Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Amare reče pred 1 uro:

Milijarda je zelo napihnjen znesek. Lebron pa je sele od Miamija dalje zacel res sluzit, njegov rookie extension takrat je bil 3y/60mio. Ce se ne motim, bi Luka podpisal rekordni deal.

 

Lebron je začel služit, ko prasec še preden je prišel v NBA. On dejansko ni nikoli rabil supermaxa, ker je imel  že kot najstnik sponzorjev kot dreka.

Povezava do prispevka

Ko primerjaš prvi peterki Dallasa in Sunsov bi se najraje zjokal... 

 

 

In resno če bo THJ ostal in dobil 80mio$ kolikor naj bi mu baje dali Dallas naslednje leto ne bo videl niti playoffa. Model je stricky as fuck in eden najslabših igralcev v obrambi v celi ligi. Ampak Donnie je pač definitivno tako zabit da mu bo dal preveč denarja.

 

Sicer pa poglejte si tale video :classic_angry:

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

  

Amare reče pred 17 urami:

Jebiga, kdo jim je kriv, da so igrali 7 tekem proti one-man band.

 

Drugače pa je Utah pri vodstvu 10:2 zgrešil naslednjih 21 metov, torej niso samo Clippersi metali cigle. ;)

Lih to lol... ne vem kako se je par strani nazaj govorilo, da je Tyronn Lue taktični mastermind, ko z veliko boljšim teamom pride na g7 proti Luki in olupkom :D

Povezava do prispevka
Aang reče pred 1 minuto:

Kemba Walker bo traidan...kam mislite da bo šel? Kak bi bil trade. 

 

Ne vem kdo razen Dallasa je tko neumen da bo vzel njegovo pogodbo tbh :D 

 

 

Je pa fino da bo očitno Čančar tud na voljo za kvalifikacije. Model je zadel trojko od tko daleč kot jih meče KP lol. Pa dejansko bi znal bit dovolj močan za ravsat se z Sabonisom.

Povezava do prispevka

Meni je drugače tole carsko:
Od prvih 5 pickov takrt v 2018

1.Sunsi so bli "lottery team" ko so dobili 1st pick Ayton = look at me now
2.Atlanta so bli "lottery team" ko so dobili Trae Young = look at me now.
3. Memphis se mi tudi zdi, da je bolj naredil rekonstrukcijo
4. Dallas izbral wonderboya

5. Edini k je bolj zabredu zaenkrat je Sacramento. pa še oni bi pomoje bli čist ok, če neb z Bogijem zajebal in bi Bagley mal več dal od sebe

 

ampak building a team so pa prvi 3. bolje naredili kot Dallas

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 32 minutami:

Sabonisom? En je center, en krilo?


mogoče včasih, zdej je čista 4ka.

 

jaz bi ga tbh res probal na centru odigrat v repki. od vidmarja dvomim da lahko kaj pričakujemo.

uredilo bitje wuzi
Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 45 minutami:

Meni je drugače tole carsko:
Od prvih 5 pickov takrt v 2018

1.Sunsi so bli "lottery team" ko so dobili 1st pick Ayton = look at me now
2.Atlanta so bli "lottery team" ko so dobili Trae Young = look at me now.
3. Memphis se mi tudi zdi, da je bolj naredil rekonstrukcijo
4. Dallas izbral wonderboya

5. Edini k je bolj zabredu zaenkrat je Sacramento. pa še oni bi pomoje bli čist ok, če neb z Bogijem zajebal in bi Bagley mal več dal od sebe

 

ampak building a team so pa prvi 3. bolje naredili kot Dallas

Dallas je tankal za picke samo dve leti, ajd tretje naceloma tud, ampak tisti pick je sel Atlanti ki je mela vec srece z loterijo v 2018 draftu.

 

Edini igralc z ekipe ki se je uvrscala v PO pred tem je bil Dirk ki je sel v penzijo, tko da rebuild s trejdi ni bil mogoc.

 

Za Porzingisa so dal dva first round picka, tko da teh tud nimajo.

 

Destinacija za FA niso, ker igralci rinejo v klube kjer majo dost pozornosti al pa v top contenderje, pa menda dost igralcev ne mara vodstvo/trenerja Dallasa.

 

Tko da ja, dost fucked up situacija.

 

 

Sunsi so gnojil dolg casa, Memphis pa Atlanta sta mela kar nekaj igralcev s katerimi so lahk trejdal. Sacramento pa gonna Sacramento, ni nakljucje da majo rekordni PO drought. Atlanta pa Sunsi so lansko poletje porabli cap space in pripeljal igralce, Dallas se je sparal za letos, menda za Giannisa. Ce bodo kej dobil bomo pa vidli.

Povezava do prispevka

O tem sem že pisal. Dončić je imel veliko smolo, da so ga izbrali (oz. trejdali) v Dallasu. Kamorkoli drugam bi šel med zgoraj omenjenimi ekipami bi bilo boljše, edino v Sacramentu bi bil verjetno isti k.

 

Takrat vsi navdušeni, da bo v Dallasu, mentor Dirk, Rick in Cuban, resna organizacija bla bla bla

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Ma Dallas je padel v črno luknjo s porzingisom, drugače mi uprava ne zgleda tok nesposobna. Tudi javno je bil Dallas takrat zmagovalec unega trejda, ampak men je zmeri deloval gamblerski 50/50 trade, kjer se zanašaš na kolena bogomoljke, torej sploh nimaš kontrole nad trejdom. Kazino poteza, nekak nebi od Cubana pričakoval kej takega. 

 

Od takrat naprej je pa samo spirala navzdol ker je preprosto preveč neznank - kdo ga bo vzel če sploh kdo in za kakšno ceno, kako potem gradiš in sestavljaš ekipo. Iz teh potez (Melli, Reddick...) nebi delal drame da slabo kadrujejo, ker mi zgledajo kot da samo prestavljajo figure po šahovnici zato da bodo v prihodnosti lahko neki drugega nardil. Izjavam pa nebi zaupal niti malo - KP je kao po končnici rekel (oz. je prišlo ven) da je frustrated ker ga uporabljajo na tak način, ni dvakrat za rečt da je to mal smokescreen, varjanta njegov score je tak zato ker smo ga uporabljali na ta način (drugače je boljši), zdej je frustrated  in hoče drugam dejte ga vzet, a v realnosti tip nezna naravnost lavfat. Na žalost ne vem kdo je tok neumen, da bi temu verjel :D 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 13 minutami:

Ma Dallas je padel v črno luknjo s porzingisom, drugače mi uprava ne zgleda tok nesposobna. Tudi javno je bil Dallas takrat zmagovalec unega trejda, ampak men je zmeri deloval gamblerski 50/50 trade, kjer se zanašaš na kolena bogomoljke, torej sploh nimaš kontrole nad trejdom. Kazino poteza, nekak nebi od Cubana pričakoval kej takega. 

 

Od takrat naprej je pa samo spirala navzdol ker je preprosto preveč neznank - kdo ga bo vzel če sploh kdo in za kakšno ceno, kako potem gradiš in sestavljaš ekipo. Iz teh potez (Melli, Reddick...) nebi delal drame da slabo kadrujejo, ker mi zgledajo kot da samo prestavljajo figure po šahovnici zato da bodo v prihodnosti lahko neki drugega nardil. Izjavam pa nebi zaupal niti malo - KP je kao po končnici rekel (oz. je prišlo ven) da je frustrated ker ga uporabljajo na tak način, ni dvakrat za rečt da je to mal smokescreen, varjanta njegov score je tak zato ker smo ga uporabljali na ta način (drugače je boljši), zdej je frustrated  in hoče drugam dejte ga vzet, a v realnosti tip nezna naravnost lavfat. Na žalost ne vem kdo je tok neumen, da bi temu verjel :D 

 

 

 

 

 

Če gledamo three year span, je vsak izmed teh tradov zaenkrat poslabšal moč ekipe. Za Porzingoda so dali picke in mu dali contract, za katerega bo težko kaj dobiti na trgu, za Reddicka 2nd round pick, Curry je sploh bog proti Richardsonu. Pač totalni fail od uprave, neke nepremišljene poteze ala Barcelona in Dembele. 

 

Naj Denver izpade, se zmenita kje majo najboljše čevape in pleskavice v US of A, pa s tam lepo poharata ligo. Edina rešitev za Dallas je, da pride do moči igralcev (nekdo močno želi igrati z Donketem, paycuti,...), drugače bomo gledali tole žalost vsaj še naslednjih 5 let. 

 

Povezava do prispevka

No za Dallas je rešitev tudi trade Dončića tudi če se to zdi trenutno nemogoče. Če bi ga tradeali čez 1-2 leti po tem ko podpiše to novo pogodbo bi zanj lahko dobili ogromno. Pa še za Luka bi bilo verjetno to dobro, saj je malo katera ekipa tako slaba kot Mavsi brez Luka. 

Povezava do prispevka

Jokara je rekel, da želi ostat celotno kariero v Denverju. gospa Poterbin je takisto rekla za svojega sina in Dallas.

 

da vidmo, kdo bo prej (na lastno pest) prelomil te besede. :D

 

drugač pa tako kot ste rekli,- Dallas je v buli in če se jim ne prikaže Marija, bodo tenko piskali v naslednjih letih. dejansko v tem trenutku ne vidm, kako bi jim lahko v doglednem roku uspelo pridobit dva do tri kakovostne igralce.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

sej v roku treh let na zahodu ne bo več nobenga kawhija, nobenga brona pa adja, nobenga praktično, vsi so na izhodnih vratih razen nove garde. ne moreš kr formirat ekipe lahko pa počakaš da grejo drugi v kurac. js trdim celo da to da bi se liga zdej jačala in jačala je mit. glede pogodb pa to. me zanima kakšno pranje denarja nameravajo naumit in kaj ste vi to zasledil, dejstva so da v naslednjih letih ameriška košarka ni v nobenih rokah. povejte top 5 igralcev ki bodo obrazi te lige in jih bo folk tolk spremlu kot brona, gianisa, hardena, westbrook, durant, kyrie, ... vsi so out, menjave so pa lamelo ball, jokic, luka, zion, morant recimo. to ni ... je globok padec. američani pa tud lahk sanjajo olimpijske če prletijo z zioni pa takimi. te v tokiu mogoč še majo pol pa piši propalo america in basket

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

Jokara je rekel, da želi ostat celotno kariero v Denverju. gospa Poterbin je takisto rekla za svojega sina in Dallas.

 

da vidmo, kdo bo prej (na lastno pest) prelomil te besede. :D

 

drugač pa tako kot ste rekli,- Dallas je v buli in če se jim ne prikaže Marija, bodo tenko piskali v naslednjih letih. dejansko v tem trenutku ne vidm, kako bi jim lahko v doglednem roku uspelo pridobit dva do tri kakovostne igralce.

 

 

Srbin je rekel sam

Za slovenskega srbina pa govori mtka

 

kebru

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 8 urami:

Ma Reddick je bil res kr neki, dali so pick za old man podcasterja, ki je igral 5 minut? 

Old man ma Haglundovo peto, ki mu zaradi let vpliva tudi na ahilovo tetivo, noče na operacijo, rad bi se posvetil družini v prihajajočih mesecih. Je pa trenutno UFA, pomoje bo zdaj potrebno na podcastu ušunjat še kakšno dodatno reklamo za protiglivično kremo ali pa 25% popust na Manscaped.

uredilo bitje El Jefe
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
WoreH reče pred 11 urami:

sej v roku treh let na zahodu ne bo več nobenga kawhija, nobenga brona pa adja, nobenga praktično, vsi so na izhodnih vratih razen nove garde. ne moreš kr formirat ekipe lahko pa počakaš da grejo drugi v kurac. js trdim celo da to da bi se liga zdej jačala in jačala je mit. glede pogodb pa to. me zanima kakšno pranje denarja nameravajo naumit in kaj ste vi to zasledil, dejstva so da v naslednjih letih ameriška košarka ni v nobenih rokah. povejte top 5 igralcev ki bodo obrazi te lige in jih bo folk tolk spremlu kot brona, gianisa, hardena, westbrook, durant, kyrie, ... vsi so out, menjave so pa lamelo ball, jokic, luka, zion, morant recimo. to ni ... je globok padec. američani pa tud lahk sanjajo olimpijske če prletijo z zioni pa takimi. te v tokiu mogoč še majo pol pa piši propalo america in basket

 

Itak, da igralci, ki so v ligi par sezon ne morejo imeti takega ugleda in imena kot tisti, ki dominirajo že 10+ let. Pred leti se je pa verjetno govorilo kaj bodo ti Hardni, Westbrooki, Duranti itd. proti Shaqu, Kobeju, Iversonu... Meni se zdi mlada generacija superzvezdnikov že na zelo visokem nivoju z zelo lepo prihodnostjo. Jokić, Giannis in Luka še posebej, Ameri pa v jok z raznimi precenjenimi Zioni. 

 

Weraziel reče pred 1 uro:

A bo Jazz zdržal v zadnji četrtini? Prvo polovico so čist nadigral Clipperse

 

Je bilo velik padec med tekmo, a so vseeno uspeli. Sedaj pa upajmo, da ne ponovijo Dallasa in obrnejo serijo. Suns Jazz bi bil kar simpatičen konf. finale. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...