Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

#1 Ni več pravih centrov: posledica razvoja igre. Shaq mi je eden od najljubših igralcev iz stare dobe, pa bi bil v modernem NBA-ju verjetno komaj še igrabilen, ker bi ga moderni centri požrli na trojki. Ewinga bi samo nabrcali v slačilnico in mu trgali od plače za izobraževanja Kako ne biti hlod. Je pa še vedno prostor za mobilne živalske centre, ki niso prov nič soft - lp Giannis

#2: Slabo sojenje: absolutno. Ampak to je bilo verjetno v celotni zgodovini NBA-ja :D 

#3: Flopping: absolutno se strinjam

#4 Slaba obramba: bi spremenil v "impotentna obramba zaradi slabih pravil". Obramba na individualnem in ekipnem nivoju je pa verjetno dva nivoja nad čimerkoli, kar so igrali v 80ih ali zgodnjih 90ih.

#5 Super Teams: ne vem no, meni je to bullshit. Kere zares prave superteame pa imaš po Golden Statu? Imaš v enih teamih res hudo koncentracijo brutalnih igralcev, ampak to je predvsem posledica, da je v ligi res nenormalno veliko noro dobrih košarkarjev. Neprimerljivo več kot v 90ih, sploh ni primerjave, koliko evil beastov zdej hara po ligi.

 

- Flopping ostro sankcionirat,

- dopustiti boljšo obrambo in

- ne sankcionirati sikanja / tauntanja nasprotnikom / dajati tehnične za "menacing looking" ffs

In je to to, pa imaš bomba ligo. 

 

IMO je tudi to, da ZDA gledalce dosti peče ritka, da zadnja leta ligo razfukavajo random momci iz evrope in afrike, ki komajda govorijo angleško, namesto klasičnih good old ghetto američanov :D  4/5 MVP kandidatov ni iz ZDA, od tega sta dva slatttka bosanska momka, ki svirata Lepo Breno na fitnessu pred tekmo

uredilo bitje Galko
  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Galko reče pred 15 minutami:

#1 Ni več pravih centrov: posledica razvoja igre. Shaq mi je eden od najljubših igralcev iz stare dobe, pa bi bil v modernem NBA-ju verjetno komaj še igrabilen, ker bi ga moderni centri požrli na trojki. Ewinga bi samo nabrcali v slačilnico in mu trgali od plače za izobraževanja Kako ne biti hlod. Je pa še vedno prostor za mobilne živalske centre, ki niso prov nič soft - lp Giannis

#2: Slabo sojenje: absolutno. Ampak to je bilo verjetno v celotni zgodovini NBA-ja :D 

#3: Flopping: absolutno se strinjam

#4 Slaba obramba: bi spremenil v "impotentna obramba zaradi slabih pravil". Obramba na individualnem in ekipnem nivoju je pa verjetno dva nivoja nad čimerkoli, kar so igrali v 80ih ali zgodnjih 90ih.

#5 Super Teams: ne vem no, meni je to bullshit. Kere zares prave superteame pa imaš po Golden Statu? Imaš v enih teamih res hudo koncentracijo brutalnih igralcev, ampak to je predvsem posledica, da je v ligi res nenormalno veliko noro dobrih košarkarjev. Neprimerljivo več kot v 90ih, sploh ni primerjave, koliko evil beastov zdej hara po ligi.

 

- Flopping ostro sankcionirat,

- dopustiti boljšo obrambo in

- ne sankcionirati sikanja / tauntanja nasprotnikom / dajati tehnične za "menacing looking" ffs

In je to to, pa imaš bomba ligo. 

 

IMO je tudi to, da ZDA gledalce dosti peče ritka, da zadnja leta ligo razfukavajo random momci iz evrope in afrike, ki komajda govorijo angleško, namesto klasičnih good old ghetto američanov :D  4/5 MVP kandidatov ni iz ZDA, od tega sta dva slatttka bosanska momka, ki svirata Lepo Breno na fitnessu pred tekmo

 

Shaq bi pomoje čist bil "igrabilen", sam verjetno bi mogu ostat na Orlando bodyju in ne filat vnosov kot v LA-ju. Met njegov bi bil problem, sam sej Giannis tud ni nek šuter.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

ja sej to sem mal pretiraval, itak da bi bil "igrabilen". Manjši vpliv na igro bi imel pa tako noro dominanten ne bi več bil, IMO :)

 

Predvsem v obrambi bi imel dečko kar hude v probleme, ko bi ga moderni centri non-stop vlekli iz rakete. 

Kaj pa ofenzivni del? Če je abusal velike zverine, kako ne bi abusal tele lanky preklice, stretch 4-5 centriče? Le da je pace precej počasnejši, ker čakaš da ti center pride do gor in se postavi v pozicijo spod. Pač je bil eden najdominantnejših igralcev ever, težko 

 

Po moje bi se pa tut defenziva dala poštimat s primernim rosterjem, plus da je pot v paint skoraj zaprta :D

Povezava do prispevka

Ja v raketi bi bil tudi dandanes vsekakor zelo... zanimiv :D :D :D  Res si je kej takega kar težko predstavljat, ker se je tok spremenila igra. Imaš Giannisa, ki je 50 kg lažji, in Ziona, ki je 15 cm nižji, to je pa to od vsaj približnih referenc. 

 

Čeprav ja, bi tudi jaz plačal fiat denar, da vidim kako kakšen wood ali powell krije prime shaqa :D ali pa še rajši LAL verzijo :D :D :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...