Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 2 minutama:

Kak jebeno retardirano trgovanje spet od mavsov :D A mi lahko en s preprostimi besedami obrazloži kaj kurca so naredil v smer grajenja okrog lukčeja. Dragič bo prišel in to je to, pa Bertansa bomo gledal do penzije :D

Tko kot je Wuzi napisal, fleksibilnost na trgu po tej sezoni

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka
wuzi reče pred 4 minutami:

 

seveda. :lol:

 

bertans in dinwiddie sta bolj movable pogodbi, dosti bolj fleksibilni so poleti.

z vidika naskoka na naslov pa seveda niso naredili nič ampak dvomim da je bil to sploh namen, hoteli so se samo znebit pogodbe imo.

Končno nekdo z malo razuma :)

 

Dinwiddie in Bertans sta bila pred poškodbami tudi solidna role playerja, Bertans kot šuter, Spencer pa 6th man.

Povezava do prispevka
HaBiBiAmish reče pred 10 minutami:

Končno nekdo z malo razuma :)

 

Dinwiddie in Bertans sta bila pred poškodbami tudi solidna role playerja, Bertans kot šuter, Spencer pa 6th man.

To in naslednjo sezono ni neke razlike, s tem trejdom so se dodatno ustrelil v koleno za še dve sezoni po tem. 

 

Pa še pick so dal namest da bi kaj dobil nazaj.

 

Upajo da bosta prišla v formo tko kot so za Porzingisa. Pr njuni starosti ni glih za računat na to. Cuban je gambler, upam da Luka čimprej spizdi.

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 2 minutama:

To in naslednjo sezono ni neke razlike, s tem trejdom so se dodatno ustrelil v koleno za še dve sezoni po tem. 

 

Pa še pick so dal namest da bi kaj dobil nazaj.

 

Upajo da bosta prišla v formo tko kot so za Porzingisa. Cuban je gambler, upam da Luka čimprej spizdi.

Veliko lažje se trejda takšne contracte kot max contract.

 

Dumpali so obupen contract in zato je blo treba dat deal sweetener v obliki draft picka.

 

Sicer tudi meni ni ravno simpatičen Cuban, malo preveč se vtika v odločitve GMa.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

No bo pa vsaj mal novosti v igri pa v peterkah pa sem pa tja :D Tko ko med omicron epidemijo, ful bo fun :D u bistvu dober trade, sem pumped, škoda da niso pripeljal še več igralcev

Damn najbolj carski opis stanja v mavsih, trade odločitve = covid outbreak v ekipi :D

Povezava do prispevka
HaBiBiAmish reče pred 9 minutami:

Veliko lažje se trejda takšne contracte kot max contract.

 

Dumpali so obupen contract in zato je blo treba dat deal sweetener v obliki draft picka.

 

Sicer tudi meni ni ravno simpatičen Cuban, malo preveč se vtika v odločitve GMa.

 

Seveda so lažje za trejdat. V teoriji. Če dobiš bedaka.

 

Kdo bo plačeval Bertansu 16 milijonov na leto do 2025, če jim Mavsi ne dajo zraven še kaj, da ga vzamejo? TO je obupna pogodba.

 

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 34 minutami:

Kako boš fleksibilen, če ima Bertans še dlje pogodbo npr.

 

pogodbe v rangu 15 mio so kar zaželene v NBA kot trade fillerji, lahko ga nekomu poturiš v kakem 3 team tradeu, itd.

če lahko dokažeta, da sta še vedno spodobna role playerja še tok bolje.

 

treba je tole razumet kot soft reset, s porzingisom ne bi v nobenem primeru prišli do prstana, gamble se žal ni izšel. magar že zdej začnejo novo ekipo gradit okrog luka.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...