Skoči na vsebino

[PS5] The Last Of Us Remake


Priporočeni prispevki

Zgleda vredu.-- ampak ne za polno ceno vredu,.. ker original remaster izgleda že super 5ki ( in nisem opazil da bi bil kak problem,.. dober je 1800p ampak je 60 fps), spet ne izgleda slabo,.,.. ok loading time bo verjetno vse kar bo res totalen preskok,.. (četudi ne vem kdo preigrava sejve,.. mogoče so dodali kak uncharted type of replaying encounters (ne spomnem se ali je to že bilo)

Mislim vem da je PS3 špil,.. ampak ps4 verzija izgleda neverjetno dobro,.. tako da ne vem zakaj je bila potreba tega že to generacijo.

 

Osebno mislim da je ali popoln money grab,.. ali pa možnost da se ND bolje spozna z sistemom za tisti online factions,.. samo 70 je 3-4krat preveč,..

 

Povezava do prispevka

Ne vem kva mate rajš.  Super igre ki so day 1 drage in jih še vseen lahko dobiš ceneje kasneje al povprečne igre ki jih skup plačajo 5+ let day1 na gamepassu. 

 

Men osebno je Sony taktika boljša.  Komur ni ima pa alternativo.  In če nimate tolk soli v glav da ne štekate kako Microsoft Xboxu sponzorira zadevo iz drugih virov česar si SONY ne more privoščit pol vam pač ni pomoči :rofl: sej mate PC in travnike če nimate za igrce. 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:

Žal mi je, da niso implementirali prone in dodge, tko kot ima dvojka.

 

Brez prone se bo še dalo, dodge je pa bila meni največja gamplay izboljšava naspram enke.

 

Dej ne seri pol bi hotli 100€ za igro ;) 

 

Uglavnem kdorkoli bo tole kupu se priporočam za nakup za ene 35€ ko se boste igre naveličal ;) 

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 7 urami:

Žal mi je, da niso implementirali prone in dodge, tko kot ima dvojka.

 

Brez prone se bo še dalo, dodge je pa bila meni največja gamplay izboljšava naspram enke.

to je razlika v igranju Joel vs Ellie

lahko bi vedu, da so ženske jaće od moških

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 1 uro:

to je razlika v igranju Joel vs Ellie

lahko bi vedu, da so ženske jaće od moških


V enki igraš tudi z Ellie, dodge bi pasal pol vsaj njej.

V dvojki ima Abby Joelov gameplay, plus dodge.
 

Če bi moč med spoloma bil Naughty Dogu kakšen faktor, ne bi Abby bila She-Hulk.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...