Skoči na vsebino

[PS5] The Last Of Us Remake


Priporočeni prispevki

Tlou je lepo po ovinkih neki namigoval da je joel fafal tice tko da tist ki ga to zanima si je zapomnil, tist ki ga boli kurac pa ni sploh porajtal ker vse kar si mel je mislim da glih eno pismo ki si ga lahko bil nasel v bajti kolega in je namigovalo da ga je deepthroatal vsak torek... vsaj mislim, da je blo to vse,  moji cis mozgani pac flushajo tak cache

 

Skratka na lestvici 0- woke-najedujoce woke-resetera woke mu dam 0 ker ni blo nic cringe forceano in me spil ni na to spominjal vsakic v main menuju in med samim igranjem

uredilo bitje Sovica
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 33 minutami:

Tlou je lepo po ovinkih neki namigoval da je joel fafal tice tko da tist ki ga to zanima si je zapomnil, tist ki ga boli kurac pa ni sploh porajtal ker vse kar si mel je mislim da glih eno pismo ki si ga lahko bil nasel v bajti kolega in je namigovalo da ga je deepthroatal vsak torek... vsaj mislim, da je blo to vse,  moji cis mozgani pac flushajo tak cache

 

Skratka na lestvici 0- woke-najedujoce woke-resetera woke mu dam 0 ker ni blo nic cringe forceano in me spil ni na to spominjal vsakic v main menuju in med samim igranjem

 

Zato se v igricah skipajo dialogi in se ne bere vsakega sranja. Save yourselfs :D

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

 

Nisem vedel daj je TLOU 1 woke? :o

Ellie (ki je ženska (sicer ne vem, kako se sama identificira, tako da prosim, da mi ne zameri assumanja spola)) v igrici zna hodit po dveh nogah (pomaga ji daddy Joel), kar je v primerjavi z RL čista znanstvena fantastika (pa da ne omenjam da celo igro nč ne skuha !!!)

zato je TLOU 1 woke

Povezava do prispevka

Hotu je imo sicer sam rect da zacuda tlou zdaj namest u izi" joel je gay" nima 5minutne scene zvaljenja 2 tipov kjer moras pravilno drzat heptice za proper rimjob in momljat v controller mic ampak ne pretiho in ne preglasno ker si v stavbi polni clickerjev, ker kot vidite eni sploh nis(m)o v prvem igranju porajtal

 

Tko da zdej se zal ne morte hvalt da vas pa ta sprememba sploh ne moti ampak kot je pel barrack obama "you cant always get what you want "

 

Bo pa  zato priviligiran cis moski PS5LOVER kupil in preigral spil tako da tudi to je nekaj an

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

RzEqdZAl.png?1

Še tretjič platiniral :D

 

Vsekakor definitivna verzija od zdaj naprej. Grafično je res izjemna, karakterji vključno z npcji so konkretno izboljšani in okolica sedaj dejansko izgleda kot začetni concept art. Pa seveda enako kot TLOU 2 tudi ta vsebuje en kup dodatne vsebine kot so specifične nastavitve(grafika, gameplay, kontrole) , cheatsi, making of filmčki, podcasti, skice, galerijo modelov....

Res pa je da gre navsezadnje za 99,9999% identično igro originala v pač novi grafični preobleki. Cena je res kisla sploh za nas obstoječe fene/lastnike prejšnjih dveh izdaj. Ustrezna primerjava bi bila ponovna izdaja ljubega filma tokrat v 4k in z dodanimi bonusi imo :)

 

Še trije moji:

Image

Image

Image

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...