Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

300 million man! Ampak ja, tale je bila kar kisla. Res nevem zakaj se je sploh prijavil na dunk contest ker si je naredil samo še dodatne bruke pa čeprav je bil v finalu. Za zadnji dunk si je nadel neko diamantno rokavico na levo roko in z njo zabil. Kao nek fuck you vsem tistim ki so govorili da zna igrat samo z desno. S tem pa jim je res zdaj pokazal ja. :blink: :D

 

image.thumb.png.18cfb782e4bfadc447a038f8425c754e.png

 

:ododava:

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 6 minutami:

tbh bi blo najboljš sam ukinit

 

Ali pa da pripeljejo neke youtube dunkerje da jim pokažejo kako se to dela. Aja od samih dunkov so bili slabši samo še sodniki, tole pa je že kar klasika zadnja leta da je ocenjevanje precej random.

Povezava do prispevka

Three point contest je bil super in dejansko je vseh 8 čisto dobro nastopilo. Najslabši score je imel Beasley z 20. Tud tiebreaker je bil super za pogledat. Jaz sem mislil, da bo v finalu sicer zmagal Trae, ker mi je zgledal najbolj vroč, ampak je potem Dame z unimi šuti iz 9 metrov obrnil momentum na svojo stran.

 

Steph vs. Sabrina pa je bil tudi izjemen duel. Odločila se je, da bo metala iz NBA trojke in ne iz 6,75 kot je v WNBA. Ona je metala na začetku izjemno in mislim da zadela prvih 7 šutov, samo en rack proti koncu je imela slabši in ta jo je najbrž stal zmage. Ampak vseeno je dosegla 26 pik, kar je izenačen najboljši rezultat pri letošnjem 3pts contestu. V finalu je 26 pik nametal Dame, v prvi rundi pa kar štirje. Štef pa se je po malo slabšem začetku ogrel in dosegel 29 pik (samo dve manj od njegovega rekorda, ki je 31), ampak se je mogu za to zmago res zelo potrudit. Meni je bil ta dvoboj ful dobra reklama za basket in upam, da bo obračun moški sharpshooter vs. ženska ostrostrelka postal stalnica.

Povezava do prispevka

Sej zvlect Maca McClunga iz G lige je ze korak v to smer. Da pa bi kr neke random YT senzacije vlekli zaenkrat se ne, ker se gre se vedno za "NBA" dogodek, a ne. Samo tudi ce bi ne vem koga pripeljali, je se vedno samo toliko nacinov za poslat zogo skozi obroc in bi se hitro izpelo.

Povezava do prispevka
Seth reče pred 8 minutami:

 

Ali pa da pripeljejo neke youtube dunkerje da jim pokažejo kako se to dela. Aja od samih dunkov so bili slabši samo še sodniki, tole pa je že kar klasika zadnja leta da je ocenjevanje precej random.

 

ali pa, ta bi mi bila še boljša

nastopajoči v 3 point contestu in dunk contestu so izbrani iz all-star igralcev in ne morjo zavrnit :P

Povezava do prispevka
dandzo reče pred 6 minutami:

Three point contest je bil super in dejansko je vseh 8 čisto dobro nastopilo. Najslabši score je imel Beasley z 20. Tud tiebreaker je bil super za pogledat. Jaz sem mislil, da bo v finalu sicer zmagal Trae, ker mi je zgledal najbolj vroč, ampak je potem Dame z unimi šuti iz 9 metrov obrnil momentum na svojo stran.

 

Steph vs. Sabrina pa je bil tudi izjemen duel. Odločila se je, da bo metala iz NBA trojke in ne iz 6,75 kot je v WNBA. Ona je metala na začetku izjemno in mislim da zadela prvih 7 šutov, samo en rack proti koncu je imela slabši in ta jo je najbrž stal zmage. Ampak vseeno je dosegla 26 pik, kar je izenačen najboljši rezultat pri letošnjem 3pts contestu. V finalu je 26 pik nametal Dame, v prvi rundi pa kar štirje. Štef pa se je po malo slabšem začetku ogrel in dosegel 29 pik (samo dve manj od njegovega rekorda, ki je 31), ampak se je mogu za to zmago res zelo potrudit. Meni je bil ta dvoboj ful dobra reklama za basket in upam, da bo obračun moški sharpshooter vs. ženska ostrostrelka postal stalnica.

 

Evo isto. Ostalo bi lahko kr direkt ukinli in ne bi blo nobene skode.

Povezava do prispevka

Sem pogledal sobotni del zdej v posnetku.

Skill challenge je postal kr neki, tud noben ga ne jemlje resno, recimo Edwards je metal v prvem delu trice z levo roko in vse falil.
Dejansko bi mogli nardit en dost zajeban poligon kot je blo na zacetku, bi blo imo boljse. 

Trojke so klasicno najboljsi del, letos je blo super, dost izenaceno na splosno, s par zadnjimi odlocilnimi meti :) Isto Sabrina vs Steph, fun event.
 

Dunki pa tko, jst ga nebi ukinil, ker vseeno na par let dobimo dobre stvari. Ampak pogresam vaj tiste mal kreativnosti kot jo je pokazal McCloung (tisti dunk ko preprime zogo) in tega je na tone na YOutubu. Zakaj ne more vec Nba zvezdnikov pokazat kej vec od med nogami pa skok cez nekoga mi je res mindblowing.

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka

Lol no... Pizda zdej tud če sprav ekipo na prvo mesto zahoda do konca sezone ni šans da dost folka glasuje za njegov prvi MVP :rofl: Pa sploh ni edini ki je tole probal na tej tekmi in failal  lol.

 

Sej ne da tega ni sposoben, sam res mu čist preveč očitno dol visi za allstar vikend.

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...