Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 30 minutami:

Nisem nikol vedel, da je Vince Carter 6. na all time lestvici tric. Sure, spomnim se, da je kako zadel, samo to ful ni ime na katero pomisliš, da bo v top10 all time tric :wub:

Mene je tudi to presenetilo, ko sem prejsnjic malo cekiral. Bo pa verjetno v roku 2-3 let top 3 all-time po trojkah Curry, Harden, Lillard.

uredilo bitje Amare
Povezava do prispevka
kemik reče pred 43 minutami:

Mene tut trice zaenkrat še ne motijo, zanima me sam kok ez bodo ratale trice prihodnjim generacijam. Recimo da je Curry best shooter of all time, ki zadnje X let navdihuje mlade košarkaše ki bodo zarad tega že od prvih nogometnih korakov delal primarno na tricah.

dvomim da nova generacija prav trenira VEČ tric kot jih je curry. to ostaja na istem nivoju, kar se spreminja je pritisk obrambe. vi mečte, mi mečemo liga. drugače tudi če greš na tekmo prve slovenske ženske lige si lahko šokiran kolk tric se capa. svaka čast puncam in negritosom v NBA

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 4 urami:

Doncic pod Kitom komaj kaksno asistenco dobi in skok pobere hjoo. Also kaj je ta igra sploh

 

Do te tekme je imel tripple double povprečje drugač - preko 11 skokov in ene 9.5 asistenc... ;) Dans so pa spet tko ciglal na začetku tekme da je blo za zjokat. Res ne vem kaj se dogaja da ne gre nič not na začetku tekme. Pa da ne omenjam Powella ki izgleda kot da bi prvič igral košarko. Še dobro da je Brunson na velikem pohodu za pogodbo in da Kleber kaže prebliske samega sebe kar se obrambe tiče izpred 2 let. Pa seveda Lukec je bil v drugem polčasu 8/8 iz igre...

 

Pa iz vesolja se vid da Luka proti slabšim tekmecem ni tako našpičen kot če mu nasproti stojijo Lebron, Curry, Lillard itd... Predvsem zarad tega bi rabl Dragona v ekipi da mu eno okol ušes zalima :)

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Nisem nikol vedel, da je Vince Carter 6. na all time lestvici tric. Sure, spomnim se, da je kako zadel, samo to ful ni ime na katero pomisliš, da bo v top10 all time tric :wub:

 

Glede na dolzino njegove kariere me to ne cudi. Folk ga pac primarno povezuje z SLAM DUNK contestom in trakom prek plese, ampak tip je bil igracina in pol. :)

 

BigBadWolf reče pred 1 uro:

 

Tretja stvar pa spamanje tric.  Curry jih je včeraj vrgel 20.

 

Mene metanje normalnih trojk, ki so plod uigranih kombinacij ali vrhunskosti posameznika ala Curry ne motijo. Me pa totalno moti to pehanje in metanje trojk z logotov in 9m+ stran od kosa. To bi pa res moral nekak omejit.

Dans ze vsak smrkavec upa v NBA vrec trojko z logota. That's not normal ffs.

Povezava do prispevka

Dragić že izven rotacije izgleda. Prejšnjo tekmo edini v ekipi ni igral. Zdaj do polčasa pa tudi ne. 19 million well spent :)

Je pa Scottie Barnes fakin legit. V vseh tekmah do zdaj kar sem gledal, tako v napadu kot obrambi. Dejansko je kar je Dallas upal, da bo Green. Bo zanimivo, ko pride še Siakam nazaj.

Povezava do prispevka

Ne štekam Donketa. Zgledal je, da je prišel v novo sezono v odlični formi, pa sedaj za njegove standarde igra podpovprečno. Po 2. sezoni, ko je beležil najboljše statistične podatke, gre počasi vedno na slabše. Ekipa je polom, začenši s KPjem. 

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka
Jurus reče pred 8 urami:

Dragić že izven rotacije izgleda. Prejšnjo tekmo edini v ekipi ni igral. Zdaj do polčasa pa tudi ne. 19 million well spent :)

 

V Miamiju je Lowry verjetno slabši, kot če bi ostali pri Dragiću, ki ima pol manjšo plačo od njega. Uni tudi si niso čisto na jasnem kaj delajo, ker meni osebno Lowry ni nikoli deloval boljši kot Dragić. Samo ok, verjetno si je ustvaril hype, ker je zmagal naslov... pa ker je verjetno črnc so sklepali, da je kljub vsemu boljši. 

Povezava do prispevka

Premagali 3 slabe ekipe in konkretno izgubili proti PO ekipam.

 

DFS ima kot 3&D igralec porazen sut (30% FG, in 19% za 3). Ko pa igrajo rezerve pa Brunson prebija na trojki pa caka Frank "the sniper" Ntikilina ki ima v karieri povprecje 0.6 trojk na tekmo :D

 

Zaenkrat imajo zelo slab sut v primerjavi z lansko sezono. Mecejo 10% vec trojk zadenejo jih pa 5% manj. Podobno je z metom za 2 tocke. Mecejo jih priblizno enako zadevajo pa 5% manj. Na sploh se mi zdi da je ogromno ISO igre (sploh na zacetku) + slab sut in imajo 15% manj asistenc na tekmo kot lani.

 

Kidd magic :D

 

 

Povezava do prispevka
Navedek

I asked Stephen Silas how strange it will be to see the Dallas sideline and no Rick Carlisle. In short, he said “very strange,”then quickly added that it’s even more strange to see Mavs with same starting lineup as when he was a Mavs assistant 3 seasons ago.

 

Če ni sprememb v ekipi, ni za pričakovat sprememb v rezultatu. Bullock ni razlika med 1st round exitom in WCFjem.

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...