za Camira

  Skrij vsebine

ZWQMjuT.jpg

 

Jaz tudi lenuharim plus sem mel neki za delat cez dan

 

Malo sem igral, nimam se shootguna, grem po kanalizaciji do kupole

 

Dejansko mi je skillup dal pro tip, da ni vazno kam se odmaknes levo al desno in lahko drzis gobico v eno stran ze prej.. ni pomeben timing.. jaz sem mislu, da je bolj globoka mehanika.. zdaj razumem uni q ne vem kaj playstyle :))) se vedno umiram ampak ful manj, samo po svoji krivdi, ker jih hocem vse na mele, sparam municijo in ne uporabljam nic pistole in gravity glove in pol me pogenkajo brez veze

 

Edino te spukalice mi grejo malo nak kurac, ki ne vem tocno kako se izognit 100%

 

Me pa vlece nazaj.. ne neki ful, da bi padu not dokler ne naredim, kar si zadam ampak.. grafika in tezavnost in malo sfi zgodba, klice

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 10 minutami:

 

Tako dober nadzor, da se igra sam :D

 

Ma nene imas neke combote in to

 

Pa ni izi igrica, vsaj na hard.. ponavadi ti uletijo 3 4 pedri.. mkres prestudirat kirega nekam fuknit, drugemu vrst jeklenko al neki, tretjemu fentat nogo in zadnjega prefukat s pendrek combotom preden uletijo novi.. in ce te udarijo 3 4 ti za kazen spali dead sekvenco ki je ne mores skippat in pol se super hiter ssd loading 5 10 sek, med katerim imas cas podozivljaz napade jeze in katarzicni obup..

 

Ne vem naj prove gospod profesor.. jaz nisem se neki ziher, treba videt malo vec..

 

Je pa res kot je rekel fric wtf so sli to delat :)))) lahko bi nardili kot vsi drugi in bi blo ziher ql.. edino lahko jih pohvalim, da so meli jajca probat neki novega :)))

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 7 minutami:

Ma nene imas neke combote in to

 

Pa ni izi igrica, vsaj na hard.. ponavadi ti uletijo 3 4 pedri.. mkres prestudirat kirega nekam fuknit, drugemu vrst jeklenko al neki, tretjemu fentat nogo in zadnjega prefukat s pendrek combotom preden uletijo novi.. in ce te udarijo 3 4 ti za kazen spali dead sekvenco ki je ne mores skippat in pol se super hiter ssd loading 5 10 sek, med katerim imas cas podozivljaz napade jeze in katarzicni obup..

 

Ne vem naj prove gospod profesor.. jaz nisem se neki ziher, treba videt malo vec..

 

Je pa res kot je rekel fric wtf so sli to delat :)))) lahko bi nardili kot vsi drugi in bi blo ziher ql.. edino lahko jih pohvalim, da so meli jajca probat neki novega :)))

 

Samo grafika je pa res huda, to jim je treba priznat - če ne bi pogledal DF video, bi mislil da je UE5, ne UE4

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 minuto:

 

Samo grafika je pa res huda, to jim je treba priznat - če ne bi pogledal DF video, bi mislil da je UE5, ne UE4

Ja vrhunska.. kaksenkrat pomislim, da so.. naridli igrco samo da pokazejo kako znajo naredit dobro grafiko on se prodajo naprej

 

Ce bi bil goty najboljsa grafika leta ni zmagala v izi.. sej gow je ql, samo tle je neki boljsega, se ne videnega na konzolah

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

 

Si sploh kdaj odprl settingse? :D Imaš posebej combat settingse in en kup drugih za prilagoditi gameplay. Med drugim tudi auto dodge.

Ja ma zakaj bi dal auto dodge??

Zaje dam tezavnost na normal

Mislim sej gre kaj sej bom naredu, ce sem dead space na najtezjem, pac jebiga od cone do cone, sej igra traja samo 12 ur.. se ne mudi :)

 

In kak si reku uno za aim asist?

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...