Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Ma ja, ko sem bral to poleti, Wilson wtf, oni so znani po zogah za odbojko (+ Cast away ), gtfo :)

Jst sm skoz rasel ob Spaldingih, sparal ful v srednji da sem kupil tisto semi real Spalding zogo, ki je potem kr sama sla v kos :D (v primerjavi s klasicnimi gumijastimi)

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka
seattle reče pred 30 minutami:

Ma ja, ko sem bral to poleti, Wilson wtf, oni so znani po zogah za odbojko (+ Cast away ), gtfo :)

Jst sm skoz rasel ob Spaldingih, sparal ful v srednji da sem kupil tisto semi real Spalding zogo, ki je potem kr sama sla v kos :D (v primerjavi s klasicnimi gumijastimi)

 

Spaldingova outdoor / indoor 500 al kaj je že - najboljša žoga za basket ever made kdor se ne strinja dobi ban

Povezava do prispevka

Sam si lastim Wilson NCAA Replica, carska žoga za outdoor, vsem igralcem na pickup tekmah je sedla, dosti bolj kot kakšne Spalding podobnega ranga. Čisto nasprotje mi je recimo Wilson FIBA 3x3 žoga, čiste smeti.

Bi bil kdo za kakšen basketaški m33t v obliki penzionerske rekreacije? :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...