Skoči na vsebino

[multi] The Callisto Protocol


Priporočeni prispevki

kid666 reče pred 5 urami:

vpeč mi je ta no nonsense karakter tega modela

zih bo igrica dobra, se vid da ni nategun

 

ker hud interview :worship: prav made my nedeljsko novembersko popoldne ob glazu piva. sej od kreatorja Dead Spacea bi tezko pricakoval kaj manj. Dead Space 1 je GOAT space horrorja in sirse. ker nikol nisem igral, bom spucal X360 in nabavil Silent Hill HD Collection. cimprej. hipe se priblizuje Elden Ring levelu.

"we are gonna make hardest pretty tough to do" ne sam da bomo sral brickse, se Akumu level bo uturl :D 

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka

Jem pa zaradi dveh zadev počakal, da Callisto Protocol najprej prešpila forumska Smetana:

- v vseh previewih je bilo povedano, da je špil IZJEMNO akcijski. Odmik od Dead Spaca 1 naj bi bil še ful ful večji kot je bil odmih RE 4 od RE 1 / 2. Počasno klavstrofobično lazenje z dvema metkoma in francozom v roki je zamenjala hitra adrenalinska akcija, kjer je ful mehanik vezanih na to, da pritečeš monsterju dobesedno v faco in ga odlomiš na melee razdalji. Zdaj... lahko da bo to delovalo in da bo nor špil - tako kot je bil RE 4 - lahko pa da ne bo. 

- avtorji so večkrat hypali, kako so ponosni na Protocolove res hude in spektakularne skriptirane akcijske sekvence tipa Uncharted, ki so res a must play. Mislim da glavni šefe prov uporabi izraz horror rollercoaster. Vse lepo in prav, če ne bi bile meni te skriptirane akcijske sekvence v DS 2 tko najslabša stvar v špilu in glavni razlog, da mi je DS 2 dva nivoja slabši špil kot DS 1. Spet, lahko da so v Protocolu carske in da lepo pašejo v flow, lahko pa da bodo spet tako fake and gay kot so bile v DS 2. 

 

Tko no, dejansko se precej bolj veselim Dead Space Remaka. Absolutno nič inoviranja in očitno tudi bolj malo remaking efforta, to je že res - ma vsaj 100% vem, kaj bom dobil :D 

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Moram rečt, da se z Galkom strinjam,.. Naredi dobre mehanike, ki nosijo špil in je to dovolj,.. Dostikrat je pri špilih preveč poudarka na zgodbi, kar me totalno odvrne od ponovnega preigravanja, zlasti ker je toliko špilov. Dobro dandanes veliko lahko skipaš, skoraj večji problem so aktivne sekvenceki so  vbistvu qte-ji le da trajajo predolgo,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Calisto bingo, kolk jih bom zadel? 

 

- prekratka za današnje standarde(cca 15h od tega je 3h cutscenov)

- buggy as fuck, ne lih Cyberpunk level ampak ne daleč

- "staromodne" kontrole aka igra se igra kot iz leta 2012

- slaba optimizacija, na current gen konzolah še nekak bo, na sub top tier PCjih bo shit

- dead space remake bo po celi črti boljši in bolje sprejet

 

 

Embargo lift na dan izzida je skor tak red flag kot Cyberpunkovi embargo pogoji. Ni nobenih pogojev da to kupim na dan izzida.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Tud God of War se igra kot igra iz 2012, tko da to je vseeno, če je dobra igra je dobra igra kljub omejitvam.

 

15ur ni prekratko, sem fix da sem prvi Dead Space obrnil v devetih urah pa tud to je čist kul dolžina za take sorte špil.

 

Ostalo je pa zelo možno. Meni je vse odvisno od tega, a so hiteli, da izdajo preden pride remake oz. če prihaja remake zato ker je bil najavljen tale špil =) če bo Dead Space Remake kul, da ima taprav feeling prvenca, Callisto Protocol pa malo bolj poskočen, bolj podoben Dead Space 2, nimam nič proti

 

Povezava do prispevka

Meh, reviewi so pred izzidom spoiler free, itak pa dev določi kaj lahko komentirajo in česar ne. 

 

Gameplayi so zunaj itak na dan izzida, leakajo posnetki iz review kopij če je embargo ali ne.

 

Faktor presenečenja razumem, ampak tudi to, da je igra janky neigrabilen mess je lahko presenečenje(2077), ampak tako kakšnega se hočeš izognit.

 

Ne spomnim se enega primera, mogoče Kena, kjer bi igra bila skrita do izzida pa pol ne bla razočaranje. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...