Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

KD :ododava: :ododava: Ker fukjen performance, igral je čist celo tekmo, 49 pik ob 70% šutu, 17 skokov in 10 asistenc. Pa še v obrambi se trga. Wow noro. Po taki tekmi enostavno morajo osvojiti naslov, ker tole je pač ena tistih tekem o kateri se bo govorilo še 30 let. Bucksi so si pa čisto sami krivi za tale poraz, Giannis na čase igra kot da ima 60 IQ-ja, Jrue se je v zadnji četrtini kar malce posral, tam kar en airball z midrange-a pa še par ostalih bedarij. 

 

Aja pa moram še seveda dati propse Jeffu Greenu saj brez njega sploh ne bi prišli nazaj v igro. 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 56 minutami:

Nobeno iskanje pozornosti ni to. 

Zame je Kawhi za Jordanom najbolj popoln igralec in se preprosto o tem govori premalo. 

Well, študije so pokazale da ni noben novodoben NBA igralec bolj podoben Jordanu po številkah kakor Kawhi. :)

 

Samo vsi vemo, da tvoj modus operandi je iskanje pozornosti preko trme in teženja ljudem, ki nimajo istega mnenja. Jaz se dostikrat s kom ne strinjam pa še ne pomeni, da se rabim izpostavljat na tak način kot to počneš ti. Sej samo to me moti.

Povezava do prispevka

Ma saj to vedno rečejo da je pol pač vse mirno razrešeno, ker verjetno imata oba tako Donnie kot Cuban informacije da bi zminirala en drugega, potem pač raje "mutually parted ways". Eh Bob ziher ne bo GM imo, pa upam da ostane na tej poziciji kot je. 

 

Tudi Wizardsi so skenslali Brooksa in pa Pelsi van Gundya, tole slednje me je kar presenetilo no, glede na to da je bil samo eno sezono. 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...