Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

WoreH reče pred 37 minutami:

pa še to je Davis uspel pa upal nardit samo zato ker ga je supportal major market LA in si je lahk privošču zamerit čist vsem ostalim.

na drugi strani mamo pa lukata. človek toži svojo mamo za denar. že celotno kariero se izogiba vsakemu konkretnemu vprašanju, vsaki poziciji, vse da bi ohranu maksimalno pozicijo nevtralnosti, kar so mu že v mladih letih vbil v glavo da to prinaša sponzorje pa priložnosti za denar. mi ga večinsko podpiramo ker je slovenc, drugače pa še v zgodovini ni blo takega brezvoljnega brezveznega športnega zvezdnika. 

 

pa ne mislim niti zgolj prek medijev da je tak brezvezn, prek medijev bi kemik mogu to spoznat pa nebi pisu takih gluposti ... luka niti v ekipi svoji ni pripravljen konkretno pa iskreno debatirat pa trenj povzročat da bi se kej izbolšal. čeprav za kej takega nima niti znanja jezika. tip gleda stran pa itak ve da bo izpadu nakonc najmanj kriv. žalostno je to fejst

 

Glede Davisa in na splošno USA marketa se strinjam s tabo.

To glede Luke pa žal ne. Osebno sem mnenja, da je prav tako, kot naredi on - javno lahko izpostavi samo svojo slabo igro, kadar je tako in ko mu začnejo mediji najedat glede tega. 100% podpiram idejo, da mora vse ostat v slačilnici in verjamem, da si fantje marsikaj povejo in razčistijo že po tekmi, na presicah pa, če so normalni in če odnosi štimajo, noben ne bo šel preko tega. Še najmanj Luka; ki ima tudi največjo posest žoge in je neposredno 'odgovoren' tako za zmage kot poraze.

Povezava do prispevka

ne bi mi v osnovi tolk velik pomenl vsak centek ko ga nakraspam. že tak lahk reče hvala lebronu pa kitajcem da dobiva to plačo, pol pa bi v vsakem primeru še kej fasu. pride pač neka ločnica ko al se potuhneš za denar, al pa postaviš zmagovanje v prvo vrsto pa bi razbijo po mizi že prvi let lahk pa bil car. treba je izbolšat sebe pa soigralce, ne pa videt da so cifre pa se zredit za 20 kil pa nikol nobenmu pomagat.

že prvo leto na eni peti tekmi so si po glavi skakal za rebounde pa bli potuhnjeno skregani, pol je carlisle bil kriv, pol zingis, kidd, cuban. ne pravim da niso krivi, pravim da luka ni trzno da bi kej reševal, sam šteje denar

 

@Ejga

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka

Zanimivo je, da so Kingsi, ki so failali v Luka draftu, zgradili ful konkurenčno ekipo. Torej se da v par letih naredit konkurenčno ekipo iz dna zahoda. Trade Haliburton - Sabonis je bil pa v bistvu ful boljši za ekipni rezultat Kingsov kot Pacersov, čeprav so Kingse vsi "experti" raztrgali po tem tradu.

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 20 minutami:

 

Glede Davisa in na splošno USA marketa se strinjam s tabo.

To glede Luke pa žal ne. Osebno sem mnenja, da je prav tako, kot naredi on - javno lahko izpostavi samo svojo slabo igro, kadar je tako in ko mu začnejo mediji najedat glede tega. 100% podpiram idejo, da mora vse ostat v slačilnici in verjamem, da si fantje marsikaj povejo in razčistijo že po tekmi, na presicah pa, če so normalni in če odnosi štimajo, noben ne bo šel preko tega. Še najmanj Luka; ki ima tudi največjo posest žoge in je neposredno 'odgovoren' tako za zmage kot poraze.

ko smo proti poljakom zgubil je tud bla presica, pa so ble izjave "razočaru sm navijače" , "razočaru sm slovenijo". kot da mi nismo že zdavni pogruntal da je bednik. sebe on niti mal ni razočaru s tistim, to je dal vedet, mi smo pa lahk razočarani. za ameriške presserje pa škoda zgubljat čas ker ne razume treh besed in pet let prodaja luft

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka

Kurba WoreH ti si pa extra salty ker Ronaldo še ene saudske ekipe ne more pripeljat v cup final. :D

 

Drugače pa donkara ne toži mtke ampak se gre za človeka v ozadju, bivšega jebača, ki ga je ona ful pametno nastavla za direktorja (ali celo delnega lastnika) njegove blagovne znamke. Njega hočejo spravit stran, know your Lady memes. 

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 31 minutami:

Heh, mal težke besede. Ta, 'bednik' nas je skupaj s Kapetanom pripeljal do zlata na EP in do četrtega mesta na zadnjih OI. Sicer je to timski šport, kar vedno rad poudarim, a rečt za takega majstra, da je bednik...:rolleyes:

dobr, oprosti, gre se za luzersko mentaliteto imho, zato bednik. obratno od mambe. kapo dam dol pred njegovimi geni, da se je to poklopl, ostalo si pa ded minus dela. lahko bi velik bolj bil spoštovanja vredn prek obnašanja, trenutno in v bodoče mora folk vedno met cmok v grlu ko ga hvali

Povezava do prispevka
Ejga reče pred 7 urami:

In kaj bi ti namesto njega naredil?

 

Nič bil vesel, da sem njihov saviour in ob poteku pogodbe pobasal še en super max extension in na papirju vse skupi za pol miljarde pokasiral in se smeju vsem naokol, k misljo, da mi je naslov bolj pomembn od težkih milijonov in king treatmenta.

 

 

Vmes bi še kdaj obiskal Lillarda kjer bi se skupaj smejala medijem in fanom

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Pihla vs Denver :avadodo:

 

Embiid vs Jokič matchup delivered!  Jokič standardno dober in efektiven  v napadu, Embiid pa monster clutch. Tako v napadu kot v obrambi. Imo bi letos moral dobiti on MPV (če ostane tako, kljub manjko odigranih tekem), ker je razlika v obrambi enostavno prevelika napram Jokiću. Ampak itak ne bo dobil, ker je to Phila in ker še vedno folk sovraži Hinkija...

Povezava do prispevka
carek reče pred 2 urama:

Pihla vs Denver :avadodo:

 

Embiid vs Jokič matchup delivered!  Jokič standardno dober in efektiven  v napadu, Embiid pa monster clutch. Tako v napadu kot v obrambi. Imo bi letos moral dobiti on MPV (če ostane tako, kljub manjko odigranih tekem), ker je razlika v obrambi enostavno prevelika napram Jokiću. Ampak itak ne bo dobil, ker je to Phila in ker še vedno folk sovraži Hinkija...

MVP si že 2 leti zasluži Luka. Tudi letos bomo v playoffih videli kdo je dejansko vreden naziva. MVP je politika in vsako leto si izberejo nek narrative in pač grejo s tem. Zadnji 2 leti je pač to da je Jokic the best passing big man. Nima veze ali meče 10 pik manj kot ostali kandidati, ali je len v obrambi, ker je pač tak narrative. Pri westbrooku je bil isto triple double. Ni melo veze kako dober je, koliko dejansko pomaga ekipi, the man is averaging a triple double therefore mvp.

Giannis je dobil 2x zapored in potem kr ni več favourite čeprav je imel še boljšo statistiko in je za moje pojme boljši od Embiida. Tatum v MVP pogovoru sploh nima kaj iskat če ima v ekipi DPOY in Browna ki je star player in pogosto vrže več pik kot on.

  • Trol 1
  • Groot, ki sir je 2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...