Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Me zanima, če je shai prestopil mejo dobrega okusa s tole potezo. Mi je vseeno veliko drugače, ko donke stat pada z legit potezami med igro vs. tale, za mene osebno ultra nefair poteza, s katero bi si znal nakopat gnev publike. Nasploh so tile smrkavci kar dost uno bmk glede teh stvari :D Mi je pa bil dober komentar na redditu, da v luči takih dogodkov, dejansko Hardnova zlata leta ne izgledajo tolk slabo :D 

Povezava do prispevka

Prva zmaga Dallasa odkar je Luka pri njih z samo 6 zadetimi trojkami lol. 

 

 

The streak continues  :avadodo: Še pomnite tovariši ko je Dallas imel pod košem umetnika, McGeeja, Mojzesa in Powella?

 

 

Pa grem stavit, da če bi Kidd do časa omejil minutažo THJ po AB nebi imel tistih 5 porazov ampak kvečjemu 2-3 in bi bili sedaj v popolnoma drugačni situaciji. Sam model pač sam gleda in pol pobira priporočila iz X-a od folka ki se spozna na košarko :rofl:

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Zdaj model ne bo metal, ker lovi neki bv rekord :D

 

Če zmagajo naslednji dve tekmi, verjamem, da so legit contender za naslov :ninja:

 

 

Jokič pa spet šele 4. strelec ekipe.

 

Saj je trenutno verjetno najboljši igralec na svetu, ampak res ne vem kako lahko nekdo, ki se 50% tekem ne rabi kaj prida pretegniti dobi nagrado za MVPja. Naj jo dajo Shaiju, ima izjemno individualno sezono + ekipa overachieva

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 54 minutami:

Prva zmaga Dallasa odkar je Luka pri njih z samo 6 zadetimi trojkami lol. 

 

 

The streak continues  :avadodo: Še pomnite tovariši ko je Dallas imel pod košem umetnika, McGeeja, Mojzesa in Powella?

Super, mogoče lahko Dallas konec sezone vse te izjemne statistične rekorde obesi pod strop dvorane namesto naslova. :mafija:

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Sicer lepo da so razbili GSW ko kante in da je mogoče balder opici zdej jasno, kaj ima pod košem v Gaffordu in Livelyju, samo ffs no, GSW je bil brez Curryja in Greena, plus Clay in CP3 sta izgledala kot da sta za v krsto, ne za v DSO

 

Danes ponoči bo fuk u rit, ko jih pričaka verjetno extra motivirana OKC. Če bo Poli čil in zdrav in če ne bo na avionu delal internet za OW 2 grandmaster matche, bi znala biti beast tekma

 

aja pa svinjsko privoščim Gaffu, da pobere rekord. Model mi je v slabih dveh mesecih postal z naskokom najbolj simpatičen igralec v ekipi

Povezava do prispevka
Galko reče pred 14 minutami:

Sicer lepo da so razbili GSW ko kante in da je mogoče balder opici zdej jasno, kaj ima pod košem v Gaffordu in Livelyju, samo ffs no, GSW je bil brez Curryja in Greena, plus Clay in CP3 sta izgledala kot da sta za v krsto, ne za v DSO

 

Danes ponoči bo fuk u rit, ko jih pričaka verjetno extra motivirana OKC. Če bo Poli čil in zdrav in če ne bo na avionu delal internet za OW 2 grandmaster matche, bi znala biti beast tekma

 

aja pa svinjsko privoščim Gaffu, da pobere rekord. Model mi je v slabih dveh mesecih postal z naskokom najbolj simpatičen igralec v ekipi

Poli ni čil in zdrav :/

Povezava do prispevka
BigBadWolf reče pred 3 urami:

Luka.ni šel v OKC

 

Škoda, ampak IMO še vedno lohk zmagajo, ekipo majo dost dobro, sploh če se una kurba mala solerska thjjevska končno zbudi po 3 mesecih brickanja (se ne bo).

 

Pa zanimivo bo gledat kaj bo pod košem, ker sta dva totalno različna arhetipa igralcev: dallasova blue collar delavca in grinderja brez bilokakih individualnih akcij, največ kar smeta je kakšen kisel hookshot, VS rahitična preslica, ki pa ima dejansko svinjsko pivot tehniko in top šut. Komi čakam, nazadnje je mel OKC ful probleme proti drvarjema. Samo da ne bo balder tiščal Maxija na centra, če bo imel občutek, da Chet preveč razteza igro...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...