Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

voulgaris je dodal "head hunter" svojm

u statusu ko so odpustili nelsona al neki

 

Navedek

Wosny Lambre, however, reports that Voulgaris is not necessarily going to leave the front office.

"Bob ain't out over there," said Lambre.

:unsure:

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka

sem ful ful vesel da so Donnija skinili, ma so ga res na exxxtra kisel način no :D  Tipo je tko dobesedno na drugem koncu sveta, kjer poskuša čimbolj ustreči prvi zvezdi ekipe oz ga prepričati, kok ima klub lepo prihodnost ... ya ya poli ya, iz Bosne smo dobili pravega peka za Burek ya, pa Ceca pride januarja, pa zdej bomo res title contenderji... aja btw, mene pa itak ne bo zraven, ker sem bil prejle odpuščen, trololo, trilili :D 

 

Pizda ne heca se tole dogajanje v ozadju v NBA

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 20 urami:

Nobeno iskanje pozornosti ni to. 

Zame je Kawhi za Jordanom najbolj popoln igralec in se preprosto o tem govori premalo. 


Po igri se res najbolj približa, kar se tiče ostalega, tu ciljam predvsem na load management pa ni šans. V svojih 10 sezonah odkar je v NBA tip še ni odigral cele sezone.

 

hawa meyta reče pred 13 urami:

 

idiote crni.

 

Baje da njegova brata delata kr konkretne pizdarije po Denverju, Nikola pa jim rešuje guzico.

Povezava do prispevka
LeBron reče pred 52 minutami:


Po igri se res najbolj približa, kar se tiče ostalega, tu ciljam predvsem na load management pa ni šans. V svojih 10 sezonah odkar je v NBA tip še ni odigral cele sezone.

 

 

Baje da njegova brata delata kr konkretne pizdarije po Denverju, Nikola pa jim rešuje guzico.

obični thugz. jz bi jih benal iz vseh nba aren.

Povezava do prispevka

Ban, ker sta z tribune jebala majke? :D

 

Praktično vse ekipe z poškodovanimi ključnimi igralci. Me prav zanima kakšna bo spet gledanost finala, če se tako nadaljuje. Lepo bi zmanjšali število tekem na 58 (oz. 60 če bo expanison), sezona bi trajala enako dolgo, regularna sezona bi bila veliko bolj zanimiva in prepričan sem, da bi bilo veliko manj poškodb. Vem, da hočejo 82 tekem zaradi denarja ampak nisem prepričan, če bo zanimiva regularna sezona in playoff z zdravimi igralci ne bi prinesel več zanimanja in denarja. 

 

Kako je Simmons koga prepričal, da je zvezda? :avadodo:

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...