Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

keba reče pred 24 minutami:

Me zanima kdo sploh bi hotel westbrukico...

 

Da vidimo danes to tekmo. Če še danes izgubijo, potem bo to res dober pokazatelj da bo to res zajebana sezona za njih. Ker po navadi so vsaj toplo hladno igrali in niso toliko tekem zaporedoma izgubili.

Noben glede na to kako pogodbo ima in da je letosnjo sezono prinasal minus. Mogoce bo kt negativni asset v dealu za Beala.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 19 minutami:

kolikor sem razumel, je za JAR league pass treba kar neki zajebancije. Dočim kliknit na link "nbafullhd.com" ni treba glih znati šraufat VPN-je :D  

 

plus letos nalašč ne dam keša NBA-ju ker so se mi lani do konca zasrali s posiljevanjem s politiko. Nej se jebejo s takimi, resno. Živim v Sloveniji, plačal sem vam full price za league pass, daje mi tisto, po kar sem prišel - basket & fun. Tako da hvala lepa in ne hvala. Pa me ne zanima, če so imeli lani volitve. Jaz jih nisem imel.

Samo ko kupis rabis met vpn, za kar mas brezplacne na voljo. Za gledanje tekem ne rabis.

 

Zakaj pa pol gledas ce ti gre to tolk na falus? :D

Povezava do prispevka
Seth reče pred 25 minutami:

Saj nisi edini, zato pa imajo vedno bolj katastrofalne ratinge. Saj Silverju je verjetno jasno ampak pač ima glede tega zvezane roke. :) 

 

 

Ja, verjetno so težko kategorni zvezdniki držali za jajca Silverja... Ni imel kaj dosti manevrskega prostora IMO. Se pa strinjam, da je bila politizacija športa over the top.  Samo od lige, ki je 90% črnska, pač ne moreš pričakovati drugega. 

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 47 minutami:

Zakaj pa pol gledas ce ti gre to tolk na falus? :D

 

Ker so mi zakon tekme? Pa ker je rookie leta, all nba v svoji drugi sezoni in potencial za najboljšega evropskega košarkarja vseh časov naš sonarodnjak? Ki ga vsako poletje srečam vsaj enkrat kako se baše s palačinkami v LJ centru / Playi? :D 

 

Izražanje mnenja z denarnico pa to :) Its all good, pač zamerili so se mi, bo že boljš. Sej letošnje leto ni takih izpadov norosti kot lani, ko sem moral kot jeben SLOVAN iz mikro mini naroda, ki ga je u rit pofukal glih vsak malo večji sosed ki je imel 5 minut cajta, poslušati kako težko je biti temnopolt in naj se zamislim in prispevam svoje k bolj pravičnemu communityju :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

 

Ker so mi zakon tekme? Pa ker je rookie leta, all nba v svoji drugi sezoni in potencial za najboljšega evropskega košarkarja vseh časov naš sonarodnjak? Ki ga vsako poletje srečam vsaj enkrat kako se baše s palačinkami v LJ centru / Playi? :D 

 

Izražanje mnenja z denarnico pa to :) Its all good, pač zamerili so se mi, bo že boljš. Sej letošnje leto ni takih izpadov norosti kot lani, ko sem moral kot jeben SLOVAN iz mikro mini naroda, ki ga je u rit pofukal glih vsak malo večji sosed ki je imel 5 minut cajta, poslušati kako težko je biti temnopolt in naj se zamislim in prispevam svoje k bolj pravičnemu communityju :D 

naš rpg lik ima ability Perseverance  in ga ima na 100 % oz. godlike

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 2 urama:

A ni lažje dat tistih par 10 vprašajev za južnoafriški league pass, pa se ti pol ni treba zajebavat?

 

Za par tekem letno razumem da ne, ampak če pa gledaš redno je pa vredno luksuza.

 

mah tud NBA pass bi lahko bil mnogo boljši ampak ne bom se sekiral za teh 15€.

Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 10 minutami:

Še dobr da ne gledam tekem, k bi pomoje flipu mize. Po drugi strani pa nimam pojma kva je sploh problem...

še dobr da js gledam, stavim pa na Utah in Hardena ker so bolj sigurni :D. Tko edino gre.

 

Porzingis je legenda. Daje upanje folku da lahko igrajo 11 9 0 na max contractu v svojih najboljših letih. Človek bo počasi postal maskota kluba ker bo začel dajati a double single. 

Povezava do prispevka

  

image.png

 

 

Kakšno govno od igre ej. Jst res upam da je samo post-covid efekt aka proces healanja zlomljenega KP-ja.... čeprav to v resnici ne more biti razlog za tako apatično celotno ekipo in popolnoma nezainteresiranega Lukata. 

 

Tole je bilo res teško gledat, sploh proti naravnost briljantnim Jazzom. Res me zanima, kakšen obraz bodo pokazali jutri proti Sunsom.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
sskj reče pred 26 minutami:

dobr sej tut kvaliteta manka tej ekipi, sploh če je porzingis smrdeč

 

ostalo so večinoma olupki

 

Jaz sem začel NBA po 15ih letih popolnega ne-spremljanja ponovno gledati, ko je Luka uletel v Mavse. Da je tista ekipa iz prvega leta 100% trash (DeAndre Jordan, Dennis Smith Junior in ostali veseljaki) mi je bilo takoj jasno. Potem so v drugem letu dosti prevetrili situacijo in mi je delovalo, da so Mavsi kar ok ekipa, sicer brez obrambe in s precej nihajočim napadom, ampak vseeno. Letos so mi pa na začetku sploh delovali ZELO solidno, kljub slabemu štartu - ful dobra obramba, dobra timska igra, pač napad še ni stekel pa KP-ja še ni bilo, ampak overall so mi bili pa res solid. Dejansko ena boljših ekip na zahodu.

 

Samo zdaj pa res izgleda, kot da ima Luka ene od bolj povprečnih oz celo podpovprečnih soigralcev. Nimam pojma, kaj se jim je zgodilo. Kot da ne znajo več igrat košarke ffs. Čist so razpadli. 

Povezava do prispevka

kot pravim carlise je coach, ki zna iz povprečnih igralev izvlečt maximum v svojem sistemu v kolikor jim zalaufa

 

so pa očitno tut zgubil ta trade za jricha, ki zgleda kr bogo, men je bil že nali v philiju dost bedn, curry jim je na drugi strani dajal neko dodatno dimenzijo v napadu 

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 1 uro:

Luka in KP je v teoriji delovalo super. Kao lethal pnr in pick and pop. V praksi pa sta sploh kdaj to odigrala?

Ne. KP stoji na trojki k prbit in caka da bo metal s 30m.

 

To tekmo so zaostajal 25 pik po prvi cetrtini (ki je bla ena najslabsih kar sm vidu), nardil pol run v drugi brez porzingisa in zmanjsal na 14, garal v obrambi, se zacel uigravat v napadu, polcas. Takoj na zecetku druzga Porzingis spet not, par brezveznih metov, 2 favla z njegove strani pa je blo spet 20+. Ker je mel 5 favlov je sel spet dol. Morala padla in pol je Utah uspel drzat razliko.

 

Razen Lukata pa Brunsona zadnjih nevem kolk tekem so vsi res svoh. Ajd Jazz je res zajeban ker majo 5-6 top igralcev ki majo po 10+ pik vsako tekmo, en al pa dva sta vroca in to je tud nekak razlog zakaj so na vrhu lestvice. Res lepo igrajo.

 

Ce bi bla moja ekipa bi pocakal da bo Porzingis spet v formi, pol pa trade preden se spet poskoduje. Ker se ze vidi vzorec. Poskodba, okrevanje, uigravanje v formo, par hudih tekem, poskodba in ponovi. Tko da ce ne bo v formi ravno v PO in uspel zdrzat brez poskodbe do konca, pol bo koristen, sam to je cisti gambling.

Povezava do prispevka

@Jurus točno tako. In se je dejansko FUL poznala prisotnost dobrega obrambnega igralca, preden je paličnjak prišel nazaj v igro. Postava Luka - THJ - JRich - DFS - Maxi VS nižje ekipe in tudi Luka - THJ - JRich - DFS - WCS proti ekipam s kakim bigom je odlično obrambno stala. Prov tko, fucking solid, sploh ko je Luka začel mal kazat svoj neverjetni basket IQ tudi v obrambi. 

 

Tole kar je zdej pa ne brani niti ne daje košev. Izgledajo res ko kaki jebeni knicksi al pa pistonsi, ffs. Pol pa še igrajo najprej proti Denverju pol pa še proti Utahu in se dejansko začenjaš zavedat, kako grozljivo velik gap je med igralci Dallasa in res "pravimi" dobrimi ekipami.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...