Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

hm. a to je dejstvo da noče morey vzet? itak ne straight up, samo če dallas ponudi še prihodnost, pgja, pa še vse kar hočejo, bi mogoče šlo. mislim nihče ne bi prav nasankal, bi pa se vsi mediji spraševali kako bo to zgledal. jaz se strinjam s tistimi komentarji, da PHI ne rabi prav zvezdo namesto simmonsa, važno da ne vlečejo tega predolgo. dallas pa je dokaj obupn

Povezava do prispevka
Navedek

During the recruitment, Sarver remarked to two basketball operations staffers that the Suns needed to have local strippers impregnated by NBA players so those players would have children in the Phoenix area and feel obliged to be closer to them, giving the Suns a potential edge in free agency, the now-former staffers said.

 

Povezava do prispevka

Na tistem linku zgoraj sem prišel do točno prve točke, kjer se to problematizira, da je tip vprašal v lockerroomu, zakaj Draymond Green skoz uporablja besedeo "nigga" in so bili vsi čist živčni WTF model a si ti ravnokar uporabil "N-word" :rofl: :rofl: 

 

dej ne me jebat no. Sej če je scum al pa proper rasist ali pa bully, valda, nej se ga nabrca v jajca in vse, sam tole so pa res jako kisli primeri ffs :D  kva bi pol šele meni naredil ko bi izvedeli da mi je I'm a slave for you ful hud komad od Britney

Povezava do prispevka

shit vsakdo ki ga nabijejo letošnji rocketsi se lahko pogrezne 3 metre v zemljo od sramu, resno :D tole bom pa prov pogledal še tehle 7 minut in navijal za njih :D

 

also, ob 1:30 DAL vs BOS....

 

 

 

 

 

 

....in celo KP v postavi, kva pa to mudelčki!!! Plus 50 pik zmaga ne uide!!

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...