Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Seth reče pred 17 minutami:

Mavericks director of player health and performance Casey Smith is in Slovenia to support Luka Doncic's bid to secure an Olympic berth in Tokyo.

Verjetno so videli kako pridno Lukec nabira kilograme in so hitro reagirali. :D

 

Pomoje fizioterapevt lih ni zadolžen za Lukovo prehrano v Dallasu :D No al pa je, glede na njegov state :D

Povezava do prispevka
Seth reče pred 1 uro:

Njah, ampak če bodo Bucksi prvaki potem verjetno Budenholzer ostaja. Letos imajo res lepo priliko in če tega ne izkoristijo pa tudi več ne bodo tako hitro videli finala. 

 

Odkrito rečeno se ne bi čudil, da tudi če so prvaki leti. 50:50

 

Bucksi ne zmagujejo zaradi njega, ampak kljub njemu.

Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 1 uro:

Trae Young pljuva v faco Luki

 

 

na to sem prvo pomislil, ko sem videl današnji rezultat. Moram pa reči, da me tip preseneča. Bil sem njegov hejtr, samo me počasi korak za korakom spreobrača. To bo voda na mlin, da bo Donke motiviran čim prej se spelat iz Dallasa.

Povezava do prispevka

Atlanta vsaka čast! :ododava: Pizda kako mi je Trae pil živce tam v zadnji četrtini s tistimi cigli z deep tric, menda je bil ene 0-5. Ampak na srečo je Collins opravil svoje v zadnjih minutah in jih pripeljal nazaj v igro. Bucksom se nič kaj dobrega ne piše, bosta morala imeti dobre igre oba tako Jrue kot Middleton če se nočejo osramotiti. 

Povezava do prispevka

Ok dejansko se ne bom čudil če bo letos Atlanta prvak. Tile Bucksi so res prov težko gledljivi ker je vse eno samo jebeno mučenje v playoffu za njih. Res so imel srečo da je letos Miami bleda senca lanske ekipe in da so Netsi ostal praktično brez Irvinga in Hardna, zdej jih pa zapovrh vsega premaga še Atlanta ki tud igra z napol invalidom v prvi peterki... No pa Atlanta si je spet privoščila hkrati imet na igrišču Younga in Sweet Louja nekaznovano lol.  Pizda a res sam Dallas in Atlanta znata napadat najšibkejši člen obrambe v tem playoffu al kaj?

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

Ok dejansko se ne bom čudil če bo letos Atlanta prvak. Tile Bucksi so res prov težko gledljivi ker je vse eno samo jebeno mučenje v playoffu za njih. Res so imel srečo da je letos Miami bleda senca lanske ekipe in da so Netsi ostal praktično brez Irvinga in Hardna, zdej jih pa zapovrh vsega premaga še Atlanta ki tud igra z napol invalidom v prvi peterki... No pa Atlanta si je spet privoščila hkrati imet na igrišču Younga in Sweet Louja nekaznovano lol.  Pizda a res sam Dallas in Atlanta znata napadat najšibkejši člen obrambe v tem playoffu al kaj?

Če pa imajo Bukcsi Buda za trenerja :nicjasno: 

Hawksi :worship: Young :avadodo: . Dejansko bi ful sedlo finale Hawks vs Suns. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

 No pa Atlanta si je spet privoščila hkrati imet na igrišču Younga in Sweet Louja nekaznovano lol.  Pizda a res sam Dallas in Atlanta znata napadat najšibkejši člen obrambe v tem playoffu al kaj?

To je res lol. Bi se moral Giannis sam sprehajat lol

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče Dne, 23. 6. 2021 at 14:02:

Trae ni sam zvleku ekipo v konferencni finale. Je njihov najboljsi igralec, sam ni pa edini razlog da so tam.

ena stvar je zanimiva, js sm prepričan da bi dallas v seriji premagu atlanto. hkrati enako trdim da če vzameš ven traeja in lukata imajo boljšo ekipo hawksi. zdej trae pa luka bi statistično se nevtralizirala, ampak sam potek tekme bi šou k dallasu ker dončič mojstrsko narekuje svoj tempo in bi jih mlel. medtem je trae on some chef curry shit, give & go igra, quick pass, flair, initiate the offense ... za traeja je luka ballhog, pomoje trikrat del drži žogo. žal kot so rekl, močni klipersi so jih ustavl, luka je bil debel čez sezono in je zajebu svoj del, temu ne bote ubežal. zdej je dallas trenutno v razsulu in je vlka možnost da bojo nasledn let slabši

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...