Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Ma itak boljš dat THJ + Bertansu 36mio$ LOL. Pizda a se kdo spomni kako lani ni nihče pogrešal tega kar gledamo letos ko THJ igra 30 minut na tekmo?!? Pizda materna če modela ne fukne na klop in ga tam pozabi po prestopnem roku ter da v prvo peterko Greena se mi bo sfuzlal... Raje bi gledal kako Hardy dela gluposti ter se iz njih morda kaj nauči ko pa THJ kako dela budalo iz sebe vsako tekmo. Model je funckioniral v Dallasu samo pod striktno roko Ricka ki mu je dovolil delat samo to v čemer je dober. Kidd mu pa preveč dovoli in model je postal nazaj the ultimate tank commander iz NYK časov...

Povezava do prispevka

Pustijo mu stvari delat, ker drugače bi še več dončič žogo moral tapkat. Tako pa rečejo, THJ, mal idi v prodor pa probaj kaj odigrat ti

 

valjda bi blo boljš, da ne, but what're you gonna do; edino hardya bi lahko malo več, ja, morda bo malo slabši, sam vsaj ni 30 letni igralec v zatonu

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...