Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Seth reče pred 2 urama:

"NBA reporter and analyst Sekou Smith dies at 48 due to COVID-19." Je bil eden tistih bolj normalnih analitikov pa čeprav se pogosto nisem strinjal z njegovim MVP raceom. 

 

Glede Lonza se baje zdaj celo nekaj omenja zamenjava za Oubreja. :D Oubre mi je zelo kul igralec ampak tole sezono igra res katastrofalno. 

 

 

 

A zato že 3 tedne ni posodobljena lestvica za MVP te sezone.... Škoda. Tip je bil res eden redkih normalnih analitikov. RIP

 

 

Drugač pa Dallas v naslednih 4 tekmah igra 2x z Utah Jazz in 2x z Sunsi... vsaka zmaga bo dobesedno zlata vredna, veliko bolj realno pa 4je porazi.. Utah Jazz je neugoden za Dallas v popolni postavi kaj šele za trenutno, Sunsi so pa itak že lani delal probleme Dallasu letos so pa konkretno nadgradil ekipo, ampak vseeno se mi zdi to bolj premagljiva ekipa ko Utah z jebenim Gobertom ki bo dobesedno prežvečil in izpljunil Dallasove centre :wacko:

 

 

Btw a tole ste vidl? 

 

EssfQpXWMAsZyq9?format=jpg&name=large

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Ma če gledaš ekipe tam od 6-12 vsem forma zelo niha tako da pred temi se ziher da bit ob koncu rednega dela. Vprašanje tudi kaj bo s Portlandom sedaj ob poškodbah. Tako da mislim da Dallas vseeno lahko pride tam do 5.-6. mesta. LAK, Utah, LAC in Denver so trenutno res konkretno pred ostalimi na zahodu in verjetno bo celotno sezono tako. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

 

A zato že 3 tedne ni posodobljena lestvica za MVP te sezone.... Škoda. Tip je bil res eden redkih normalnih analitikov. RIP

 

 

Drugač pa Dallas v naslednih 4 tekmah igra 2x z Utah Jazz in 2x z Sunsi... vsaka zmaga bo dobesedno zlata vredna, veliko bolj realno pa 4je porazi.. Utah Jazz je neugoden za Dallas v popolni postavi kaj šele za trenutno, Sunsi so pa itak že lani delal probleme Dallasu letos so pa konkretno nadgradil ekipo, ampak vseeno se mi zdi to bolj premagljiva ekipa ko Utah z jebenim Gobertom ki bo dobesedno prežvečil in izpljunil Dallasove centre :wacko:

 

 

Btw a tole ste vidl? 

 

EssfQpXWMAsZyq9?format=jpg&name=large

 

5b1c96d.jpg

Povezava do prispevka

dobr sej dallas je lani overperformu, če se mel najbolši naoad v zgodovini ligi to se je vedl, da je nevzdržno

 

ampak sej se bojo pobral slej k prej pomojem u PO bojo že pršli čeprov na zahodu je kr jeba k enkrat začneš lovit to osmo mesto

Povezava do prispevka

Pizda Cleveland je za drobiž dobil Jaretta Allena ki zdej prihaja iz klopi, kjer se jim valja še McGee Dallas pa nima enga centra k bi bil pol kurca kisle vode vredn...

 

Jurus reče pred 2 minutama:

Gobert 20 skokov in 29 pik. To pove že vse.

 

Itak. Ko zagleda KPja pod košem postane čisto pravi MVP kandidat. Slednjemu se pa Clarkson sprehaja pod koš in zadeva dobesedno with zero efforts. Elite rim protector my fucking ass. Spet bo celo sezono prihajal v formo pol se bo pa itak prelomu v playoffu če Dallas sploh pride tja.

Povezava do prispevka
sskj reče pred 3 urami:

dobr sej dallas je lani overperformu, če se mel najbolši naoad v zgodovini ligi to se je vedl, da je nevzdržno

 

ampak sej se bojo pobral slej k prej pomojem u PO bojo že pršli čeprov na zahodu je kr jeba k enkrat začneš lovit to osmo mesto

Sej ves da niso imeli najboljsi napad ever ne? Meli so najboljši offensive rating, stat ki ni obstajal veliko večino NBAja, je napihnjen zaradi trenutne hitrosti igre in clearly ne najbolj točen stat.

Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 19 minutami:

kaj mislite, da je resitev, menjava trenerja

 

trade kp-ja (kaj bi sploh dobili?), 

 

ocitno je treba zdilat powella, pa se mogoce koga drugega.

 

 

kot omenjeno, rabi ekipa pravega centra

 

Za začetek free Nate! ;) Po moje bi bilo za ekipo to samo pozitivno, da je en tak igralec ki bo hustlal kot zmešan in se boril za vsako žogo v redni rotaciji. Ker morala je trenutno na dnu. Da bi se znebili Ricka bi morali res imeti par katastrofalnih sezon skupaj imo, he Saint Rick. :) Powell kolikor sicer ima pomankljivosti ampak je po drugi strani očitno edini ki mu ni problem cel čas igrat samo PnR z Luko in da je pri tem tudi uspešen. Zdaj sledijo še tri težke tekme in če tu ne zmagajo nobene bo pizdarija. 

Povezava do prispevka

Rick je IMO zelo kul trener, se mi zdi da Luka rabi enega takega zafukanca, ki je po karakterju in disciplini bližje EU trenerjem kot klasičnemu NBA pajacu

 

po moje rabi Dallas troje:

1. kvalitetnega centra, ki si ne maže danke z eteričnim oljem in ne followa #softpussyboy instagram kanala. Kar se mene komot trejdajo Powella, WCS-ja in Bobana za enega proper centraša

2. dobrega 3rd option igralca, ki bo znal sam priti do šuta in ki bo bolj konsistenten kot Timmy. Kar je bil tudi plan za letošnji free agency. Problem: takih igralcev letos ne bo v free agency :D 

3. vitamine

Povezava do prispevka

Ma saj osebnostno je meni tudi bil vedno kul Carlisle ampak še vedno pač mislim da je eden bolj overrated trenerjev v ligi. 😋 Ampak Rick bo moral kmalu nekaj naumit, ker čez par tednov več ne bo izgovora da niso imeli vseh role playerjev. Richardson je ogromen dolžnik še letos. 

 

Centra že ja, samo katerega?! Free agentov bo bore malo. Za trejdanje pa nimajo kaj za dat pametnega. Po moje bi prej lahko našli 3rd scoring opcijo kot pa dobrega centra. Derozana bi sam hotel videt v Dallasu. 

Povezava do prispevka
Seth reče pred 1 minuto:

Centra že ja, samo katerega?! Free agentov bo bore malo. Za trejdanje pa nimajo kaj za dat pametnega. Po moje bi prej lahko našli 3rd scoring opcijo kot pa dobrega centra. Derozana bi sam hotel videt v Dallasu. 

 

Ne mi rečt da Dallas ni bil sposoben dat boljše ponudbe kot jo je dal Cleveland za Jaretta Allena?!? Pa to je bil čisti steal tega mega trejda no :cry:

Povezava do prispevka

Mislim da ne, se strinjam da je bila to izjemna poteza Cavsov, sicer ena redkih pri njih. Ampak dali so first round unprotected pick za katerega verjamem da so pri Houstonu verjeli da bo lottery pick in to verjetno kar visok, trenutno kaže da ne bo nič s tega ampak sezona še je dolga. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...