Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Ve se kdo je njegov fotr. Če kdo misli da bo on kdaj vitek je v zablodi :D

 

 

Clippersom je pa zmanjkal bencina po domač povedan... Modeli so v tem playoffu igral od začetka do sedaj konstantno z 1 dnem počitka med tekmama razen 2x so imeli 2 dni plus cel kup poškodb. PG13 pa pač ni Leonard da bi sam vleku voz naprej. Me pa zanima kaj bo zdej Leonard naredu glede na vse kar se je baje dogajalo med njim in zdravniško službo Clippersov.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 6 minutami:

Ve se kdo je njegov fotr. Če kdo misli da bo on kdaj vitek je v zablodi :D

 

 

Clippersom je pa zmanjkal bencina po domač povedan... Modeli so v tem playoffu igral od začetka do sedaj konstantno z 1 dnem počitka med tekmama razen 2x so imeli 2 dni plus cel kup poškodb. PG13 pa pač ni Leonard da bi sam vleku voz naprej. Me pa zanima kaj bo zdej Leonard naredu glede na vse kar se je baje dogajalo med njim in zdravniško službo Clippersov.

 

Folk mal pretirava s tem, kok je bil Saša bajs. Če gledaš slike (izvzemši prot konc kariere), zgleda tip velik bolj suh od Donketa, pa je ta star faking 22.

 

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Ve se kdo je njegov fotr. Če kdo misli da bo on kdaj vitek je v zablodi :D

 

 

Clippersom je pa zmanjkal bencina po domač povedan... Modeli so v tem playoffu igral od začetka do sedaj konstantno z 1 dnem počitka med tekmama razen 2x so imeli 2 dni plus cel kup poškodb. PG13 pa pač ni Leonard da bi sam vleku voz naprej. Me pa zanima kaj bo zdej Leonard naredu glede na vse kar se je baje dogajalo med njim in zdravniško službo Clippersov.

 

Tipo bi bil lahk zdefiniran z lahkoto, tale mit o genetiki je samo super izgovor za večino ljudi ;)

 

 

Povezava do prispevka

škoda za LAC, meni so imeli iskreno res hudo in zanimimivo ekipo z ogromno karakterja, pa to 100% mislim tko, brez trolanja ali stockholmskega sindroma :D :D  Da ne omenjam da so bili stacked ko prasci od prvega na igrišču do zadnje rezerve :D 

 

od teh ki so ostali mi noben zares ne odtrga jajc od hypa. Giannisu privoščim ker mi izgleda zelo cool guy pa prov predstavljam si kako je še 15 let nazaj prodajal kitajsko shit tier robo po atenskih ulicah, tako da upam da zmagajo da bo res epic zgodba. Ampak da bi mi bila pa kaka ekipa celokupno tako všeč kot so mi bili LAC... Pa bolj no no

Povezava do prispevka

Trae je questionable tako da mogoče ja/mogoče ne, Giannis je doubtful tako da skoraj ziher ne bo igral. Glede na to kako se je zvijal je itak čudež da ni nobene resne poškodbe, ampak da bi ga zdaj dali kar igrat bi pa tudi bilo malo too much. 

Povezava do prispevka

Heh Beverly. 
Sej ga razumem. Najprej ga en Poli taunta na polno "you are too short, you cant guard me" in ga odpihne na klop.
Zdej pa še Paul s svojim veteranskim psy-opsom in vse kar se je nabiralo je izbruhnilo ven :D
Kr podlo drgac, dobr shove od zadaj.

 

 

Povezava do prispevka
seattle reče pred 12 minutami:

Heh Beverly. 
Sej ga razumem. Najprej ga en Poli taunta na polno "you are too short, you cant guard me" in ga odpihne na klop.
Zdej pa še Paul s svojim veteranskim psy-opsom in vse kar se je nabiralo je izbruhnilo ven :D
Kr podlo drgac, dobr shove od zadaj.

 

 

še premalo ga je, cp3 je eden izmed najbolj umazanih igralcev v ligi, cheap shot master

Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 9 urami:



Pazi to k bosta Ayton in Young že v finalih Luki pa ureja garderobne omarice Cubanu v Dallasu

 

Ayton in Trae se bosta borila za prstan. Meanwhile Luke Donchik pa žrl kremšnite na Bledu z Rupnikom. Če bi bil jaz on, bi se mi odpelalo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...